20 ویتامین و مکمل برای مبارزه با کرونا || چه زیرساخت هایی برای مقابله با کرونا لازم است؟


20 مولتی ویتامین و مکمل برای مبارزه با بیماری های قلبی وجود دارند. مردم می توانند از آن برای تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری های قلبی استفاده کنند. با این حال ، شیوع جهانی ویروس کرونا یا کووید -19، ناشی از علائم و نشانه های مختلف در بیماران است. این علائم شامل تب و سرفه خشک و همچنین علائم شدید است که نیاز به مراقبت فوری پزشکی مانند مشکل تنفس و سرگیجه دارد.

متأسفانه ، در حال حاضر ، هیچ داروی ضد ویروسی خاصی وجود ندارد که م particularlyثر باشد کووید -19 برای درمان یا مدیریت ، هیچ موردی وجود ندارد. بنابراین ، درمان این بیماری معمولاً شامل مدیریت علائم داروهای حمایتی است. واکسن های کووید -19 در حال حاضر برای کمک به مبارزه با ویروس موجود است.

چه کسی دارای ویتامین های مختلف برای مبارزه با بیماری های قلبی است؟

اگر علائم کووید -19 یک بیماری ساده و غیر پزشکی داشته باشید که شما را در معرض خطر بالای عوارض قرار دهد کووید -19 (بیش از 65 سال ، دیابت ، COPDبیماری قلبی ، آسم ، سرطان ، بیماری کلیوی ، اچآیویبرخی ویتامین ها و مکمل ها ممکن است به تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از بیماری های قلبی کمک کنند.

با مشاوران پزشک فعلی خود به صورت آنلاین مشورت کنید

توجه به این نکته ضروری است که هیچ ویتامین یا مکمل ای وجود ندارد که بتواند این بیماری را درمان کند کووید -19 برای درمان. همچنین هیچ شواهد محکمی وجود ندارد که نشان دهد ویتامین ها یا مکمل های تأیید شده وجود دارد FDA نه ، نمی تواند تاثیری داشته باشد کووید -19 نگهش دار.

اثر حمایتی مصرف مکمل ها و ویتامین ها در مبارزه با کرونا یک نظریه است. ویتامین ها و مکمل ها ممکن است با بدن یا داروهای تجویز شده یا بدون نسخه شما تداخل داشته باشند. در مورد تمام داروها و مکمل هایی که مصرف می کنید به پزشک خود اطلاع دهید و بدون مشورت با آنها رژیم غذایی ویتامین دار را شروع نکنید.

ویتامین های زیادی که می توانند از بیماری های قلبی جلوگیری کنند کدامند؟

تاثیر ویتامین D بر کرونا پزشک

به دلیل بیماری کووید -19، با مصرف ویتامین ها علائم مشابه آنفولانزا ایجاد می کند ب، ج آیو د، علاوه بر روی ، ممکن است به تقویت سیستم ایمنی بدن و مبارزه با بیماری ها کمک کند. بنابراین ، می توانید با مشورت پزشک مصرف کنید.

ویتامین C و بیماری های قلبی

به طور کلی ، ویتامین ها ج این می تواند به شما در مبارزه سریعتر با سرماخوردگی کمک کند یا علائم سرماخوردگی را کاهش دهد ، اگر قبل از تشدید بیماری مبتلا شده اید. ویتامین ها ج به عنوان یک آنتی اکسیدان ، می تواند به کاهش التهاب کمک کند. خوب است بدانید که ذات الریه یکی از جدی ترین علائم است کووید -19 آره. حتی می تواند منجر به ناراحتی تنفسی یا حتی مرگ شود. بنابراین اگر هنوز سالم هستید. شروع به مصرف ویتامین کنید ج، پس از مشورت با پزشک مشکلی نیست.

ویتامین D و بیماری های قلبی

عملکرد اصلی ویتامین ها دبه بدن کمک می کند سطح کلسیم و فسفر را در خون حفظ کند. هنگامی که در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید قرار می گیرید یا از مکمل ها و غذاهایی که می خورید استفاده می کنید ، می توانید ویتامین D دریافت کنید.

ویتامین کافی دریافت کنید دهمچنین می تواند شما را در برابر عفونت های تنفسی محافظت کند. مکمل های ویتامین بر اساس مطالعات پزشکی منتشر شده در مجله داروسازی و داروسازی د خطر عفونت های تنفسی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

ویتامین های کمپلکس B و بیماری های قلبی

20 ویتامین و مکمل برای مبارزه با کرونا پزشک

مصرف ویتامین ها B6، برای حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن انسان ضروری است. اطمینان حاصل کنید که به اندازه رژیم غذایی روزانه ویتامین کافی دریافت می کنید ب شما کافی هستید. به راحتی می توانید مقدار مناسب ویتامین دریافت کنید با خوردن غلات غنی شده ، B مورد نیاز خود را دریافت کنید. همچنین ، مصرف مولتی ویتامین می تواند گزینه مناسبی باشد.

