کرم های پیشگیری از آکنه ؛ معرفی 7 کرم که به سرعت آکنه و جای جوش را درمان می کند


بسیاری از افرادی که روی صورت خود آکنه می زنند به دنبال یک کرم پیشگیرانه سریع هستند تا به طور کامل از شر آکنه خلاص شوند.هر کدام از کرم های مورد استفاده برای آکنه و علائم آن مختص به خود است.

برای خرید این کرم ها باید در این مورد با متخصص مشورت کنید تا بهترین نوع کرم بر اساس آکنه صورت خود را ارائه دهد. برخی از این کرم ها هزینه بیشتری دارند و برخی از کرم ها قیمت کمتری دارند.

باید بخواند – مواردی که ممکن است نیاز داشته باشید:


کدام کرم ضد آکنه را انتخاب می کنید؟ این باید بر اساس نوع پوست شما باشد بنابراین ، برای خرید بهترین کرم باید بسیار مراقب باشید. برای آشنایی با این کرم ها در ادامه هر کدام را به تفصیل ارائه می دهیم.

بهترین کرم ضد آکنه فوراً

بهترین و سریعترین کرم ضد آکنه:

همانطور که گفته شد ، باید بهترین نوع کرم ضد آکنه فوری را بر اساس نوع پوست خود انتخاب کنید. این کرم ها بسیار متفاوت هستند و هر کدام ویژگی ها و ویژگی های خاص خود را دارند ، بنابراین برای یادگیری برخی از مهمترین آنها ، موارد زیر را معرفی می کنیم که عبارتند از:

  1. جلوگیری از زندان آشپزی:

ژل ضدالتهاب سینره

روغن دارچین یکی از پرکاربردترین کرم های ضد آکنه است و چرا آکنه را کاملاً رضایت بخش از بین می برد. حجم این کرم 30 میلی لیتر و نوع محفظه ای لوله ای است.

کشور تولید کننده این کرم ایران است ، بر این اساس باید بدانید که با پوست بسیاری از افراد سازگار است.

مواد تشکیل دهنده این کرم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است انواع آکنه صورت می تواند به خوبی از بین ببرد. این کرم حاوی عصاره بابونه و حاوی روغن درخت چای است. م effectiveثرترین باکتری گیاهی حاوی این کرم است و بنابراین قدرت زیادی در از بین بردن آکنه صورت دارد.

استفاده از این کرم

بسیاری از شما ممکن است یک روز قبل از رفتن به مهمانی جوش های زیادی روی صورت خود داشته باشید و این می تواند آزاردهنده باشد. لازم نیست نگران این موضوع باشید ، زیرا ژل جوش Cinere یکی از بهترین کرم های ضد آکنه است اثر جادویی آکنه بر روی صورت شما آن را کاملاً از بین می برد.

این کرم آنقدر قوی است که هنگام استفاده از آن ، بعد از نیم ساعت ، فولیکول های مو به سرعت آن را جذب کرده و شروع به ترمیم و از بین بردن آکنه می کنند. از آنجایی که این کرم از فشار گیاهی استفاده می کند ، تأثیر بسزایی در از بین بردن آکنه صورت دارد.

کدام کرم برای شما مناسب است؟

استفاده از این کرم برای افرادی که پوست چربی دارند و به طور منظم روی صورت ظاهر می شود بسیار توصیه می شود و می توانند از این ژل برای درمان آکنه صورت خود استفاده کنند. توجه داشته باشید که این ژل باید 20 تا 30 دقیقه روی اجاق گاز شما بماند سپس صورت خود را با آب سرد بشویید.

بنابراین اولین قدم این است که علائم آکنه بینی را بشناسید و سپس به دنبال درمان باشید.

هر تعمیر را فقط در 15 روز برطرف کنید

زخم های آکنه روی صورت

من به شما قول می دهم این آخرین باری است که صورت شما جوش می زند … اگر می خواهید در عرض 15 روز هر گونه جوش را بر روی صورت خود برطرف کنید مشکلی وجود ندارد! روی دکمه زیر کلیک کنید.

