چگونه می توان موها را واقعاً رشد کرد ، نمی توان منتظر ماند


این اتفاق افتاد – کابوس بدترین موهای شما به واقعیت تبدیل شد. پس از احساس صبر برای سالها برای رسیدن به طول موهای مورد نظر ، این اشتباه از بین می رود زیاد قفل ها کوتاهتر از چیزی است که تصور می کردید برای قرار ملاقات خود یا شاید شما یک رویداد بسیار مهم داشته باشید و * شما * هنوز به ارتفاعی نرسیده اید که انتظار می رود به آن ویژگی واجد شرایط بودن Pinterest برسید. شما باید نحوه رشد سریع مو را بدانید ، و اکنون به آن احتیاج دارید.

اما ، قبل از اینکه به یک مدل کامل بپردازید ، در اینجا چند خبر خوب وجود دارد: چند مرحله ساده وجود دارد که می توانید برای رشد سریعتر موهای خود انجام دهید. نکته ، نکته: حتی می توانید چند محصول رشد مو را در یخچال خود پیدا کنید.

به گفته سه متخصص ، بهترین روش های سریع رشد مو را مشاهده کنید. در مکان هایی مانند راپونزل به خوبی قدم خواهید زد.

آشنایی با چرخه طبیعی رشد مو

قبل از اینکه کتاب بازی خود را در مورد رشد سریع موها قرار دهید ، مهم است که نحوه عملکرد چرخه رشد مو را درک کنید. در ابتدا ، به گفته پنی جیمز ، متخصص trichologist ، IAT ، موها حدود 1/2 اینچ در ماه رشد می کنند. “موهای ما در یک چرخه ثابت است ، از مرحله رشد شروع می شود ، [known as the] در مرحله ما ، [and] حدود 85 درصد از کل موهای سر ما در این مرحله است. ” بعد ، جیمز می گوید حدود 1 درصد از کل موها در مرحله کاتاژن یا دوره استراحت هستند. 14 درصد باقی مانده موها در مرحله نهایی ، تلوژن (AKA ، ریزش) قرار دارد.

با رویش موهای جدید ، روی پوست یا وسط سه لایه بزرگترین پوست شما شروع می شود. جیمز می نویسد که فولیکول های مو در اینجا شروع می شود و در نهایت موها روی پوست سر ظاهر می شوند. اما فولیکول خود آناتومی خاص خود را دارد: پایه فولیکول را فولیکول مو می نامند و سطح آن متورم می نشیند. هر دو نقش مهمی در رشد دارند.

سلولها و سلولهای بنیادی وجود دارند که سلولهای مویی را در ناحیه پیاز تشکیل می دهند. سلول های بنیادی در ناحیه تورم فولیکول های مو قرار دارند. جیمز می گوید: “فولیکول مو روزانه 0.35 میلی متر مو تولید می کند.” “مهمترین آنها پاپیل های پوست هستند که سلولهایی هستند که به رگهای خونی متصل می شوند و تحت تأثیر عدم تعادل در سراسر بدن قرار می گیرند.”

چه کسی می دانست که موهای فرد می تواند ساختار بدن محکمی داشته باشد که در نهایت به شما در ارائه ظاهر کمک کند؟ بنابراین برای ادامه آن چرخه ، چه کاری می توانید انجام دهید؟ خیلی ، واقعا. این نقطه شروع است.

این غذاهای رشد را ذخیره کنید

همانطور که با رعایت این غذاها که برای شما مفید هستند ، می توانید برای دادن رنگ سفید معجزه کنید (نگاه کنید به: بلوبری ، سبزیجات برگ دار ، ماهی های چرب) همانطور که قبلاً ذکر شد ، مواد مغذی نقش زیادی در رشد مو دارند. Gaby Vaca-Flores ، RDN ، CLE ، کارشناس آموزش HUM غذاهایی مانند:

  • دانه های آفتابگردان
  • اوکونتا
  • گوشت قرمز
  • درجه
  • جوجه
  • ماهی چرب
  • اسفناج

منوی جیمز همچنین شامل توفو ، قارچ ، صدف ، آجیل ، دانه ها ، کلم بروکلی ، موز و آووکادو است. “همه [of the] در بالا گروه های شگفت انگیز رژیم غذایی غنی از اسیدهای آمینه و پروتئین وجود دارد ، [which is] همه آنها برای سلامت مو و پوست بسیار مهم هستند. ”

Martine Langsam ، IAT ، WTS می گوید ، مطمئن شوید که غذاهای متنوعی نیز دریافت می کنید. وقتی در گروه های مختلط شرکت می کنید و روی رنگ های مختلف سبزیجات و میوه ها تمرکز می کنید ، تعادل کامل مواد مغذی و مواد معدنی خود را بدست خواهید آورد. و ، او اضافه کرد ، “فرایندهای متابولیک بسیار بهتر و م effectivelyثرتر عمل می کنند و شما رشد موهای قوی تری خواهید داشت.”

برای رشد سریع موها به مکمل (یا دو) دست پیدا کنید

مکمل رشد مو

بدون شک ، مکمل ها نقش مهمی در رشد سریع موها دارند. “برای اینکه بتوانید موهای خود را به درستی تغذیه کنید ، باید خود را تغذیه کنید.” وقتی این کار را انجام می دهید ، جیمز می گوید این کار به موهای شما کمک می کند بدون چروک در چرخه موی مناسب بمانند. موهای ما یک اندام است ، در واقع کوچکترین اندام بدن ما است ، بنابراین وقتی از تغذیه مناسب بدن خود غافل شویم به راحتی متعادل می شود. ”

جیمز می گوید بهترین ویتامین ها برای رشد مو شامل ویتامین های C ، D ، روی ، کلسیم و ویتامین های گروه B مانند B12 ، اسید فولیک (B9) و بیوتین (B7) است. وی گفت: “این ویتامین ها برای سیستم عصبی ، انرژی و سلامت موهای ما بسیار مفید هستند.”

