9 نمایش برای نوجوانان و نوجوانان که واقعاً از آنها لذت خواهید برد


برنامه های شکار مناسب برای نوجوانان یا نوجوانان که شما نیز آنها را دوست دارید؟ در اینجا نه مورد از موارد مورد علاقه ما اخیراً آمده است.

یافتن نمایش برای نوجوانان و نوجوانان دشوار است. ممکن است نمایش حیوانات بسیار کوچک به نظر برسد. اما آنچه در نیش زدن بزرگسالان انجام می شود ممکن است روی چیزهایی حک شود که ترجیح می دهید در سنین بالاتر نگهداری کنید.

اگر دوست دارید برنامه ها را با هم تماشا کنید ، حتی سخت تر است. چیزی بین شما یا نوجوان شما از آن لذت می برد و شما واقعاً امیدوار هستید که آن را ببینید؟ به نظر می رسد می توانید کل شب را روی یک اسب شاخدار بگذرانید.

برای سهولت کار ، من نه برنامه اصلی برای توییترها در Netflix ، Hulu ، Amazon ، HBO Max و Disney +آماده کرده ام. همه اینها به پسر کوچک ما و ما ضربه زد.

چندین هشدار:

 • جوانان ما پسری هستند که عاشق رویدادهای اجرایی هستند ، بنابراین بسیاری از آنها نشان می دهند که بسیار پیچیده هستند.
 • نکات سنی را اضافه کرده ام رسانه های عاطفی عمومی اما شما را تشویق می کند تا درباره هر نمایش بیشتر بخوانید ، زیرا جزئیات و رتبه بندی بیشتری در زمینه های مختلف مانند خشونت ، زبان و جنس به شما می دهد. کودک ما همه اینها را در سن 12 یا 13 سالگی تماشا کرد. اما هر کودکی متفاوت است و هر خانواده ایده های متفاوتی در مورد موارد مناسب دارد.
 • اگر می خواهید یک لیست کامل شامل سنین مختلف داشته باشید ، لیست بزرگ من از ویترین ها را ببینیدبه

9 نمایش برای نوجوانان و نوجوانان و شما آن را دوست دارید

1. نامه به پادشاه (Netflix ، 11+)

 • از نتفلیکس: “یک هنرمند جوان آموزش دیده در حالی که در تلاش خلاقانه برای نجات پادشاهی خود است ، با پیشگویی های گذشته ، قدرت های جادویی و دوستان پیچیده مبارزه می کند.”
 • چرا ما آن را دوست داریم: همه عناصر جالب a را دارد بازی تاج و تخت-سریال (پادشاهان! شوالیه ها! مبارزه با شمشیر! جادو!) همه خردمندان ، بی رحمانه و غیره را به طور کامل و بالغ برش دهید.

2. انفرادی رایگان (دیزنی +، 11+)

 • از دیزنی +: “سواری یک نفره رایگان الکس هانولد در حال آماده شدن برای رسیدن به رویای مادام العمر خود است: اندازه گیری الکاپیتان 3200 پا یوسیمیتی بدون طناب.”
 • چرا ما آن را دوست داریم: این سند برنده جایزه اسکار نشنال جئوگرافیک باعث می شود نفس بکشید. ما آن را یک روز قبل از رفتن به دیوار کوهنوردی داخلی داخل خانه تماشا کردیم و فکر می کنم این باعث شد بچه مراقب من کمی شجاع به نظر برسد!

3. 100 موج (HBO Max ، TV-14)

 • از HBO: “این سری شش قسمتی نزدیک به رسیدن به ادیسه است-ده سال اول سوار شدن گرت مک نامارا ، که پس از بازدید از نازاره ، پرتغال به امید شکست موج 100 فوتی ، ورزش را مجبور به رسیدن به سطح بسیار بالا همراه با مردم محلی روستای کوچک ماهیگیری را به اولین موج بزرگ جهان تبدیل می کند. “
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: اگرچه ممکن است بچه ها خسته شوند (و چند دقیقه آهسته بود) ما روی این داستان در مورد صعود شدید تاکید کردیم. در حالی که تمرکز روی یک موج سوار مرد است ، چندین موج سوار زن به شدت معرفی شده اند.

4. پسران هیچ جا (آمازون ، 10+)

 • آمازون چه می گوید: “چهار پسر نوجوان – جیک ، فلیکس ، اندی و سام – به یک تور مدرسه در جنگل های متراکم می روند. آنها خود را گم شده می بینند و در معرض رعد و برق ناگهانی قرار می گیرند. صبح روز بعد وقتی به خانه برمی گردند ، متوجه می شوند که به دنیایی بدون آنها بازگشته اند! ”
 • چرا من آن را دوست ندارم: این نمایش شبیه آن بود Exotic Lite– نزدیک به ترس نیست ، اما همچنان مشکوک و جالب است. ما هر چهار فصل این نمایش را تماشا کردیم ، حتی زمانی که بازیگران جدید فوق العاده ای در آن حضور داشتند.

5. HBO Max

 • از HBO: “بر اساس داستانهای خلاقانه فیلیپ پولمن ، مواد سیاه او به دنبال یتیمی جوان می رود که به دنیای موازی می پیوندد که در آن روح انسان به شکل یک حیوان است. “
 • چرا ما آن را دوست داریم: من آن را دوست دارم وقتی زنجیره ای توسط یک دختر قوی و شجاع هدایت می شود ، به ویژه در یک داستان عالی مانند این. ما دوست داریم در دنیای فانتزی این نمایش غرق شویم.

6. Shadows and Bones (Netflix ، 14+)

 • از نتفلیکس: “نیروهای سیاه هنگامی نقشه یتیم آلینا استارکوف را ترسیم می کنند که او نیروی خارق العاده ای را آزاد می کند که می تواند سرنوشت دنیای جنگ زده اش را تغییر دهد.”
 • دلیل اینکه ما آن را دوست داریم: یک دختر قوی دیگر مانند شخصیت اصلی. این نمایش کمی تاریک و تند است اما داستان جالبی است – و ممکن است فرزندان شما با مجموعه کتاب ارتباط داشته باشند.

7. خوب (Amazon Prime ، 13+)

 • از آمازون: “پایان جهان در راه است ، به این معنی که فرشتگان ظالم و ارواح سست و عاشق زندگی بر روی زمین مجبور به ایجاد اتحادی غیرمنتظره برای توقف آرماگدون شدند. اما آنها دجال را از دست می دهند ، یک پسر 11 ساله که نمی داند قصد دارد آن را به پایان روزها برساند ، و آنها را مجبور می کند سرگرمی را برای پیدا کردن او و نجات جهان قبل از اینکه دیر شود آغاز کنند. ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این یک اقتباس خشن و غول پیکر از داستان نیل گیمن است (و آنچه که جان هام در نقش فرشته گابریل نامطلوب است؟). سر بزنید که یک نمای ویژگی (کاملاً غیر ضروری) در انتهای سریال وجود دارد.

8. گم شده در فضا (Netflix ، 13+)

 • از نتفلیکس: “پس از تصادف در یک سیاره بیگانه ، خانواده رابینسون برای زنده ماندن و فرار با همه شانس مبارزه می کنند. اما آنها با خطرات پنهان احاطه شده اند. ”
 • چرا ما آن را دوست داریم: ما برنامه اصلی دوران کودکی را به یاد می آوریم ، این احیای مشکوک و جذاب است ، اما هنوز هم خانواده محور است.

9. اختاپوس معلم من (Netflix ، 8+)

 • از نتفلیکس: “فیلمساز با اختاپوسی که در جنگل لپه آفریقای جنوبی زندگی می کند دوستی فوق العاده ای ایجاد می کند و یاد می گیرد که چگونه حیوانات اسرار دنیای خود را به اشتراک می گذارند.”
 • چرا ما آن را دوست داریم: ما طرفداران مستند هستیم و این غیرمعمول ترین چیزی است که من تا به حال دیده ام. این یک ویژگی جذاب و جذاب در زیر آب است.

نمایش های زیادی برای Tweens & Young

نشان می دهد کودک من عاشق است اما ما احساس می کنیم “مه”

 • قدرت شفا دوست (Netflix ، 7+): از نتفلیکس: “وقتی یک پسر 11 ساله مبتلا به اختلال اضطراب اجتماعی تحصیلات راهنمایی را شروع می کند ، در یک سگ حمایتی عاطفی به نام” دود “قدرت می یابد.”
 • ماسکاکس (آمازون ، 13+): از آمازون: “جیمز رودای نقش شو اسپنسر را بازی می کند ، یک مشاور پلیس که جنایات را با قدرت نابینایی آنقدر شدید حل می کند که پلیس فکر می کند او روان پریشی است-یا به آنها اجازه می دهد که فکر کنند.”
 • زندگی عادی Gortimer Gibbons (Amazon Prime ، 7+): از آمازون: “زندگی برای گورتیمر و دو بهترین دوستش ، رنجر و مل ، عادی است وقتی از جاده معمولی می روند – محله ای معمولی که به چیزی جادویی در زیر سطح اشاره می کند.”دیدگاهتان را بنویسید