در اینجا نحوه استفاده بیشتر از میکرودرم ابریژن را مشاهده می کنید


ممکن است در مورد درمان های میکرودرم ابریژن در مرکز آبگرم یا پوست خود و مزایای احیا کننده آن برای پوست شما شنیده باشید. یا شاید شما می خواهید یک مراقبت از پوست بسیار شیرین و محبوب داشته باشید که دوست دارید آخرین درمان پوست را برای خود انجام دهید. اما ما یک راز کوچک را به شما اطلاع می دهیم: بله ، می توانید میکرودرم ابریژن را در خانه انجام دهید. این امکان وجود دارد که نتایج روشهای میکرودرم ابریژن حرفه ای را حتی بدون تغییر PJ خود تقلید کنید.

برای اطلاع از نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن در خانه ، چه چیزی برای آن مفید است و چگونه می توان از مزایای میکرودرم ابریژن استفاده کرد ، با Nestor Antolin ، استاد شرکت Dr. مراقبت از پوست برانت.

میکرودرم ابریژن چیست؟

ممکن است فکر کنید که میکرودرم ابریژن نوعی دفع بسیار پیشرفته از بدن است.

درمان مطب معمولاً شامل یک دستگاه یا اپلیکاتور شبیه مکش است که از ریز بلورهای اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم اسپری می کند تا لایه بالای پوست را متصل کند. این درمان اگرچه م effectiveثر است ، اما اغلب بیش از 100 دلار برای هر ویزیت هزینه دارد و در نتیجه پس از جلسات زیاد بهترین نتیجه را به همراه دارد.

با تشویق از مزایای چنین روش هایی ، می توانید آن را در یک محیط حرفه ای پیدا کنید ، دکتر. براندت اولین درمان میکرودرم ابریژن را در خانه ایجاد کرد. همانطور که در مورد آنتولین ، بهترین saareyaashoodii توضیح داده شد “مخلوط کریستال های حرفه ای سطح آلومینیوم-اکسید-شبیه روشهای مورد استفاده و لوگا اسید لاکتیک برای حذف سلولهای مرده پوست و نمایش تابش ، نرم ، درخشان کننده چرم” هم بلافاصله و هم در داخل هر برنامه ما دو ماده را با اسید لاکتیک ترکیب می کنیم تا پوست را برای افزایش جذب مکانیکی ، کاهش سوزش اما بهبود کارایی آماده کنیم. “

کرم پاک کننده میکرودرم ابریژن آنها همچنین حاوی ترکیبی از مواد گیاهی برای تسکین و تغذیه پوست و همچنین آنتی اکسیدان ها برای جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد است.

مزایای میکرودرم ابریژن

آیا به فکر میکرودرم ابریژن هستید؟ آنتولین دارای چندین مزیت مهم میکرودرم ابریژن است ، از جمله بهبود:

 • علائم قدیمی پیری (مانند خطوط ریز و چین و چروک)
 • رنگ و بافت پوست
 • تنبلی

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 بهبود “خفیف” در هایپرپیگمانتاسیون پس از درمان مداوم میکرودرم ابریژن را نشان داد. او همچنین به تحقیقات قبلی اشاره کرد که به افزایش کلاژن و ضخامت پوست اشاره می کند و نشان دهنده پتانسیل درمانی برای بازسازی کامل پوست است.

مطالعه دیگری در سال 2016 به طور مشابه تراکم دانشگاه را به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن و همچنین کاهش ملانیزاسیون با بهبودی ساده تا متوسط ​​در شرکت کنندگان با موارد زیر گزارش کرد:

 • ملاسما
 • جای جوش
 • striae distensae
 • عکاسی

از آنجا که میکرودرم ابریژن یک نوع در حال ظهور است ، از مزایای کلی بازسازی و تجدید سلول های پوستی نیز بهره مند خواهید شد. آنتولین می گوید: “با افزایش سن ، میزان ترمیم سلول های پوستی ما از 28 روز به 50 روز کاهش می یابد.” به این ترتیب ، خروج “مانند بردن پوست ما برای ورزش است – و راز بهترین نتایج نگهداری است.”

در دستان دکتر درمان میکرودرم ابریژن Brandt

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین دارای میکرودرم ابریژن است و برای اکثر انواع پوست و تن ها بی خطر محسوب می شود.

با این حال ، موارد متعددی از میکرودرم ابریژن وجود دارد که ممکن است برای همه مفید نباشد ، از جمله اگر شما دارای پوست حساس یا فعال هستید. وی افزود: ما برای افرادی که دارای آکنه فعال ، روزاسه و رگ های خونی با پوست ترک خورده هستند ، میکرودرم ابریژن را توصیه نمی کنیم.

آنتولین همچنین یک قاعده کلی را در مورد آزمایش درمانها و روشهای جدید مراقبت از پوست ارائه می دهد: بهتر است با متخصص پوست خود مشورت کنید تا یک سیستم مراقبت از پوست مخصوص مشکلات پوست خود ایجاد کند.

نحوه درمان میکرودرم ابریژن به روش صحیح

اگر می خواهید از مزایای استفاده از میکرودرم ابریژن جدید ، شاداب و براق استفاده کنید ، در اینجا چند نکته را در نظر بگیرید که هنگام استفاده از این درمان در فرآیند مراقبت از پوست خود باید به آن توجه کنید:

 • اگر از بیمارستان یا مطب متخصص پوست میکرودرم ابریژن دریافت می کنید ، مطمئن شوید که توسط متخصص پوست مجاز انجام شده است.
 • هنگام استفاده از داروهای خانگی ، به آرامی و با آرامش قدم بردارید (و به درخواست خود ملایم باشید ، مهم نیست که چقدر پرخاشگر باشید) تا به عملکرد سد پوستی خود آسیب نرسانید. آنتولین توصیه می کند: “برای بهترین نتایج ، یک یا دو بار در هفته اعمال کنید ، همیشه حداقل سه روز بین برنامه ها فاصله داشته باشید.”
 • وقتی نوبت به انسداد پوست شما می رسد ، می توانید با استفاده از یک مرطوب کننده با سرامیدهای مرطوب کننده ، قدم بیشتری برای تقویت آن بردارید. آنتولین توضیح می دهد که همچنین “احتمال تحریک را کاهش داده و از سلول های” کوچک “پوست محافظت می کند.
 • در نهایت ، همیشه ، همیشه پوست خود را با کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 بپوشانید تا از پوست لایه برداری شده جدید خود محافظت کنید. البته ، این راهنمای نهایی در مورد کرم های ضد آفتاب و ایمنی پوست برای همه کاربرد دارد – نه فقط برای افرادی که برنامه میکرودرم ابریژن دارند.

دیدگاهتان را بنویسید