4 قدم برای توقف خوردن زیاد غذا


آیا سعی می کنید زیاد غذا خوردن را کنار بگذارید؟ هنگامی که با غذا رابطه ای متعادل دارید ، می توانید پرخوری را متوقف کرده و به راحتی آن را با غذا تجربه کنید.

پرخوری بزرگترین مشکل غذایی در آمریکا است. تحقیقات نشان می دهد که 1.25 women از زنان و .42 of از مردان دارای اختلالات پرخوری هستند.

به همین دلیل ، بسیاری از اعضای ما در تلاش برای پرهیز از پرخوری هستند وقتی که برای اولین بار به جامعه تغذیه ذهنی پیوستند. آنها اغلب با احساس گیجی ، سردرگمی و درماندگی به سراغ ما می آیند.

ما هرگز نمی خواهیم اعضای راه ما چنین احساسی داشته باشند و نمی خواهیم هیچ یک از اعضای جامعه ما چنین احساسی داشته باشند.

بنابراین به خواندن ادامه دهید تا بدانید پرخوری چیست و چگونه می توان آن را متوقف کرد.

چگونه از خوردن زیاد خودداری کنیم

پس از آشکار شدن دلیل زیاد خوردن ، می توانید از این مراحل برای شکستن این چرخه و ایجاد تعادل بیشتر در رژیم غذایی خود استفاده کنید.

1. به علائم گرسنگی و احساس رضایت گوش دهید

دستورالعمل گرسنگی و سیری ما تمام روز ، هر روز با ما تماس بگیرید. این هورمون توسط دو هورمون گرلین (هورمون گرسنگی) و لپتین (هورمون کامل) کنترل می شود.

این هورمون ها ، همراه با مکانیسم های مختلف دیگر در بدن ما ، به ما می گویند چه زمانی گرسنه و چه زمانی سیر هستیم. با گوش دادن به این دستورالعمل ها ، می توانیم از گرسنگی شدید و پرخوری جلوگیری کنیم.

ساده به نظر می رسد ، درست است؟

خوب ، شرایط مختلفی وجود دارد که می توانیم از آنها عبور کنیم و به ما اجازه نمی دهد به راحتی به این دستورالعمل ها گوش دهیم. شما ممکن است رژیم بگیرید که می گوید ما می توانیم فقط سه بار در روز غذا بخورید یا ممکن است مدتی ناشتا باشید و حتی اگر صبح احساس گرسنگی می کنید ، باید تا بعد از ظهر منتظر بمانید. شما حتی ممکن است احساس گرسنگی کنید اما همچنین ممکن است از حجم کار خود احساس نگرانی کنید ، بنابراین در طول استراحت ناهار به کار خود ادامه دهید تا به جلو حرکت کنید.

آیا هیچ کدام از این رویدادها شما را می شناسند؟

وقتی این کار را می کنیم ، اغلب خود را به احساس گرسنگی شدید می رسانیم. سرانجام ، ما به سایت گرسنگی خود رسیدیم ، و در نهایت ، چیزی برای خوردن پیدا کردیم. چون ما هستیم بنابراین گرسنه باشید و بگذارید علائم گرسنگی از کنترل خارج شود ، خوردن بیش از حد سیری بسیار راحت تر است.

اغلب اوقات رویداد پرخوری شروع می شود.

با گوش دادن منظم به دستورات گرسنگی و سیری ، می توانیم قسمت هایی را که تا حدی برای ما مناسب است بخوریم ، که از عود یا بازسازی در طول زمان جلوگیری می کند.

2. خوب غذا بخورید

به نظر می رسد بسیار ساده است ، اما یک دنیا تفاوت را ایجاد می کند.

خوردن آگاهانه عملی است که به شما امکان می دهد عادات غذایی خود را عمداً تمرین کنید و در عین حال رابطه سالم با غذا را حفظ کنید.

وقتی هوشمندانه غذا می خوریم ، حاضر ، آگاه و مشغول فرآیند غذا خوردن هستیم.

در عوض ، وقتی هوشمندانه غذا می خوریم ، مشغول ، ناآشنا می شویم و فرآیند غذا را ترک می کنیم.

اختلالات خوردن در طول زمان با اختلالات خوردن همراه است. تحقیقات نشان داده است که در غیاب ذهن ، عادت های غذایی ضعیف و عادات غذایی بیشتر است.

