کارهایی که باید برای سالگرد شما انجام شود


چهارمین سالگرد روز عروسی ماست! در اینجا لیستی از کارهایی است که باید در سالگرد خود انجام دهید تا برخی از ایده های عاشقانه را برانگیزد.

چهارمین سالگرد ازدواج ماست!

ظاهراً هدیه سالگرد چهارم میوه و گل است.

این به همان اندازه هیجان انگیز است که کسی می گوید: “ما یک سالاد میوه خوشمزه می گیریم!” لطفاً یک تکه بزرگ کیک عروسی با تمام کره به من بدهید.

هدایا در واقع زبان عشق من نیست ، بنابراین ما قصد نداریم چیزی را مبادله کنیم. در عوض ، ما دوست داریم این تجربه را جشن بگیریم! شام ویژه ، شاید اگر خوش شانس باشیم ، یک سفر شبانه.

خیلی دوست دارم به کلیفتون برگردم و یک شام خوب در حیاطی که پذیرایی ما بود بخورم و درباره خاطرات آن روز صحبت کنم.

میز عروسی کلیفتون با جوانه و چراغ

کارهایی که باید برای سالگرد شما انجام شود

در حالی که شام ​​عالی است ، آن را برای یکدیگر اینگونه درست نکنید. با ترویج فعالیتهای خلاقانه ، کل روز را عاشقانه تر کنید!

برنامه مکالمه اولیه را بشکنید

این کارت ها شروع خوبی هستند. یا رویکرد بودجه ای در پیش بگیرید و روی هر یک از کارت های شاخص 5 ایده بنویسید و یک گلدان بکشید.

درختی با هم

یک درخت bjchrk انتخاب خوبی برای ما خواهد بود! سپس می توانید شاهد رشد درخت باشید (امیدوارم) در طول سالها مانند ازدواج شما. تمام جوک های “ریشه اصلی” را که می توانید بسازید و آنها را در لیست عروسی خود قرار دهید!

نذرها را بنویسید و به یکدیگر شام بگویید

با خواندن نذرهای اصلی خود شروع کنید ، سپس قول های جدیدی بدهید که نشان دهنده گذشته ، خاطرات ساخته شده و امروز است (خانه جدید ، حیوان خانگی ، بچه ها!). با صدای بلند بخوانید (حتی اگر یکی از شما چشم خود را روی آن گذاشته باشد !!).

نذر عروسی کات و توماس

درس رقص بگیرید

اگر قبل از عروسی خود این کار را انجام دادید ، همان آهنگ را تکرار کنید ، رقص جدید! یا سبک جدیدی از رقص را بیاموزید. سالسا؟ تانگو؟ هنگام تماشای فیلم عروسی خود ، از تمام درس های رسمی استفاده کنید یا از اولین رقص خود در اتاق لذت ببرید.

برنامه ریز زباله برای یکدیگر شکار می کند

فرزندان خود را درگیر کنید و جزئیات روز خود را به خاطر بسپارید. شما می توانید خاطرات روز عروسی خود را در خانه خود (دعوتنامه ، حجاب و غیره) پنهان کنید.

لیستی از چیزهایی که درباره یکدیگر دوست دارید تهیه کنید

لیست شام خود را بخوانید و از شریک خود برای هر یک تشکر کنید. من شروع خواهم کرد…. “من وقتی تماس می گیرم دوست دارم ببینم آیا می توانید به مغازه خواربار فروشی بروید و همانطور که هستید تماشا کنید!”

لیست عروسی خود را تهیه کنید (یا کیک خود را بپزید!)

از برنامه های گذشته گرفته تا غذای اصلی گرفته تا کیک ، یک غذای (یا چند!) برای بازآفرینی شب انتخاب کنید. ما میوه و تمشک مهیجی داشتیم که هنوز مدتها بعد از اتمام اولین کیک سالگرد منجمد رویای آن را داشتم. کیک خرچنگ کوچک ، همه!؟

قدم زدن

اگر زمان شام دشوار است (شاید بچه ها یا برنامه کاری پیچیده باشد) یک ناهار ورزشی تهیه کنید و آن را به چمن ببرید. اگر در نزدیکی تاکستان زندگی می کنید ، محل عشق است. نصب و اشتراک گذاری این تخته پیک نیک Piccuterie آسان است.

در رختخواب بخوابید و در منطقه خود صبحانه بخورید

اگر پولی برای یک سفر خوب ندارید یا شاید بچه های کوچکی در خانه دارید ، راهی برای فرار 24 ساعته پیدا کنید و در جایی بمانید که همیشه می خواستید در منطقه خود امتحان کنید. شب عروسی بی سابقه ای را تجدید می کند!

4 سال مبارک توماس…

از شما سپاسگزارم که این سالهای عالی را سپری کردید از اینکه همیشه یک قدم جلوتر از من تا قلب “متواضع و مهربان” خود هستید ، از آنچه شما انجام می دهید و همه ما درباره آن هستیم قدردانی می کنم!

کات و توماس عروسی را ترک کردند

همه یادداشت های عروسی

آیا می خواهید همه یادداشت های عروسی را ببینید؟ اینجا کلیک کنید!لیوان عروسیدیدگاهتان را بنویسید