r / مقررات تغذیه و فراخوان واسطه ها: تغذیه


مخاطبین مفید

[ Submit a Nutrition Research Discussion post ]
[ Wiki – FAQ ]
[ Wiki – Data / Info Sources ]
[ Wiki – Research / Study post format info ]
[ Wiki – Suggested Reading ]
[ Wiki – Suggested Media ]
[ The Subreddit Sidebar ]
[ Message the Moderators ]

قوانین subreddit

به خاطر داشته باشید: از درخواست معافیت خودداری کنید زیرا قوانین و میانجیگری باید عادلانه و برابر برای همه افراد اعمال شود. قبل از ارسال پیام تجدیدنظر ، هرگونه پاسخی را که از مد دریافت می کنید ، از جمله راننده ، به طور کامل بخوانید.

1) قرمز مورد نیاز است – از شعله های جنگ اجتناب کنید و به شکایات رأی ندهید. توهین ، توهین ، آزار و اذیت یا مخالفت با شرکت کنندگان ، واسطه ها یا حتی خود جامعه نیز ممکن است منجر به ممنوعیت شود. به جای ناراحت شدن ، منابع ، نقل قول ها و مطالعات را به اشتراک بگذارید ، همچنین موقعیت های متفاوت خود را بپذیرید. اگر ناراحت هستید بروید.

2) هیچ حرکت غذایی علیه یا علیه هیچ غذایی وجود ندارد – جنگ های غذایی در اینجا استقبال نمی شود. تخریب اغلب یک موضوع جزئی است که برای تحریک طراحی شده است. شرکت کنندگان در این زیرمجموعه نیازها ، باورها ، نوع بدن و اهداف مختلف تغذیه ای دارند. طرفدار غذا بودن فوق العاده است. طرفدار تمسخر یا ضد غذا بودن خوب نیست و ممنوعیت ایجاد می کند. انجام ندهید؛

 • با سایر غذاها / باورها بی احترامی می کند – بدون بی ادبی آموزنده باشید. با آنها صحبت کنید ، نه با شخص / گروه دیگر ،

 • مشارکت در غذا یا اختلالات خوردن

 • کاهش به دلیل ترجیح غذای فرد

 • ترویج یا حمایت از اخلاق و اخلاق

 • ترویج مکمل غذایی – نه غذا فقط سالم. شما می توانید بگویید “این برای من بهترین است” و توضیح دهید که چرا و بر چه چیزی تأکید دارد

 • ادعاهای درمانی خیالی داشته باشید – ادعای درمان مجاز نیست. گفتن “می تواند علائم را کنترل کند” در این صورت اشکالی ندارد

 • شرکت در رقص یا گروه – از انجام این کار یا هر بخش فرعی یا متن دیگر خودداری کنید

 • جانبداری – بی فایده. “من را بخاطر خوردن (نام غذا)” برهنه کردند “فقط یک نیش تحریک آمیز است که سعی می کند به شهادت برسد.

 • تبلیغات بیش از حد subreddit مبتنی بر غذا – در مورد غذای مورد علاقه خود صحبت کنید اما فقط کمتر از 1/10 فعالیت خود را تبلیغ کنید

3) همه انکارهای علمی یا “همه علم یک توطئه” است – ماهیت مشارکت در رد تمام علوم مبتنی بر واقعیت یا واقعیت نیست و بنابراین مجاز نیست. توطئه ها ، سوگیری ها و شکایات مربوط به بودجه باید مورد توجه قرار گیرد خصوصی وضعیتی که مورد بحث قرار می گیرد و نه از همه عناصر اظهارنظرهای تأیید نشده ، مبالغه آمیز و “همه می دانند” ، که هیچ کدام مبتنی بر علم نیستند. برای اطلاعات بیشتر به ارسال اعلامیه این قانون مراجعه کنید.