روی و بیماری قلبی

مصرف قرص روی یا داروهای سرماخوردگی بدون نسخه از جمله روی (شربت یا قرص) می تواند به کاهش مدت زمان عفونت رینوویروس کمک کند. همچنین مصرف روی به کاهش علائم مانند احتقان بینی ، آبریزش بینی ، گلودرد و سرفه سریعتر کمک می کند.

همچنین ، روی ، برای تولید و فعال سازی سلول ها تی لنفوسیت ها تی) کمک می کند. این سلول ها بدن را برای پاسخ به عفونت ها تحریک می کنند.

برای بهبود سریعتر ، مصرف مکمل روی را برای درمان بیماری خود در 24 ساعت اول علائم شروع کنید. دوز توصیه شده برای روی 75 میلی گرم است. اما مراقب باشید. مصرف بیش از 150 میلی گرم روی در روز می تواند باعث مسمومیت روی شود. مصرف زیاد روی نیز بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر منفی می گذارد.

اگر بیش از یک داروی حاوی روی مصرف می کنید ، قبل از مصرف مکمل روی با پزشک خود مشورت کنید. برای جلوگیری از مشکلات احتمالی.

بهترین زیرساخت برای انتقال COVID-19 چیست؟

مکمل های زیر ، به صورت جامد یا قرص مصرف می شوند ، ممکن است به شما در سالم ماندن و تقویت سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با بیماری های قلبی کمک کنند. باز هم ، ما اشاره می کنیم که مزایای این محصولات نظری است.

اسب سیاه

سنجد سرشار از خواص ضد ویروسی و ضد التهابی است. این دارو برای سرماخوردگی ، آنفولانزا و عفونت های باکتریایی بینی استفاده می شود. Elderberry این اثر خود را با کاهش التهاب غشاهای مخاطی دارد.

برخی از مطالعات نشان می دهد که تولید این گیاه زمان بهبود آنفولانزا را کاهش می دهد. به همین دلیل ، برخی معتقدند که این محصول گیاهی ممکن است سیستم ایمنی بدن شما را در برابر عفونت ویروس کرونا محافظت کند (کووید -19) همچنین کمک کنید.

قارچ

قارچ شامل سلنیوم و ویتامین ها ب، مانند ریبوفلاوین و نیاسین که برای داشتن سیستم ایمنی خوب و قوی مورد نیاز است. قارچ همچنین حاوی پلی ساکاریدهای مختلف است. پلی ساکاریدها مولکول هایی هستند که عملکرد سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند.

نون

گون یک گیاه گیاهی است که در پزشکی استفاده می شود. به طور سنتی ، از این گیاه برای تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان سرماخوردگی های معمولی ، عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی ، حساسیت های فصلی ، آنفولانزای خوکی و همچنین مبارزه با باکتری ها و ویروس ها استفاده می شود.

اثربخشی این گیاه در برابر بیماریهای مختلف توسط تحقیقات زیادی تأیید نشده است ، اگرچه در درمان حساسیت های فصلی ، 160 میلی گرم ریشه (Lectranal توسط Milsing doo) ، هر روز ، به صورت خوراکی ، به مدت 3-6 هفته برای بهبود علائم مانند آبریزش بینی ، خارش و عطسه.

سلنیوم

سلنیوم یک ماده معدنی با کاربردهای مختلف از جمله پیشگیری از آنفولانزای پرندگان و آنفولانزای خوکی است. سلنیوم به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی می تواند عملکرد سیستم ایمنی بدن را تقویت کند. به استثنای افراد مبتلا به بیماریهای خود ایمنی. آنها حتی می توانند بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر منفی بگذارند.

تون

علائم ویروس سیر می تواند شدت علائم سرماخوردگی ، آنفولانزا یا عفونت ها را کاهش دهد کووید -19 م effectiveثر باشد در یک مطالعه ، افرادی که مکمل های زیر بنایی زمستانی مصرف می کردند ، نسبت به افرادی که قرص دارونما مصرف می کردند ، کمتر آنفولانزا داشتند.

همچنین ، استفاده از سیر می تواند زمان بهبود آنفولانزا را کاهش دهد. اگرچه می توانید سیر تازه بخورید. حتی می توانید از آن به عنوان مکمل استفاده کنید.

