۶ قاشق چایخوری برای تسکین میگرن


دمنوش الودقی حوا

تهران (پانا) – همراه خود استفاده اجتناب کرده اند ۶ دمنوش طبیعی می توانید سردردهای میگرنی شخصی را معامله با کنید.

به گزارش بهداشت نیوز، میگرن مرتب سازی عوارض است کدام ممکن است ممکن است باعث درد از حداکثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائمی یادآور حالت تهوع، حساسیت به آفتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرگیجه شود.

۱. زنجبیل دمنوش

چای پایه زنجبیل {به دلیل} فواید بهزیستی آن یادآور تسکین ناراحتی شکم به خوبی شناسایی شده است است. این چای ممکن است همراه خود معامله با علائم مرتبط همراه خود سردردهای از حداکثر به قربانیان به میگرن کمک تنبل.

چای زنجبیل منصفانه معامله با خالص رایج برای حالت تهوع است کدام ممکن است اجتناب کرده اند علائم سردردهای میگرنی است. زنجبیل به تسکین توده عضلانی تحریک شده شکم {کمک می کند}، کدام ممکن است ممکن است باعث گرفتگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناراحتی شکم شود. این چای علاوه بر این دارای خواص ضد التهابی است کدام ممکن است به کاهش تحریک در رگ های خونی {کمک می کند} کدام ممکن است ممکن است باعث درد شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عوارض شود.

۲. دمنوش فیورویو

تب طبیعی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند دیرباز در سرتاسر جهان برای مصارف دارویی استفاده می شده است. این چای سبک به سختی تلخ دارد. به مشاوره The Migraine Trust، فیورفیو منصفانه داروی طبیعی مورد پسند برای پیشگیری اجتناب کرده اند میگرن است.

۳. چای نعناع فلفلی

چای نعناع فلفلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن نعناع داروهای خالص مورد پسند برای تسکین درد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناراحتی شکم هستند – علائم مرتبط همراه خود سردردهای میگرنی. ماده موثره چای نعناع منتول است.

این مخلوط سبک قابض را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبرسانی تحمیل می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این به کاهش التهابی کدام ممکن است ممکن است باعث عوارض تنشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید درد شود {کمک می کند}. استفاده موضعی اجتناب کرده اند روغن نعناع روی ابرو ممکن است به کاهش سردردهای سینوسی هر دو درد میگرنی کمک تنبل.

۴. چای بابونه

وقتی صحبت اجتناب کرده اند اوقات فراغت به میان می آید، بابونه منصفانه تأمین بی نهایت است. این چای برای در گذشته اجتناب کرده اند خواب فوق العاده مورد پسند است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است به کاهش اضطراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرس ناشی اجتناب کرده اند حمله ها میگرن کمک تنبل. این یکی اجتناب کرده اند مورد پسند ترین داروهای آرام بخش است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است درد میگرن را تسکین دهد.

محققان پس اجتناب کرده اند منصفانه کارآزمایی علمی، منصفانه حدس و گمان پزشکی آشکار کرده اند کدام ممکن است به بازرسی نتایج بابونه بر میگرن می پردازد. محققان دریافتند کدام ممکن است بابونه به طور مستقیم ورزش های سیستم عصبی را تعدیل می تنبل به همان اندازه علائم میگرن را کاهش دهد.

بابونه هورمون های استرس را مهار می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش GABA را افزایش می دهد کدام ممکن است به افزایش خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خو را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات فراغت {کمک می کند}. تحقیق دوم نماد داد کدام ممکن است ترکیبات بابونه اجتناب کرده اند جمله کامپازولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارتنولید شناخته شده به عنوان NSAID برای کاهش تحریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با سردردهای حاد میگرنی حرکت می کنند.

برای تسکین عوارض، کافی است گل بابونه اخیر را به آب جوش اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۵ به همان اندازه ۱۰ دقیقه خیس کنید. اجتناب کرده اند طرف تولید دیگری، چای بابونه مصری هر دو چای نعناع را برای اوقات فراغت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش عوارض همراه خود بابونه محدوده کنید.

۵. چای بی تجربه

چای بی تجربه منصفانه چای واقعا خوش ذوق است کدام ممکن است فواید متنوع برای بهزیستی دارد. افت پوند همراه خود خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی مداوم در کنار است. این چای علاوه بر این {به دلیل} غلظت بالای آنتی اکسیدان، منصفانه چای پاکسازی مورد پسند است. چای بی تجربه قابل انجام است همراه خود افزایش سلامت عمومی به معامله با علائم میگرن کمک تنبل.

۶. چای منافذ و پوست درخت بید

منافذ و پوست درخت بید منصفانه مسکن کارآمد است کدام ممکن است ممکن است به کاهش سردردهای میگرنی کمک تنبل. این منافذ و پوست اجتناب کرده اند زمان های قدیم برای معامله با درد استفاده می شده است.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/