برداشتن پلاکت به مدت 15 روز


  1. پیشگیری از آکنه درماسیف:

پیشگیری از آکنه درماسیف

بهترین کرم ضد جوش دیگر فوراً ساخت ایران می تواند با پوست بسیاری از افراد سازگار باشد کرم دارماسیف. حجم این کرم 75 میلی لیتر است و ظرف از پلاستیک ساخته شده است. این کرم چربی پوست را از بین نمی برد و تنها مشخصه آن این است که آکنه صورت را درمان می کند.

استفاده از این کرم

استفاده از این کرم برای بسیاری از جوش های صورت و جوش های متورم م isثر است ، همچنین باید بدانید که استفاده از آن برای از بین بردن جوش های سر سیاه و سر سفید نیز مناسب است.

این محصول ترشح چربی آکنه شما را تنظیم می کند ، زیرا حاوی روغن درخت چای است که در درمان بسیاری از آکنه های صورت تأثیر بسزایی دارد.

کدام کرم برای شما مناسب است؟

بسیاری از مردم بر این باورند که پوست چرب فقط آکنه دارد و صورت آنها دارای آکنه است ، اما باید توجه داشته باشید که صورت های خشک نیز ممکن است آکنه داشته باشند ، بنابراین باید توجه داشته باشید که استفاده از این کرم برای انواع پوست ها ضروری است. به


  1. پیت گریس پتی شگفت انگیز:

پیت گریس پای کجییب

یک کرم سریع دیگر که می تواند آکنه خود را سریع درمان کنید این یک کرم استبه این محصول ساخت کشور فرانسه است و ظرف یک کاسه است. مواد تشکیل دهنده آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می توانند آکنه شما را به سرعت درمان کنند. 15 میلی لیتر است و محصولی با فرمول خاص است.

استفاده از این کرم

از این کرم برای درمان آکنه و آکنه استفاده کنید خاصیت ضد باکتریایی دارد و می تواند به سرعت پوست را تمیز کند و جای زخم های آکنه را به خوبی از بین ببرید. استفاده از این محصول برای درمان آکنه بسیار مثر است و بسیاری از افراد از آن برای از بین بردن آکنه خود استفاده می کنند.

کدام کرم برای شما مناسب است؟

استفاده از این کرم برای بسیاری از افراد مناسب است و می تواند آکنه صورت آنها را به طور کامل از بین ببرد. این بدان معناست که اگر پوست خشک یا چرب دارید ، می توانید از این محصول استفاده کنید ، زیرا تنها هدف آنها درمان آکنه روی پوست است.

توجه داشته باشید که فقط باید از این محصول در شب استفاده کنید و مقداری از آکنه های خود را بمالید تا صبح آکنه شما را تحت تأثیر قرار دهد.


  1. کرم بازگشت Pet Grace Pai:

پیت گریس پای کجییب

یکی دیگر از بهترین و م effectiveثرترین کرم های پیشگیری از آکنه که می توانیم به شما ارائه دهیم این کرم ساخت کشور فرانسه است و تاثیر بسزایی در از بین بردن جوش صورت شما دارد. حجم آن 30 میلی لیتر است که می توانید از آن به عنوان لوله استفاده کنید.

استفاده از این کرم

این کرم یکی از مهمترین علائم را دارد تا حدودی چربی پوست را کنترل می کند.

همچنین باید توجه داشته باشید که سر تیره شما به خوبی جذب این کرم می شود.

می توانید پاکسازی عمیق پوست خود را بر روی آکنه خود به این کرم مخصوص بسپارید تا در کوتاه ترین زمان تمام جوش های صورت شما برطرف شود. همچنین باید توجه داشته باشید که این ویژگی دیگری است کرم را از بین ببرید همچنین نقش مهمی در روشن شدن پوست شما دارد.

کدام کرم برای شما مناسب است؟

استفاده از این کرم برای افرادی که پوست چرب و جوش های زیادی روی صورت دارند بسیار مناسب است. از آنجا که برای پوست های چرب بسیار مناسب است ، می تواند منافذ باز را به طور موثری ببندد تا پوست شما جدا نشود.

