چه چیزی و کجا یک اجاق گاز مطمئن و مقرون به صرفه پیدا کنیم؟ : تغذیه


امیدوارم این روش مناسب برای این بازسازی باشد ، زیرا در مورد تغذیه تا زمانی که غذای سالم پخته شود صحبت می کند. شما نمی خواهید فلزات بد یا بی کیفیت به غذاهای شما سرازیر شوند.

چه نوع محصولات پخت و پز که محصولات خوب و ارزان قیمت را تولید می کنند در فروشگاه یافت می شود؟ بیشتر آنها خارج از ایالات متحده تولید می شوند. بیشتر آنها از چین ، برخی از هند و تعدادی دیگر از مکزیک آمده بودند. Ross ، DD’s ، Walmart و حتی Bed، Bath and Beyond آن را حمل می کنند. کجا می توانید در یک فروشگاه با محصولات ساخت آمریکا یا اروپا بروید ، آنها آنقدر کوچک هستند که دست و پای شما را نمی گیرند؟

حتی Cuisinart هم اکنون در چین ساخته می شود. برخی از شبکه های مفید در مورد بررسی میزان آهن در گلدان های خاص صحبت می کنند ، اما شبکه هایی که من پیدا می کنم چنین اعدادی در همه جا ندارند. نه ته ماهیتابه ها ، نه کنار و خود جعبه ها.

چین بهترین سابقه گمراه کننده را ندارد و این اغراق آمیز نیست. به نظر می رسد گلدان های هندی به معنای واقعی کلمه ناتمام هستند. ناآشنا با استانداردهای مکزیکی بنابراین هنگامی که فرد به یک اجاق گاز خوب ، ایمن و ارزان نیاز دارد ، چه باید کرد. متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید