Krill Petroleum جنبه های مثبت سلامتی


جنبه های مثبت کریل نفتی به دلیل سخت پوستان کوچک و متوسط ​​است که اکنون در حالت سرد زندگی می کنند. راه ها. بسیاری از این آفات به طور کلی کریل نامیده می شوند و ممکن است Euphausiid نامیده شوند. اغلب تصور می شود که نفت با تعداد زیادی از این سخت پوستان جنبه های مثبتی را از نظر رفاه تجربه می کند. در اینجا مطالعه ای در مورد بیشتر انگیزه هایی که مردم به طور کلی در حال حاضر روی قرص ها سرمایه گذاری می کنند، گنجانده شده است.

اسیدهای چرب ضروری امگا ۳

بسیاری از جنبه های مثبت چربی های امگا ۳ به همراه روغن کریل کمک می کنند تا چربی بدن امگا ۳ بیشتری نسبت به روغن ماهی به بدن شما برسد. این بدان معناست که نسبت به بسیاری از راه حل های دیگری که می بینید، آن را راهی بسیار بهتر برای دریافت چربی بدن امگا ۳ خود می بینید.

سیستم قلبی عروقی

چربی های بدن امگا ۳ به طور کلی برای قلب مفید هستند. افزایش اندک با محلول های امگا ۳ می تواند کیفیت کلسترول مضر را کاهش دهد. کلسترول لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL) و کلسترول لیپوپروتئین با ظاهر کم (LDL) معمولاً کلسترول ضعیف نامیده می شوند. این می‌تواند شماره تلفنی باشد که متخصصان بالینی و سعی در حفظ همیشه آن را بررسی می‌کنند.

مصرف امگا ۳ ممکن است کلسترول خوب به نام HDL و لیپوپروتئین بیش از حد را افزایش دهد. هنگامی که سطح کلسترول فوق العاده افزایش می یابد در حالی که سطح کلسترول بد کاهش می یابد، ممکن است احتمال وقوع این اتفاق در ارتباط با اختلال در سیستم قلبی عروقی را کاهش دهید. همچنین راه خوبی برای جلوگیری از حوادث عروق مغزی همراه با شرایط مرتبط با انسداد گردش خون است.

عفونت

عفونت های مرتبط با درد مفاصل اغلب به یک مکمل امگا ۳ سالم و با کیفیت کمک می کنند. اگر درد دارید، این یک راه طبیعی خوب برای درمان آن است. علاوه بر این، بسیاری از مردم می توانند تا حدودی با رهایی از مشکلات دوباره ببینند.

آنتی اکسیدان ها

انتخاب یک مکمل سلامتی که حاوی تعداد زیادی از این سخت پوستان ریز باشد ممکن است نسخه متمرکزی از آنتی اکسیدان ها را ارائه دهد. آنتی اکسیدان ها در درمان چندین بیماری شگفت انگیز هستند. پیامدهای پیری برای کل بدن را می توان از طریق استفاده از اکسیژن بسیار مورد نیاز در داخل سلول های پوست به دست آورد. آنتی اکسیدان ها در کاهش عواقبی که نیاز شدید به اکسیژن به همراه خواهد داشت، همراه با بهبود مکانیسم های دفاعی بدن همراه با فرآیند حرکت، موفق می شوند.

خلاصه

جنبه های مثبت نفت کریل برای سلامتی ممکن است عالی باشد. بسیاری از این مکمل های سلامتی، تعداد بیشتری از اسیدهای چرب ضروری امگا ۳ را همراه با آنتی اکسیدان ها فراهم می کنند. به طور کلی خطرات زیادی برای سلامتی این موارد وجود دارد، همچنین فراموش نکنید که قبل از انتخاب هر نوع مکمل سلامتی با پزشک عمومی خود صحبت کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/