نحوه تهیه بسته های دستور العمل که استفاده از آنها راحت است


شما می توانید (در نهایت) غذاهای خود را تهیه کنید! در اینجا نحوه درست کردن کیت های آشپزی مناسب ، منظم و آسان برای استفاده آورده شده استبه

برخی از افراد همه فن آوری آشپزخانه هستند ، از برنامه هایی برای مدیریت وعده های غذایی خود استفاده می کنند و با خوشحالی روی صفحه تلفن یا رایانه لوحی خود آشپزی می کنند.

سپس افرادی مثل من هستند که بدون پاشیدن سس سویا بر روی لپ تاپ یا ضربه زدن به تلفن همراه هیچ کاری نمی توانند انجام دهند.

هنگام پختن و پختن از استفاده از صفحه نمایش بیزار شدم. اما کتاب آشپزی مدرسه قدیمی من آشفته بود. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی ایجاد کنم که برای من بهترین باشد.

دو بسته نرم افزاری ساده همه چیز را تغییر داد

سازماندهی م mealsثر وعده های غذایی من ، استفاده آسان ، بازی آشپزخانه را تغییر داده است.

غذاهای مورد علاقه ما در نوک انگشتان من است. یک راه سریع و آسان برای به دست آوردن آنچه من نیاز دارم. و دیگر در سس سویا روی صفحه کلید من وجود ندارد. آیا شبیه سیستم شما است؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

پاداش: یک ناهار هفتگی + یک لیست خرید در یک زمان برنامه ریزی کنید: نامه برنامه ریزی غذا رایگان من را دریافت کنید

طرز تهیه بسته های غذایی

  • در دستور العمل های چاپی موجود خود حرکت کنیدبه بی رحم باشید – و با خودتان صادق باشید. بدانید قلب شما هرگز این کار را نخواهد کرد ، آیا هرگز نخاله نارگیل را در چهار طبقه ای که از روزنامه بیرون آورده اید انجام دهید؟ از مادربزرگم به خاطر طرز تهیه سالاد ماکارونی اش تشکر می کنم اما واقعاً آن را دوست نداشتم؟ آنها را بردارید (غذاهای دست نویس را دور نگه دارید).
  • دستور العمل های آنلاین مورد علاقه خود را منتشر کنید. آیا بارها و بارها به یک وب سایت می روید تا آشپزی خود را انجام دهید؟ چاپ. (من حتی منتشر می کنم دستور العمل های مورد علاقه من در وبلاگ من!)
  • از کتاب آشپزی مورد علاقه خود یک کپی تهیه کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب آشپزی خود را کاهش دهید؟ از موارد دلخواه خود یک کپی تهیه کنید و کتاب را به شخص دیگری تحویل دهید.
  • غذاهایی را بگذارید که به راحتی پاک شوند. دستکش پلاستیکی از پاره شدن و آلوده شدن غذا جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید دستکش های کامل مانند این غذاهای چاپی و مانند این تقسیم شده است برای کارتهای غذا
  • قسمتهای معنی دار را برای خانواده خود به ارمغان بیاورید. این می تواند “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” باشد. یا می تواند “پخت” ، “سوپ” و “غذاهای بزرگ” باشد. بخش “غذاهای امتحان شده” را به دستور العمل های مورد علاقه خود اضافه کنید. با خوردن غذاهای پخته ، منوی من شامل “پای” ، “کیک” و “کوکی ها” بود.
  • بسته های نرم افزاری را بردارید من یک قطعه 2 اینچی برای آشپزی و دیگری برای پخت دارم (من از این بسته ها استفاده می کنم)به ممکن است به افراد قدیمی نیاز داشته باشید. یک گزینه دیگر: تعداد زیادی بسته کوچک که بخش شما را بیشتر تحت فشار قرار می دهد ، مانند افرادی که “رژیم های گوشت گاو” و “رژیم های ماکارونی” را به هم مرتبط می کنند.
  • از توزیع کنندگان با برگه استفاده کنیدبه توزیع کنندگان اندازه استاندارد بسیار باریک بودند و من نمی توانستم برگه ها را به راحتی ببینم. بالاخره متوجه شدم این توزیع کنندگان بزرگ، و آنها بسیار خوب کار می کنند.

چگونه راهنمای آشپزی سازماندهی شده خود را حفظ کنید

سنگ مرمر را ویرایش کنید هر از گاهی ، ظرف های پخت خود را مرور کنید و غذاهایی را که دیگر از آنها استفاده نمی کنید بیرون بیاورید تا مرتب و منظم نگه داشته شوند. یاد آوردن: فقط غذاهایی را که واقعاً درست می کنید و دوست دارید اضافه کنید.

غذاهای تازه اضافه کنیدبه هنگامی که موارد مورد علاقه خود را می شناسید ، آنها را به ترکیب اضافه کنید. قانون کلی من: اگر من حداقل دو بار آشپزی کرده ام و تصمیم گرفته ام که نگهبان باشم ، در پاکت جایگاهی (در نظر گرفته شده!) کسب می کند.

تامین بسته های غذایی
بهترین دوست برای رعایت رژیم غذایی خود

توسعه یافته ام برنامه شام ​​بدون استرس بدون استرس برای مادر واقعی برای کمک به توقف تصمیم خستگی و ترس های وحشتناک فقط یک بار.

در اینجا تفاوت آن با سایر سیستم های برنامه ریزی شام است:

  • این غذا بر اساس غذاهایی است که خانواده شما همیشه دوست داشته اند.
  • این غذاها را در یک مکان قرار می دهد ، بنابراین لازم نیست قبل از شروع هر شب ایده هایی را مورد بحث قرار دهید.
  • این مهم در آنچه برای شما در SEVEN-SPECIALS مفید است که شبهای دیوانه وار هفتگی ، عصرهای رایگان روزهای یکشنبه و همه چیز در بین آنها به شمار می رود ، محاسبه می شود.

این فایل در قالب PDF قابل بارگیری موجود است ، بنابراین می توانید آن را خودتان یا به عنوان یک دفترچه کار چاپی ، ضمیمه شده چاپ کنید. در اینجا برنامه ریز شام بدون استرس پیدا کنید!دیدگاهتان را بنویسید