شما باید هر شب زمانی که می خواهید به رختخواب بروید و از این کرم آکنه استفاده کنید ، از این کرم استفاده کنید.


  1. کرم ضد آکنه Normaderm Vichy:

کرم ضد آکنه ویشی Normaderm

این کرم ساخت کشور فرانسه و امثال آن است کرم آکنه مستعد آکنه تاثیر بسزایی در از بین بردن جوش صورت شما دارد. 15 میلی لیتر به شکل لوله است. این کرم حاوی ویتامین نیست و تنها خاصیت آن درمان آکنه شما است.

استفاده از این کرم

این کرم ضد باکتری است این پایه و اساس هر نوع رژگونه ای است که روی صورت خود قرار می دهید می توانید از این کرم برای درمان آن استفاده کنید. درخشندگی و شدت این کرم یکی از بهترین علائم است ، همچنین باید بدانید که ظرف 48 ساعت آکنه شما را به طور کامل از بین می برد.

کدام کرم برای شما مناسب است؟

استفاده از این کرم برای انواع پوست مناسب است و می توانید از آن روی هر پوستی استفاده کنید. کووی حتی پوست حساسی هم دارند آنها می توانند از این کرم برای از بین بردن کامل آکنه خود استفاده کنند. اگر از این محصول در هنگام خواب استفاده کنید ، اثرات آن را بیشتر خواهید دید.


  1. کرم آکنه Actipour Norva:

کرم طب سوزنی برای Actipur Nourva

این کرم ضد چروک فوری ساخت کشور فرانسه است و حجم آن 30 میلی لیتر است و فاقد رنگ است. این کرم به شکل لوله است تاثیر بسزایی در از بین بردن جوش صورت شما داردبه همه مواد موجود در این کرم دارای کیفیت خاصی هستند و به همین دلیل ، به سرعت آکنه شما را از بین می برد.

استفاده از این کرم

استفاده از این کرم برای کسانی که به شدت توصیه می شوند توصیه می شود بثورات پوستی دارندالبته کسانی که رنگ تیره تری دارند نیز می توانند از این کرم استفاده کنند. این ترشح چربی پوست را به طور قابل توجهی سرکوب می کند و همچنین پیشگیرانه است ، به همین دلیل است که بسیاری از افراد از این کرم استفاده می کنند.

کدام کرم برای شما مناسب است؟

هر فردی با هر نوع پوستی می تواند از این کرم ضد آکنه برای از بین بردن آکنه روی صورت خود استفاده کند. توصیه می شود شب و روز از آن استفاده کنید ، بنابراین می توانید آکنه صورت خود را به طور کامل از بین ببرید.


  1. کرم پیشگیری از ایزیدین:

کرم پیشگیری اوکلن ایزیدین

این کرم اهل اسپانیا است و حجم آن 50 میلی لیتر است. استفاده از این کرم در از بین بردن جوش های صورت شما تاثیر بسزایی دارد ، زیرا اتاق بمب است ، می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.تمام مواد اولیه موجود در این کرم از کیفیت خاصی برخوردار است.

استفاده از این کرم

باکتری های جوش به طور کامل توسط کرم از بین می روند همچنین کسانی که صورتشان منافذ بزرگ دارد می توانند از این کرم استفاده کنند. ترشح چربی پوست این کرم به شدت کنترل شده و یک سم زدا عالی است.

کدام کرم برای شما مناسب است؟

هر فردی با هر نوع پوستی می تواند از این کرم استفاده کند ، مراقب باشید شب و روز از آن برای درمان کامل آکنه استفاده کنید.


نتیجه گیری در مورد کرم پخت و پز

یکی از مهمترین مراحل در درمان آکنه استفاده از کرم های پیشگیری از آکنه است. همانطور که گفته شد ، کرم های پیشگیری از آکنه بسیار متفاوت هستند. بسته به نوع پوست شما ، باید پوستی خریداری کنید که با پوست شما سازگار باشد و از آن برای درمان آکنه صورت خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید