7 -رژیم لاغری روز – غذای بدون چربی


لاغری رژیم غذایی 7 روزه
لاغری رژیم غذایی 7 روزه

دولت باریک 7 روزه

امروزه با ظهور مشاغل ، رفت و آمد افراد روز به روز کاهش یافته است و این مسئله را به مشکل چاقی منجر کرده است. این مشکل یک نقص جدی جسمی و روحی است و برای سلامتی مضر است. حال فرض کنید در این شخص شرطی وجود دارد که باید سریع وزن خود را کاهش دهد. به عنوان مثال ، او به یک مهمانی بزرگ یا یک قرار مهم دعوت شده بود و زمان کافی برای تهیه لباس مناسب نداشت و لباسی را که دوست داشت بپوشد از دست داده بود. در چنین مواردی ، اولین سالی که به ذهن خطور می کند این است که آیا راه حل موثری وجود دارد که بتواند به سرعت وزن را کاهش داده و لباسی را که دوست دارید بپوشد و زیبا به نظر برسد؟

در این مقاله رژیم 7 روزه ای را به شما معرفی می کنیم که می توانید برای کاهش وزن تا 7 کیلوگرم از آن استفاده کنید.

اهمیت انتخاب غذای مناسب

نکته مهم هنگام انتخاب روش مناسب برای کاهش وزن این است که همیشه به دنبال غذاهای طبیعی برای این کار باشید و هرگز از قرص های رژیمی و مکمل های مختلف استفاده نکنید و سعی کنید مردم را با تکنیک های تبلیغاتی مانند معجزه کاهش وزن کمتر فریب دهید. استفاده نکن. با برنامه ریزی صحیح و رژیم غذایی سالم ، می توانید وزن بدن مورد نظر خود را بدست آورید. ایده حذف یک یا دو وعده غذایی بزرگ یا وعده های غذایی غیر معمول ممکن است به کاهش وزن شما کمک نکند و سلامت شما را به خطر بیندازد. همچنین ، همیشه به خاطر داشته باشید که نباید اهداف غیر واقعی را برای خود تعیین کنید ، زیرا بدن شما تا حدی می تواند ورزش و وعده های غذایی سنگین را تحمل کند.

غذای GM چیست؟

رژیم غذایی 7 روزه ، GM (GM) نام دارد ، یکی از برنامه های رژیم غذایی است که می تواند بین 6 تا 7 کیلوگرم در هفته وزن کم کند. با تهیه این غذا ، بدن کالری دریافت می کند و این باعث می شود فرد سریع وزن خود را کاهش دهد. با این حال ، این روش ، مانند همه روش های مراقبت از پوست ، مزایا و معایب خاص خود را دارد و باید در همه زمینه ها مورد بررسی قرار گیرد تا آسیبی به سلامت فرد وارد نشود ، که در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد.

اطلاعات دقیقی در مورد سابقه و روش این رژیم وجود ندارد. در ابتدا اعتقاد زیادی بر این بود که این فرمان طراحی و به کارکنان جنرال موتورز ارائه شده است ، که اغلب رد می شود. مدت زمان این رژیم 7 روز است و شما باید هر روز غذاهای خاصی بخورید که بیشتر آنها به شما اجازه می دهند سبزیجات بخورید و فقط در روزهای آخر مجاز به خوردن گوشت خواهید بود. یک عامل مهم در افزایش وزن ، دریافت کالری بیشتر از نیاز بدن است. از آنجایی که روش کاهش سریع وزن ، مصرف غذاهای کم کالری مانند میوه ها و سبزیجات است. بنابراین میزان کالری مصرفی در روز بیشتر از آنچه که به دست می آید خواهد بود. متخصصان تغذیه معتقدند که این سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی است. این رژیم هیچ گونه محدودیت کاری و سنی ندارد و هرکسی می تواند به راحتی با این رژیم لاغر شود.

برای شروع رژیم غذایی GM ، مهمترین چیز این است که ذهن خود را آماده کرده و خود را برای هدف تعیین کنید. زیرا اگر هدفی را با ذهن آماده تعریف کرده و دنبال کنید ، همانطور که پیش می روید ، اغلب باور خواهید کرد که به آن خواهید رسید و بنابراین برای رسیدن به آن تلاش می کنید و بهره وری شما افزایش می یابد. در طول این رژیم ، شما فقط باید از غذاهایی که در این رژیم تجویز شده است استفاده کنید. لازم به ذکر است که این رژیم نیازی به گرسنگی در طول روز ندارد. زیرا نتیجه برعکس است و به جای کاهش وزن ، افزایش وزن را تجربه خواهید کرد و تمام تلاش خود را هدر خواهید داد. شاید تعجب کنید که می توانید در این زمان کم و بدون گرسنگی به طور م weightثری وزن خود را کاهش دهید ، اما این رژیم غذایی به منظور در نظر گرفتن کالری موجود در غذا طراحی شده است ، شما می توانید تمام ساعات روز را تامین کنید. تنها تأکید بر پیروی دقیق از دستورالعمل های این سیستم است.

اهداف غذایی جنرال موتورز

  • شما در 7 روز تا 7 کیلوگرم وزن کم می کنید
  • پاکسازی کامل بدن
  • عملکرد معده را بهبود می بخشد
  • افزایش توانایی سوزاندن چربی بدن

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن تا 7 کیلوگرم

در ابتدا ، توجه به این نکته ضروری است که قبل از این وعده غذایی باید با یک متخصص تغذیه مشورت کنید. همانطور که گفته شد ، این رژیم 7 روز طول می کشد و شما فقط باید از غذاهای ذکر شده در دستورالعمل برای کاهش 7 کیلوگرم استفاده کنید:

1 روز اول غذا خوردن: از میوه های تازه استفاده کنید

روز اول برای شما بسیار مهم خواهد بود. زیرا شما اولین قدم را برای رسیدن به هدف و ایجاد تغییر اساسی در زندگی خود بر می دارید؛ بنابراین طبیعی است که این روز برای شما کمی سخت باشد. در این مرحله باید از میوه های مختلف استفاده کنید. سبزیجاتی مانند هندوانه و طالبی می توانند انتخاب های خوبی باشند. لازم به ذکر است که استفاده از موز در بین میوه ها مجاز نیست. همچنین حق استفاده از سبزیجات خام یا پخته را ندارید. استفاده از 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. بنابراین در روز اول ، هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، فقط میوه بخورید.

2 روز دوم رژیم: از سبزیجات استفاده کنید

برخلاف روز گذشته شما مجاز به خوردن سبزیجات نبودید. در روز دوم ، می توانید از سبزیجات مختلف به اندازه دلخواه استفاده کنید. شما حتی مجاز به پختن سبزیجات هستید ، اما برای پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. مصرف لوبیا پخته ، هویج خام یا آب پز ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو و … برای این روز بسیار توصیه می شود. جالب است بدانید سیب زمینی نیز به دلیل داشتن کربوهیدرات زیاد سبزی محسوب می شود ، می توانید صبحانه بخورید تا در طول روز بسوزد و انرژی لازم برای انجام وظایف را بدست آورد. متفاوت. در این روز ، تغییراتی در سیستم گوارشی خود مشاهده خواهید کرد و تعداد دفعات مراجعه به توالت ممکن است افزایش یابد. استفاده از 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

3 روز سوم رژیم لاغری: با خوردن میوه ها و سبزیجات پوست سالم را تجربه کنید

در واقع ، روز سوم برنامه رژیم غذایی GM ترکیبی از دو روز اول است. به این ترتیب شما مجاز به خوردن سبزیجات و میوه ها در طول روز هستید. موانع در این مرحله موز و سیب زمینی است. می توانید از میوه ها و سبزیجات به ترتیب استفاده کنید ، به عنوان مثال ، صبح برای غذای سبزیجات و بعد از ظهر برای غذای سبزیجات ، یا به روش دیگر یا ترکیبی. مانند مراحل قبل ، باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

4 رژیم لاغری روز چهارم: از موز و شیر استفاده کنید

روز چهارم یکی از هیجان انگیزترین روزهای این غذا است. شما مجاز هستید بین 8 تا 12 موز در روز بخورید و حداکثر 3 فنجان شیر مصرف کنید. ممکن است نگران باشید که برنامه در روز چهارم طوری طراحی شده است که احساس گرسنگی کنید ، اما در پایان روز احساس سیری می کنید. البته باید شیر و موز را تقسیم کنید تا در تمام طول روز احساس گرسنگی نکنید.

5 روز پنجم رژیم لاغری: خوردن گوجه فرنگی

پنجمین روز ، روز خوردن گوجه فرنگی است. این روز نیز برای شما جالب خواهد بود ؛ زیرا می توانید یک فنجان برنج با 6 تا 7 گوجه فرنگی در روز بخورید. همانطور که می دانید ، خوردن گوجه فرنگی اسید اوره اضافی بدن را افزایش می دهد ، بنابراین مقدار آب خود را افزایش دهید تا آن را حل کنید. این مقدار می تواند به 15 لیوان آب در روز برسد.