4) بدون درخواست یا مشاوره پزشکی – این پوسترهای مشکل ساز شامل بحث در مورد بیماری ، وضعیت ، بیماری ، تشخیص ، روش ، آزمایش ، بهبود ، مشورت با متخصص بهداشت یا ارزش آزمایشگاهی است. می توانید از نحوه تأثیر تغذیه بر افراد به طور کلی بپرسید اما ممکن است در مورد درمان یا مدیریت بیماری های پزشکی و یا اینکه چگونه انتخاب های تغذیه ای بر وضعیت داخلی (یا اعضای خانواده) شما تأثیر می گذارد ، راهنمایی نخواهید. تمام سوالات مربوط به سلامتی باید به پزشک ، متخصص تغذیه یا سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی واجد شرایط که دارای مجوز پرونده پزشکی خصوصی شما هستند ، ارسال شود. درخواست مشاوره پزشکی از انجمن آنلاین خطرناک است. همچنین در بیشتر موارد نقض قوانین مراقبت های بهداشتی اخلاق مصرف کننده که توسط این پنل به شما ارائه شده است غیرقانونی است.

5) هیچ آزمایش تغذیه ای شخصی وجود ندارد. در عوض در بخش نظرات بپرسید / r / برچسب تغذیه هفتگی تغذیه فردی بحث – اگر متن شما حاوی باشد هیچ چیزی معنی شخصی (برای شما ، رژیم غذایی شما ، اعضای خانواده یا هر کسی در منطقه شما صدق می کند) و / یا درخواست ارزیابی غذا (چیزی که شما یا کسی در زندگی خود خورده اید ، خورده اید یا در مورد خوردن فکر می کنید) ، حذف خواهد شد، هیچ استثنائی وجود ندارد. تلاش برای متوقف کردن اجرای این قاعده ، تظاهر به عدم ابهام ، یا ایجاد هرگونه تجدید نظر بی اساس ، کاذب ، غیر معقول یا تجدیدنظر بر اساس حق منجر به ممنوعیت می شود.

6) هیچ وبلاگ نویسی و / یا خودنمایی وجود ندارد – هر گونه پیوند ، مرجع یا افشای محتوای شما حذف می شود و احتمالاً منجر به ممنوعیت می شود. این امر در مورد صفحات ، فیلم ها ، کانال های رسانه ای ، کتاب ها ، مقالات ، نظرسنجی ها و غیره شما صدق می کند. نکته اصلی اینجاست که در مورد علم تغذیه صحبت کنید ، نه آنچه شما ایجاد کرده اید. سعی نکنید از بخش زیر برای هدایت ترافیک به چیزی که درگیر آن هستید استفاده کنید ، حتی اگر رایگان باشد. در صورت درخواست از میانجیگران ممکن است تحقیقات IRB تأیید شده مجاز باشد.

7) همه پیوندها باید پیوندهای مستقیم باشند – فیلتر کردن سایت طراحی مجدد ، استفاده از اتصالات را حذف می کند. به جای آن از آدرس مستقیم استفاده کنید. ارسال مخاطبین از طریق خدمات ردیابی پیوند منجر به مسدود شدن فوری می شود.

8) هیچ اسکریپتی از حسابهای جدید و حسابهای کارما بد وجود ندارد – حساب های جدید ممکن است یادداشت های جدیدی در این قسمت در زیر ایجاد نکنند. با این حال ، هنگام مطالعه سایت می توانید در مورد متون دیگر نظر دهید و به پایین بروید. حسابهای کارمای بد نمی توانند اینجا پست بگذارند یا نظر بدهند.

پیشنهادات

این نکات برای بهبود تجربه subreddit شما ارائه شده است.

 • از موضع “تک اندازه برای همه” در مورد تغذیه اجتناب کنید. تصدیق کنید که روشهای دیگری وجود دارد که ممکن است با آنها موافق نباشید ، انواع دیگر بدن و اهداف و شرایط مختلف.

 • هنگام پرسیدن یا پاسخ دادن به سوالات ، اطلاعات مربوط ، مرتبط و مفید را درج کنید. پیوندهایی به مطالعات ، مقالات ، تحقیقات ، مقالات و غیره ارائه دهید. هنگام ارائه نظر خود آیا نیاز به دریافت مدرک دارید؟ تحقیق کردن PubMed یا Google Scholarبه

 • ممکن است زیر سوال برود. اگر هر سوالی دارید، جستجو کردن قبل از ارسال یا بررسی این مورد سوالات متداول صفحه ویکی

 • گزارش مقالات و نظراتی که سایت یا قوانین داخلی را نقض می کنند. نظرات یا اختلاف نظرها را گزارش نکنید. این وقت شما را هدر می دهد زیرا ایمن نیست و حساب شما را در معرض خطر قرار می دهد زیرا نقض داده ها نقض سایت است.

مصرف مصرف

می توانید انعطاف پذیری کاربر خود را طوری تنظیم کنید که نشان دهنده تجربه تغذیه / سطح تحصیلات شما باشد. گزینه کاربری را که واجد شرایط آن نیستید انتخاب نکنید. هر کسی که نتواند وضعیت کاربر نادرست خود را هنگام تأیید تأیید کند ، ممکن است ممنوع شود.


به واسطه ها نیاز است

این بخش به سرعت در حال رشد است ، بنابراین ما همچنین باید تیم میانجیگری را گسترش دهیم. ما به دنبال این هستیم که چندین کاربر Reddit با تجربه تغذیه و تمایل به کمک به بهبود / تغذیه را به عنوان فضایی مشارکتی برای بحث تغذیه آگاهانه در نظر بگیریم.

در اینجا چیزی است که ما در متقاضیان به دنبال آن هستیم. لطفا درخواست ها را به modmail ارسال کنید.

 1. داوطلبان باید سابقه محکمی داشته باشند توگان اهدای / r / تغذیه. لطفاً برای تأیید این امر ، چند پیوند مستقیم به نظرات سابقه حساب خود برای ما ارسال کنید.

 2. ما به دنبال حالت هایی برای همه زمینه ها هستیم ، اما به ویژه برای RDN ها یا دیگران با آموزش تغذیه رسمی. لطفاً سوابق تحصیلی و شغل فعلی خود را به ما بگویید.

 3. تغییر تجربه Reddit بسیار عالی است ، اما ضروری نیست. به این دلیل که تجربه کد کمی دارید. در صورت ایجاد هرگونه تغییر در موارد ارسالی دیگر و تجربه مرتبط مانند واسطه گری در انجمن ها / سایت های دیگر ، استفاده از لینک های پشتیبان و غیره ، به ما اطلاع دهید.

 4. روشها باید به طور مکرر از کاربران Reddit استفاده کنند. بهترین راه این است که شخصی چندین بار در روز وارد Reddit شود ، زمانی که به مسائل مربوط به میانجیگری رسیدگی می کند ، وقت بگذارد و پیش بینی کند که در آینده به این کار ادامه خواهد داد.

 5. شما باید یک تیم با فرایندها و رویه هایی از جمله استفاده از کانال های ارتباطی باشید تا در همان صفحه بمانید و اولویت های سازگار و سازگاری را ارائه دهید که به تغذیه و کاربران اصلی آن اولویت می دهند.

 6. شما باید از اجرای قوانین راضی باشید و بتوانید بدون شکستن ، عصبانی شدن یا تسلیم شدن ، بازخورد تندی از غریبه ها به صورت آنلاین دریافت کنید.

در صورت تمایل به درخواست ، لطفاً به واسطه ها پیام دهید توجه به تمام نکات بالا (لطفاً از شماره استفاده کنید)به درخواست خود را برای اظهار نظر در اینجا رها نکنید.


مثل همیشه ، تیم میانجی گری آماده افکار و ایده های شما در زمینه subreddit است. برای انجام آن یک پیام modmail به واسطه ها ارسال کنیدبه

دیدگاهتان را بنویسید