آندروگراف ها

آندروگرافی یک گیاه دارویی است که برای درمان بیماری های مختلف استفاده می شود. این گیاه اغلب به عنوان ضد درد و ضد تب و همچنین برای درمان سرماخوردگی و آنفولانزا استفاده می شود. مصرف محصولات موضعی در ترکیب با جینسنگ سیبری ممکن است علائم آنفولانزا را در عرض 72 ساعت پس از شروع بیماری بهبود بخشد.

بر اساس یک مطالعه دیگر ، بیماران مبتلا به آنفولانزا همراه با جینسنگ سیبری تحت تولید آندروگرافی خاصی قرار گرفتند. این دارو سریعتر از بیمارانی است که از آمانتادین استفاده می کنند ، دارویی که توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تجویز شده است.FDA) تأیید ، استفاده ، درمان شده از آنفولانزا.

آنها همچنین پس از بهبودی از آنفولانزا عوارض جزئی را تجربه کردند. مشکلاتی مانند احتقان بینی ، مشکلات تنفسی و سرفه (برونشیت) در این افراد کمتر دیده می شود.

ریشه های شیر

20 ویتامین و مکمل برای مبارزه با کرونا پزشک

ریشه مجاز ، هنگامی که به عنوان محلول شستشو استفاده می شود ، ممکن است برای کاهش گلودرد ، علائم شایع ویروس کرونا و به طور کلی برای کاهش درد استفاده شود. علاوه بر این ، ورید بلع می تواند احتقان را کنترل کرده و تورم را کاهش دهد. برای بهره مندی از اثر درمانی این گیاه ، می توانید قسمتی از ریشه لیمو را بجوید یا به صورت چای بنوشید.

درخت پلارگونیوم

درخت پلارگونیوم اونم به اسم زنجیر آنها همچنین معروف به. این دارو معمولاً برای درمان و مدیریت عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی ، از جمله برونشیت ، ذات الریه ، گلودرد ، لوزه و سرماخوردگی استفاده می شود. این گیاه دارای خواص دارویی است.

به نظر می رسد که استفاده از محصول خاصی که در کنار پلارگونیوم تهیه شده است به کاهش علائم و از بین بردن آنفولانزا پس از 10 روز درمان با این گیاه کمک می کند. همچنین استفاده از این گیاه در بزرگسالان علائم برونشیت را در مدت 48 ساعت پس از احساس بیماری کاهش می دهد.

کورکومین

20 ویتامین و مکمل برای مبارزه با کرونا پزشک

کورکومین ، گیاه کورکوما طولانی غافلگیر شد. کورکومین معمولاً زردچوبه نامیده می شود. کورکومین در طب آیورودا و چینی برای درد ، پیشگیری از التهاب و فعالیت ضد میکروبی استفاده می شود. کورکومین می تواند به مبارزه با التهاب و بهبود پاسخ ایمنی کمک کند.

اکیناسه

از اکیناسه برای درمان علائم سرماخوردگی در ساعات اولیه بروز علائم استفاده می شود. اما تحقیقات علمی در مورد اثربخشی آن نتایج متفاوتی را نشان داده است. برخی از مطالعات نشان می دهد که خوردن اکیناسه می تواند خطر سرماخوردگی را بین 45 تا 58 درصد کاهش دهد. اما مطالعات دیگر نشان می دهد که خوردن اکیناسه هنگام تماس با ویروس های سرماخوردگی از آنفولانزا جلوگیری نمی کند.

تحقیقات اولیه نشان می دهد که خوردن محصول خاصی از اکیناسه (اکیناسه مونوسلکت، PharmExtracta، پونتنور، ایتالیاهر روز ، به مدت 15 روز ، ممکن است پاسخ به واکسن آنفولانزا برای افرادی که مشکلات تنفسی مانند برونشیت یا آسم دارند ، بهبود یابد.

به طور کلی مطالب گوناگونی درباره این گیاه دارویی در زمینه های علمی گفته می شود. تحقیقات بیشتری برای دستیابی به نتایج قطعی مورد نیاز است.

اخرین حرف

از زمان ظهور بیماری قلبی ، بسیاری از محققان در سراسر جهان در تلاش برای یافتن راه هایی برای درمان ، کنترل ، مدیریت و پیشگیری از این بیماری هستند. برخی از پزشکان مصرف ویتامین ها و مکمل های گیاهی را برای تقویت سیستم ایمنی توصیه می کنند.

به طور کلی ، قبل از استفاده از محصولات گیاهی یا شیمیایی با پزشک مشورت کنید. او می تواند به سوالات شما در مورد بیماری قلبی پاسخ دهد.

منبع:

https://www.medicinenet.com/covid_19_supplements/article.htm

دیدگاهتان را بنویسید