6 روز ششم رژیم لاغری: یک فنجان برنج میل کنید!

در این روز ، شما همچنین مجاز خواهید بود از یک فنجان برنج استفاده کنید. در طول روز می توانید با خوردن انواع سبزیجات خود را راضی کنید. نوشیدن بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. در این مرحله ، شما نور را در بدن خود احساس می کنید و سیستم گوارش شما تقویت می شود.

7 هفتمین روز رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات

آخرین روز برنامه غذایی GM ، بهترین و هیجان انگیزترین روز است. می توانید این غذا را برای یک مهمانی با یک فنجان برنج و سبزیجات و آب میوه های مورد علاقه خود آماده کنید.

در پایان این مرحله و در واقع یک برنامه رژیم غذایی 7 روزه ، کاهش چشمگیری در وزن خود مشاهده خواهید کرد. با رهایی از غذاهای پرکالری و خوردن میوه ها ، سبزیجات و آب ، علاوه بر کاهش وزن ، خود را سالم تر و شیرین تر کرده اید. اگر به پوست خود در آینه نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که پوست شاداب تر و شفاف تر است. علاوه بر این ، دستگاه گوارش خود را تقویت کرده اید.

مزایای سیستم GM

  1. مهمترین مزیت رژیم جنرال موتورز این است که به شما کمک می کند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهید. این فرآیند با کاهش مصرف غذاهای پرکالری انجام می شود.
  2. باعث مسمومیت بدن می شود ؛ با کاهش میزان کالری در بدن ، سموم و مواد زائد بیشتری از بدن دفع می شود. البته به خاطر داشته باشید که غذاهای سمی برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند زیرا می توانند به بدن آسیب برسانند.

مشکلات GM

  1. این رژیم غذایی حاوی مواد مغذی ضروری مورد نیاز بدن نیست: در اولین روزهای این رژیم هیچ اطلاعات چربی ، ویتامین B12 ، آهن و سایر مواد مغذی وجود ندارد. همچنین ، هیچ غذای پروتئینی در این رژیم گنجانده نشده است ، در حالی که پروتئین اشتها را کاهش می دهد و غذاهای غنی از پروتئین به کاهش وزن کمک می کند. حتی بیشتر از غذاهای پر کربوهیدرات. سوء تغذیه و در نتیجه عدم وجود همه ریزمغذی ها می تواند به بدن آسیب برساند و در برخی روزها منجر به گرسنگی و افسردگی شود.
  2. این سیستم قابل اعتماد نیست. زیرا تا به امروز از تحقیقات پشتیبانی نمی شود.
  3. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. در حقیقت ، با کاهش میزان کالری دریافتی ، بدن شما آب خود را از دست می دهد که منجر به کاهش ناگهانی وزن می شود. بنابراین شما باید رژیم غذایی داشته باشید که تمام نیازهای بدن به مواد مغذی را در نظر بگیرد و فعالیت بدنی را با هم ترکیب کند. چنین غذاهایی چربی را می سوزاند و تا زمانی که وزن خود را کاهش ندهید ، سلامت شما حفظ خواهد شد.

آیا سیستم GM ارزش امتحان کردن را دارد؟

بسیاری از افراد تحت شرایط خاصی به دنبال راهی سریع برای کاهش وزن هستند. متأسفانه ، کاهش وزن دائمی به مدت یک هفته غیرممکن است زیرا از بین بردن چربی انباشته شده در بدن به زمان زیادی نیاز دارد. در حالی که این رژیم شما را به خوردن میوه و سبزیجات بیشتر و محدود کردن مصرف قند و نوشیدنی های شیرین تشویق می کند ، کاهش وزن موقتی است و بدن به همان شیوه به وزن قبلی خود برمی گردد. توصیه کلی این است که درگیر چنین غذاهایی نشوید و بدن خود را در معرض انواع عوارض جانبی قرار ندهید زیرا مواد مغذی مورد نیاز آن وجود ندارد. اگر به دلایلی موقتا وزن کم نکرده اید. بنابراین رژیم غذایی سالم و متعادل را با مشورت متخصص تغذیه انتخاب کنید و سلامت خود را در کنار ورزش روزانه بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید