r / مقررات تغذیه و فراخوان واسطه ها: تغذیه


مخاطبین مفید

[ Submit a Nutrition Research Discussion post ]
[ Wiki – FAQ ]
[ Wiki – Data / Info Sources ]
[ Wiki – Research / Study post format info ]
[ Wiki – Suggested Reading ]
[ Wiki – Suggested Media ]
[ The Subreddit Sidebar ]
[ Message the Moderators ]

قوانین subreddit

به خاطر داشته باشید: از درخواست معافیت خودداری کنید زیرا قوانین و میانجیگری باید برای همه عادلانه و برابر باشد. قبل از ارسال پیام تجدیدنظر ، هرگونه پاسخی را که از مد دریافت می کنید ، از جمله راننده ، به طور کامل بخوانید.

1) هیچ حرکت غذایی علیه یا علیه هیچ غذایی وجود ندارد – جنگ های غذایی در اینجا استقبال نمی شود. تخریب اغلب یک موضوع جزئی است که برای تحریک طراحی شده است. مشارکت کنندگان در این زیرمجموعه الزامات غذایی مختلف ، باورها ، انواع بدن و اهداف مختلف را دارند. طرفدار غذا بودن فوق العاده است. طرفدار تمسخر یا ضد غذا بودن خوب نیست و ممنوعیتی را در پی خواهد داشت. انجام ندهید؛

 • با سایر غذاها / باورها بی احترامی می کند – در عوض به آنها بگو با آنها صحبت کنید ، نه با شخص / گروه دیگر ،

 • کاهش به دلیل ترجیح غذای فرد

 • ترویج یا حمایت از اخلاق و اخلاق

 • ترویج مکمل غذایی – نه غذا فقط سالم. شما می توانید بگویید “این برای من بهترین است” و توضیح دهید که چرا و بر چه چیزی تأکید دارد

 • ادعای تخیلی داشته باشید – ادعای درمان بیماری های مزمن مجاز نیست. گفتن “می تواند علائم را کنترل کند” در این صورت اشکالی ندارد

 • مشغول بازی یا گروه باشید – از انجام این کار یا هر بخش فرعی یا متن دیگر خودداری کنید

 • جانبداری – بی فایده. “من تحقیر شدم زیرا غذا می خورم (نام غذا)” فقط یک لقمه تحریک آمیز است که سعی دارد مرا شهید کند

 • تبلیغات بیش از حد subreddit مبتنی بر غذا – در مورد غذای مورد علاقه خود صحبت کنید اما کمتر از 1/10 فعالیت خود را تبلیغ کنید

2) هیچ آزمایش تغذیه ای شخصی وجود ندارد. در عوض در بخش نظرات بپرسید / r / برچسب تغذیه هفتگی تغذیه فردی بحث – اگر متن شما حاوی باشد هیچ چیزی زمینه (برای شما ، رژیم غذایی شما ، اعضای خانواده یا هر فردی که در آن قرار دارد) و / یا درخواست ارزیابی غذا (چیزی که شما یا کسی در زندگی خود خورده اید ، خورده اید یا در مورد خوردن فکر می کنید) ، حذف خواهد شد، هیچ استثنائی وجود ندارد. تلاش برای متوقف کردن عملکرد این قاعده ، تظاهر به عدم ابهام ، یا اعمال هر نوع تجدیدنظر بی اساس ، کاذب ، نامعقول و یا قانونی منجر به ممنوعیت می شود.

3) قرمز مورد نیاز است – از نبردهای شدید بپرهیزید و به شکایات رای دهید. توهین ، توهین ، آزار و اذیت یا مخالفت با شرکت کنندگان ، واسطه ها یا حتی خود جامعه نیز ممکن است منجر به ممنوعیت شود. به جای ناراحت شدن ، منابع ، نقل قول ها و مطالعات را به اشتراک بگذارید ، زمانی را که موقعیت های شما متفاوت است نیز بپذیرید. اگر چیزی شما را ناراحت کرد ، بیرون بروید.

4) هیچ وبلاگ و / یا تبلیغاتی وجود ندارد – هر گونه پیوند ، مرجع یا افشای محتوای شما حذف می شود و احتمالاً منجر به ممنوعیت می شود. این امر در مورد صفحات ، فیلم ها ، کانال های رسانه ای ، کتاب ها ، مقالات ، نظرسنجی ها و غیره شما صدق می کند. نکته اصلی اینجاست که در مورد علم تغذیه صحبت کنید ، نه آنچه شما ایجاد کرده اید. سعی نکنید از بخش زیر برای هدایت ترافیک به چیزی که درگیر آن هستید استفاده کنید ، حتی اگر رایگان باشد. در صورت درخواست از میانجیگران ، ممکن است تحقیقات IRB تأیید شده مجاز باشد.

5) بدون درخواست یا مشاوره پزشکی – این عوارض جانبی اغلب شامل تشخیص ، تشخیص ، ارزش آزمایشگاهی و / یا بحث با یک متخصص بهداشت است. ممکن است بپرسید که تغذیه چگونه به طور کلی بر افراد تأثیر می گذارد ، اما ممکن است در مورد درمان یا مدیریت بیماری های پزشکی یا اینکه چگونه انتخاب های تغذیه ای بر وضعیت داخلی (یا اعضای خانواده) شما تأثیر می گذارد ، راهنمایی نخواهید کرد. تمام سوالات مربوط به سلامتی باید به پزشک ، متخصص تغذیه یا سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی واجد شرایط که دارای مجوز پرونده پزشکی خصوصی شما هستند ، ارسال شود. درخواست مشاوره پزشکی از انجمن آنلاین خطرناک است. همچنین در بیشتر موارد نقض قوانین مراقبت های بهداشتی اخلاق مصرف کننده که توسط این پانل به شما ارائه شده است غیرقانونی است.

6) همه مخاطبین باید پیوندهای مستقیم باشند – فیلتر کردن سایت طراحی مجدد ، استفاده از میانبرهای پیوند را حذف می کند. به جای آن از آدرس مستقیم استفاده کنید. ارسال پیوندها با استفاده از خدمات ردیابی پیوند منجر به مسدود شدن فوری می شود.

7) هیچ اسکریپتی از حسابهای جدید و حسابهای کارما بد وجود ندارد – حساب های جدید ممکن است یادداشت های جدیدی در این قسمت در زیر ایجاد نکنند. با این حال ، هنگام مطالعه سایت می توانید در مورد متون دیگر نظر دهید و به پایین بروید. حسابهای کارمای بد نمی توانند اینجا پست بگذارند یا نظر بدهند.

پیشنهادات

این نکات برای بهبود تجربه subreddit شما ارائه شده است.

 • از موضع “تک اندازه برای همه” در مورد تغذیه اجتناب کنید. تصدیق کنید که روشهای دیگری وجود دارد که ممکن است با آنها موافق نباشید ، انواع دیگر بدن و اهداف مختلف.

 • هنگام پرسیدن یا پاسخ دادن به سوالات ، اطلاعات مربوط ، مرتبط و مفید را درج کنید. پیوندهایی به مطالعات ، مقالات ، تحقیقات ، مقالات و غیره ارائه دهید. هنگام ارائه نظر خود آیا نیاز به دریافت مدرک دارید؟ تحقیق کردن PubMed یا Google Scholarبه

 • ممکن است زیر سوال برود. اگر هر سوالی دارید، جستجو کردن قبل از ارسال یا بررسی موارد جدید ما سوالات متداول که ما شروع کردیم

 • گزارش مقالات و نظراتی که سایت یا قوانین داخلی را نقض می کنند. نظرات یا اختلاف نظرها را گزارش نکنید. اتلاف وقت است و سوء استفاده گزارش شده است.

مصرف مصرف

می توانید انعطاف پذیری کاربر خود را طوری تنظیم کنید که نشان دهنده تجربه تغذیه / سطح تحصیلات شما باشد. گزینه کاربری را که واجد شرایط آن نیستید انتخاب نکنید. هر کسی که نتواند وضعیت اشتباه خود را به عنوان یک کاربر در صورت درخواست از وی تأیید کند ، ممکن است ممنوع شود.


به واسطه ها نیاز است

با رشد سریع بخش ما ، نیاز ما به گسترش تیم میانجیگری ما نیز افزایش می یابد. ما به دنبال این هستیم که چندین کاربر Reddit با تجربه تغذیه و تمایل به کمک به بهبود / تغذیه را به عنوان فضایی مشارکتی برای بحث تغذیه آگاهانه در نظر بگیریم.

در اینجا چیزی است که ما در متقاضیان به دنبال آن هستیم. لطفا درخواست ها را به modmail ارسال کنید.

 1. مودها باید سابقه محکمی داشته باشند توگان اهدای / r / تغذیه. لطفاً برای تأیید این امر ، چند پیوند مستقیم به نظرات سابقه حساب خود برای ما ارسال کنید.

 2. ما به دنبال حالت های مختلف از همه زمینه ها هستیم ، اما به ویژه RDN ها یا دیگران با آموزش رسمی در مورد تغذیه. لطفاً سوابق تحصیلی و شغل فعلی خود را به ما بگویید.

 3. تغییر تجربه Reddit عالی است ، اما ضروری نیست. البته کمی تجربه کد داشته باشید. در صورت داشتن تغییرات دیگر و تجربه مرتبط مانند واسطه گری در انجمن ها / سایت های دیگر ، استفاده از ابزارهای وب بعدی و غیره ، به ما اطلاع دهید.

 4. روشها باید از کاربران مکرر Reddit استفاده کنند. بهترین راه این است که شخصی چندین بار در روز وارد Reddit شود ، زمانی که به مسائل مربوط به میانجیگری رسیدگی می کند ، وقت بگذارد و پیش بینی کند که در آینده به این کار ادامه خواهد داد.

 5. شما باید یک تیم با فرایندها و رویه هایی از جمله استفاده از کانال های ارتباطی باشید تا در همان صفحه بمانید و یک رهبری ثابت و سازگار ارائه دهید که تغذیه و کاربران کلیدی آن را در اولویت قرار می دهد.

 6. شما باید از اجرای قوانین راضی باشید و بتوانید بدون شکستن ، عصبانی شدن یا تسلیم شدن ، بازخورد تندی از غریبه ها به صورت آنلاین دریافت کنید.

در صورت تمایل به درخواست ، لطفاً به واسطه ها پیام دهید توجه به تمام نکات بالا (لطفاً از شماره استفاده کنید)به درخواست خود را برای اظهار نظر در اینجا رها نکنید.


مثل همیشه تیم میانجی گری برای افکار و ایده های شما در زمینه subreddit آماده است. برای انجام آن ارسال پیام modmail به واسطه هابه

دیدگاهتان را بنویسید