ems چیست؟ همه چیز در مورد ems از شایعات گرفته تا حقایق


از دست دادن EMS

از آنجا که کاربر در سیستم EMS فعال است ، سیستم EMS برای افراد مسن ، افرادی که دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از اولین اشکالات دستگاههای EMS است و ما مزایای دیگر روشهای زیر را مورد بحث قرار می دهیم.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، قسمت کوچکی از ماهیچه آزاد می شود و وارد جریان خون می شود و باعث آسیب کلیه می شود.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تحریک الکتریکی زیاد باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که پس از استفاده از EMS دچار درد ، حمله قلبی یا ضعف می شوند ، باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها برای نظارت بر جلسات آموزشی EMS آموزش خاصی دیده اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و از آنجا که روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود ، آموزش کافی وجود ندارد که بتواند برای کاربران مشکل ساز شود.

عدم ارزیابی دقیق بیشترین استفاده از شوک الکتریکی می تواند منجر به آسیب ماهیچه ها و کلیه ها شود. شما همچنین باید عملکرد خود را قبل از شروع جلسات EMS بررسی کنید و مطمئن شوید که از درد عضلانی رنج نمی برید. تمرکز بر EMS باید اجتناب شود و بدون نظارت پزشکی انجام شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در سیستم EMS ، گرفتگی های شدید عضلانی رخ می دهد که با سوزاندن کالری و کاهش سلول های چربی همراه است. دستگاه مناسب باریک علاوه بر شل کننده های عضلانی ، این دستگاه دارای اثر گرم کننده ای است که گردش خون را افزایش می دهد ، که باعث افزایش گردش خون می شود ، از تجمع اسید لاکتیک جلوگیری می کند و سطح اسید لاکتیک طبیعی خواهد بود. به دلیل تأثیر گرما بر روند نازک شدن ، لازم نیست فرد تحت درمان را جابجا کنید زیرا گرمای تولید شده در حرکت ماهیچه ها نقش دارد و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit در EMS

ورزش یک تکنیک چند وجهی است که شامل اندازه های مختلف پوست ، ماهیچه ها و تاندون ها می شود. از نظر تناسب اندام ، انواع مختلفی از تمرینات وجود دارد که در آن تمام تجهیزات تناسب اندام برای سلول های پوست و چربی در دسترس است ، اما بسیاری از آنها روی عضلات کار نمی کند ، در حالی که بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به سلول های چربی و چربی روی ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه های EMS نیز به طور کامل در دسترس ماهیچه هستند اما پوست یا چربی دریافت نمی کنند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه کار می کنند و کالری زیادی می سوزانند و در نتیجه وزن خود را کاهش می دهند که در پایان درمان باعث شل شدن پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها می شود.

Slim Fit ، علاوه بر اثر عضلانی ، این دستگاه بر پوست و چربی نیز تأثیر می گذارد ، که در نظر گرفته نمی شود که پس از درمان باعث ترک پوست شود.

نکته مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در حین حرکت عضلات است ، به عبارت دیگر ماهیچه ها به طور طبیعی در طول فعالیت خود اسید لاکتیک ترشح می کنند که منجر به رشد ماهیچه ها می شود و ترشح اسید لاکتیک باعث خستگی می شود. بعد از چند باشگاه ورزشی.

هنگام کار با دستگاه های EMS ، اسپاسم عضلانی باعث افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این ماده کیناز کراتین را افزایش می دهد. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها یافت می شود و رشد آن منجر به آسیب عضلانی می شود ، بنابراین در نحوه استفاده از EMS آسیب ماهیچه ها را خواهیم دید.

اما در روند کار با Slim Fit ، هیچ یک از این مشکلات رخ نمی دهد ، زیرا در این روش ، اثر گردش خون را افزایش می دهد ، که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلا ذکر شد ، با Slim Fit می توان پوست ، چربی و ماهیچه را به یکباره از بین برد ، بنابراین هنگامی که درمان Slim Fit را به پایان می رسانیم ، نه تنها شاهد کاهش وزن فرد هستیم ، بلکه تناسب اندام پوست باعث افزایش عضلات و از دست ندهید ما خواهیم دید علاوه بر این ، تناسب اندام یک راه موثر برای نازک شدن محیط است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید