متخصص تغذیه کیست؟ مجله سلامت LifeDite


تغذیه

متخصص تغذیه فردی است که متخصص تغذیه است. متخصص تغذیه به شما در انتخاب رژیم غذایی مناسب و ایجاد یک برنامه غذایی سالم کمک می کند ، همچنین رژیم غذایی مناسبی را برای بیماران ایجاد می کند و توصیه های غذایی لازم را به بیماران ارائه می دهد.
متخصص تغذیه عادات غذایی فرد را مورد بررسی قرار می دهد و غذاهای مورد نیاز بیمار را توصیه می کند ، عادات غذایی صحیح را آموزش می دهد و تأثیر برنامه را زیر نظر دارد تا از موثر بودن برنامه غذایی داده شده اطمینان حاصل کند و نتایج را گزارش کند. روش.
این متخصص با توجه به شرایط و نیازهای خود ، برنامه غذایی را برای گروه های مختلف افراد از جمله کودکان ، میانسالان ، بیماران ، افراد چاق و لاغر آماده می کند. این نوع غذا و میزان مصرف هر روز آنها را تعیین می کند.
بیماران توسط متخصص تحت نظر هستند تا به آنها در انتخاب رژیم غذایی مناسب با توجه به شرایط خاص خود و تسریع روند درمان کمک کند. بیمارانی که به این تخصص ها مراجعه می کنند عبارتند از دیابت ، بیماری های کلیوی ، بیماران گوارشی و کبدی ، بیماران قلبی و بیماران سرطانی که شیمی درمانی یا پرتودرمانی دریافت می کنند و بسیاری از بیماری های دیگر که برای بهبود یا کنترل بیماری به تغذیه مناسب نیاز دارند.
بیمارانی که به این تخصص ها مراجعه می کنند عبارتند از دیابت ، بیماری های کلیوی ، بیماران گوارشی و کبدی ، بیماران قلبی و بیماران سرطانی که شیمی درمانی یا پرتودرمانی دریافت می کنند و بسیاری از بیماری های دیگر که برای بهبود یا کنترل بیماری به تغذیه مناسب نیاز دارند.

چه زمانی به متخصص تغذیه مراجعه می کنیم؟

دولت

تمام کارها را انجام دهید و ترازو را تکان ندهید

وقتی احساس می کنید غذای بیشتری درست می کنید

وزن بسیار زیاد

بارداری

مدام به غذا فکر می کند

کلسترول بالا

آیو…

برای رویداد روز غذا درمانی ، تا 20 مارس 20 درصد تخفیف برای همه متقاضیان غذا در نظر گرفته شده است.

مقاله قبلی24 استراتژی ساده برای داشتن رژیم غذایی سالم (قسمت 2)

عضو انجمن تغذیه ایران و کانادا و انجمن ملی سیستم سلامت ارزیابی تغذیه و درمان چاقی ، کاهش وزن ، بارداری ، کودکان و بیماریها و غیره.

دیدگاهتان را بنویسید