اکستنشن مو HUM حاوی بیوتین ، اسید فولیک و روی ، B12 ، fo-ti و paba است ، ترکیبی برای حمایت از رشد مو ، حفظ فولیکول های مو سالم و تقویت موهای قوی. (در مورد ترکیب مواد قوی در اینجا بیشتر بدانید.) صمغ های توت طعم دار مواد جامد و سالم را ترویج می کنند.

دکتر. استیون شاپیرو ، MD ، همچنین به مشتریان خود می گوید که برای رفع کمبودهای احتمالی تغذیه ای ، از ویتامین های خوب بیشتری استفاده کنند. Base Control به منظور تأمین مواد مغذی لازم برای حمایت از زنان قبل از یائسگی و جبران کمبودهای تغذیه ای آنها طراحی شده است.

جیمز توصیه می کند که قبل از مصرف مکمل های ذکر شده در بالا ، با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که با هیچ دارویی تداخل ندارید.

مطالبی برای تسریع کار درخواست کنید

از نظر تئوری ، فرمول هایی در بازار وجود دارد که روی افزایش سرعت رشد موها کار می کند. لنگسام توضیح می دهد: “به طور کلی ، موضوعات شامل مواد مغذی خواهد بود.” وی گفت که آنها واقعاً به فولیکول پوست نفوذ می کنند ، مگر اینکه مقدار زیادی به پوست سر خود اضافه کنید. موضوعات همچنین گاهی اوقات شامل مسدود کننده های PHT می شوند ، و این مخصوصاً برای افرادی که ریزش موی زن یا مرد دارند خوب است. ”

علاوه بر این ، دکتر شاپیرو می گوید محصولاتی وجود دارد که از ویتامین ها برای رشد مو استفاده می کند. “هنگامی که در این مورد ویتامین دریافت می کنید ، باید به فولیکول های موی صورت وارد شود و به لایه چرب پوست برسد.” هنگام استفاده از مواد مغذی موضعی ، دکتر. شاپیرو هشدار می دهد که هیچ تضمینی وجود ندارد که برای رشد مو به واحد ماتریس مو برود. اما ، افراد واقعاً سزاوار واکسینه شدن هستند. همراه با مشتریان خود ، دکتر. به گفته وب سایت آنها ، شاپیرو از سرم ماینوکسیدیل زنان 2 from از نام تجاری خود استفاده می کند که از نظر پزشکی برای تقریبا 60 درصد از زنان م effectiveثر است. این فرمول برای احیای فولیکول های مو عمل می کند تا بازسازی مو را تحریک کند.

همانند ماینوکسیدیل ، احتمالاً نام Rogaine را شنیده اید که دکتر Dr. شاپیرو گفت که گردش فولیکول های مو را افزایش می دهد. برای بهترین نتیجه ، استفاده از آن را دو بار در روز توصیه می کند و می گوید اگر از این مسیر رفتید باید سعی کنید از آن استفاده کنید.

شامپوی مناسب با نوع موی خود را انتخاب کنید

مردی موهای خود را می شست

متاسفانه به گفته جیمز ، هیچ شامپوی جادویی در بازار وجود ندارد که باعث رشد سریع موهای شما شود. با این حال ، نکته مهم این است که شامپوی مناسب برای نوع مو خود را بیابید ، که یک متخصص موی متخصص می تواند در این زمینه به شما کمک کند. و علاوه بر این ، بهترین راه برای زیبا جلوه دادن کودک این است که روزانه یا هر روز شامپو بزنید ، یا اگر موهای فر و مجعد دارید ، هفته ای یکبار شامپو بزنید. جیمز افزود: “برای نوع موهای خود از برچسب آزمایش شده استفاده کنید.”

علاوه بر این ، لنگسام پیشنهاد می کند هنگام خرید محصولات مو ، توجه شما به چند نکته باشد. او می گوید: “برخی از بهترین مواد برای ریزش مو آرنیکا ، رزماری ، اسطوخودوس ، روغن هسته انگور و روغن جوجوبا است.”

خط پایین

اگرچه ممکن است محصولی در بازار وجود نداشته باشد که فوراً موهای شما را با سرعت برق رشد کند ، اما گام هایی وجود دارد که می توانید برای تشویق مجدد موهای خود انجام دهید. با انجام این مراحل ساده در بالا هر روز ، شانس قفل های طولانی خود را در کوتاه ترین زمان افزایش می دهید.

در حال حاضر ، جیمز چند نکته در خانه دارد که به موهای شما درخشش نهایی را در هر طول مو می دهد. اگرچه ممکن است گرده شما رشد نکند ، اما توصیه می شود آن را با سرکه سیب بشویید. او توضیح می دهد: “سیب در حدود pH 2-3 اسیدی است.” هنگامی که بعد از شستن موها با شامپو استفاده می شود ، خاصیت اسیدی پوست سر را می بندد و به موها درخشندگی زیادی می بخشد. ” به گفته وی ، برای افزودن به آن ، می توانید جوش شیرین را نیز امتحان کنید ، که همان اثر نشاط آور را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید