چگونه می توانم ورزش جاز خوشبختی را پیدا کنم


من سالها تلاش کردم تا حرکتی را پیدا کنم که واقعاً آن را دوست دارم. به این ترتیب بالاخره به Jazzercise رسیدم.

خانمها در استودیوی Jazzercise من برای هر 25 کلاسی که شرکت می کنم یک کارت پستال شیرین و الهام بخش برای من می فرستند.

در تمام عمرم برای عشق ورزیدن به سختی تلاش کرده ام.

هنگام تعطیلات در هتل ورزش نمی کنید.

من هرگز احساس نکردم که دونده بالا است (فقط زانوی دونده).

و من از آن دسته افرادی نیستم که نمی توانم “آرام بنشینم”. من می توانم زیاد بنشینم. Netflix زیر پتو ترجیح داده می شود.

اما در طول این سالها ، من تمرینات هوازی ، چرخش ، سگ و آزمایش پیلاتس انجام داده ام. برای انجام تمرینات داخلی ساعت ها وقت گذاشتم و به مربیان فردی پول پرداخت کردم. من چندین 5K را مدیریت کردم و 10K بسیار بد توصیه می شود. من هرگز آن را دوست نداشتم.

من یک میلیارد بار توصیه “ورزش و لذت بردن” را شنیده بودم اما فکر می کردم ورزش کردن همیشه برای من یک وظیفه است.

سپس Jazzercise گرفتم

دو سال پیش، یک مشتری کلاس هایی را برای کلاسهای رایگان تمرینات منطقه ای به من داد و ورزش بلافاصله به ذهنم رسید

دریس گفت که دوستش صاحب یک استودیو Jazzercise در همین نزدیکی بود. او گفت: “او فکر می کند سرگرم کننده است.”

وقتی در عروسی ها (و در آشپزخانه ام) بازی می کنم ، یک رقصنده مشتاق هستم ، آنقدر سازمان دهی می کنم که بتوانم ضرب و شتم کنم و در نهایت نحوه نخ دندان کشیدن را یاد بگیرم. سپس هر کلاس زومبا و هیپ هاپ را ترک کردم و سعی کردم شرمنده باشم.

احساس می کردم که ورزش جاز برای من یک نقطه شیرین خواهد بودبه

وقتی وارد کلاس استودیو شدم ، دانش آموزان عادی با آغوش باز از من استقبال کردند. من به سرعت متوجه شدم که بسیاری از آنها در مدت 10 ، 20 ، حتی 30 سال یا بیشتر در حال تمرین جاز بودند. هر روز تعدادی ورزش جاز می کنند. برخی دو بار در روز. “او مست است!” آنها با لبخند به من هشدار دادند خندیدیم.

حق با آنها بود. من هر یک از کلاس های خود را برای Jazzercise گذراندم ، و سپس یک گذرنامه 10 روزه خریدم که تقریباً هر روز به آن می رفتم. وقتی این کار تمام شد ، من در خط نمره عضویت سالانه ثبت نام کردمبه دو سال بعد ، من منتظر هر کلاس بودم.

برای اولین بار در زندگی ام حرکتی را پیدا کردم که واقعاً احساس خوشبختی می کرد.

کارت عضویت من روزی که به Jazzercise ملحق شدم.

چرا من برنده جازسرکسی شدم

برخی از مردم به تنها یادبود Jazzercise ، تمرینی مبتنی بر رقص ، که ترکیبی از دیدگاه های پلنگ ، پا پا و زنانی است که در سال 1984 در حال چرا بودند ، می خندند.

هنوز انگور وجود دارد. و کسانی که راه می روند – پاهای من ، بعد از اینکه دوستم دو عدد از آنها را به من دوخت و من کلاس زمستانی را بستمبه

در برادوی شاسی و عربی متناسب با زمین رقص وجود دارد. اما نمودار برای یادگیری سریع بسیار ساده و تکراری است ، هر دو ماه یکبار الگوها و آهنگ های جدیدی از لیزو و تیلور سویفت گرفته تا K-Pop و Country معرفی می شوند.

خبر خوب این است که رقص در اتاقی پر از زنان در هر سنی برای من مانند یک مهمانی است. مثل روز جشن رقص است.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: بیایید در مورد مقیاس ها صحبت کنیم

استودیو عینک ندارد!

چه چیز دیگری باعث می شود من بازگردم

بدون عینک. استودیوهای Jazzercise عینک ندارند ، به این معنی که هیچ فرصتی برای قضاوت در مورد ظاهر یا ظاهر من وجود ندارد. بدون عینک ، من تلاقی بین جنیفر بیلز هستم Flashdance و عملکرد JLo در نیمه اول Super Bowl. من از پوشیدن دوچرخه های بسته و پیراهن های بزرگ خودداری کردم ، بنابراین من لباس تنگ و جوراب شلواری را ترجیح دادم که هنگام عرق کردن واقعاً مناسب است و احساس خنکی می کند.

تمرینات قدرتی برای هر تمرین. تمام بدن من قوی تر از قبل احساس می شود ، زیرا تمرینات قوی با وزنه یا نوار به هر کلاس اضافه می شود. من از این بابت بسیار سپاسگزارم زیرا می دانم که حفظ ماهیچه ها با افزایش سن مهم است.

تغییر مداوم موسیقی و عادات. Jazzercise هر چند ماه یکبار آهنگ ها و فعالیت های جدیدی را منتشر می کند ، بنابراین لیست های ایجاد شده دائما در حال تغییر هستند. با وجود بسیاری از آهنگهای ارزشمند در طول سالها ، معلمان قدیمی و جدید را با هم ترکیب می کنند و برنامه مورد علاقه خود را با معرفی آهنگهای جدید زنده می کنند.

اما در بیشتر موارد ، Jazzercise شبیه تمریناتی است که من انجام می دهم ، مجبور نیستم انجام دهم. در این برهه از زندگی ، مهمترین چیز برای من این است که به گونه ای حرکت کنم که مرا خوشحال کند.

من بسیار خوشحالم که سرانجام ، در چهل سالگی ، واقعاً “برای لذت بردن” ورزش کردم – و برای اولین بار در زندگی ام ، ورزش مانند یک مبارزه نیست. به نظر شادی می آید.دیدگاهتان را بنویسید