برای شروع خوردن ذهن آگاهی به شما کمک می کند پرخوری را کنار بگذارید ، با حذف همه چیز و هر چیزی که هنگام غذا خوردن حواس شما را پرت می کند ، شروع کنید. به جای غذا خوردن جلوی تلویزیون ، هنگام تلفن ، یا حتی هنگام خواندن کتاب ، فقط جون این باعث افزایش آگاهی شما می شود و گوش دادن به دستورات گرسنگی و سیری (همانطور که در بالا ذکر شد) حتی آسان تر می شود.

3. غذای انضباطی بخورید

آیا تا به حال در مورد اخلاق غذایی چیزی شنیده اید؟

اگرچه این عنوان برای شما جدید است ، اما من احساس می کنم که شما قبلاً این مفهوم را درک کرده اید.

تعیین اخلاق غذایی به این صورت است که غذا از نظر خوب یا بد ، درست یا غلط تصور می شود. متخصصان تغذیه اخلاقی اغلب بر این باورند که خوردن غذاهای “خوب” خوب است. از سوی دیگر ، وقتی آنها غذاهایی را می خورند که فکر می کنند “بد” هستند ، پس آنها بد هستند و باید احساس شرم کنند.

آیا صدایی می شناسید؟ احساس احساسی کردم.

وقتی وارد این چرخه تخصیص اخلاق غذایی می شویم ، قدم رایج بعدی برای افراد محدود کردن غذاهای “بد” و ترویج غذاهای “خوب” است.

مشکل این است که ما همیشه و همیشه منظورم این است که در نهایت غذاهایی را که سعی می کنیم محدود کنیم دریافت کنیم. از آنجا که اخلاق نقش دارد ، ممکن است مجبور باشیم آن را کنترل کنیم.

غذاهایی که ما آنها را بد می دانستیم بسیار جذاب به نظر می رسید – مانند یک بچه کوچک که به او گفته می شد نمی توانند آب نبات روی میز بگذارند! طبیعت انسان است.

بنابراین وقتی سرانجام به این محصولات غذایی “بد” و شرم آور دست می یابیم ، به احتمال زیاد یک رویداد پرخوری را تجربه می کنیم و بیش از دستورالعمل سیری خود غذا می خوریم. ما زیاد غذا می خوریم ، به ندرت آن را ملاقات می کنیم زیرا کاملاً بی فکر است ، پس از این واقعیت که احساس خستگی ، شرمندگی ، گناه و عصبانیت می کنیم.

جواب؟ دوباره به مواد غذایی “بد” نه بگویید و به غذاهای “خوب” بازگردید. فقطبه این یک چرخه و محدودیت بیش از حد است.

وقتی تصویر را از شخصیت حذف می کنید ، غذای خوب ، غذای بد ، درست یا غلط وجود ندارد. غذا غذا است. ما می توانیم هر زمان که بخواهیم ، با آرامش ، خونسرد و جمع آوری شده ، آنچه را که می خواهیم انتخاب کنیم.

4. تمرین متعادل غذا خوردن را تمرین کنید

تا کنون به شما توصیه کرده ام که از رژیم یا برنامه ای پیروی نکنید. من همچنین به شما توصیه می کنم که به سادگی به گرسنگی و سیری شخصی خود گوش دهید ، عاقلانه غذا بخورید و عادات غذایی را کنار بگذارید.

ممکن است با خود فکر کنید ، “خوب اریکا ، پس چگونه می توانم همیشه به اهداف سلامتی و سلامتی خود دست یابم ، اگر مدام چیزی بخورم؟” ، تعادل از اینجا ناشی می شود.

در Crisis Nutrition ، ما یک رژیم متعادل را به عنوان راهی برای اولویت بندی تغذیه و لذت بردن از رژیم غذایی خود تعریف می کنیم. جایی که غذا خوب یا بد نیست ، اما به راحتی مغذی ، لذت بخش یا ترکیبی از هر دو است.

این به شما این امکان را می دهد تا آنچه را که واقعاً می خواهید بخورید ، در صورت تمایل ، پیشگیری از بارداری و محدودیت گردش خون در نتیجه محرومیت یا احساس گناه رخ می دهد.

ممکن است بتوانید برای سلامتی جسمانی خود ، همراه با راحتی غذا بخورید. این باعث ایجاد یک روش ثابت و مداوم در غذا خوردن می شود که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید.

برای کنار گذاشتن خوردن تلخ چه باید کرد

برای جلوگیری از پرخوری ، اولین قدم درمان رژیم غذایی است.

داشتن یک رابطه متعادل با غذا به شما امکان می دهد غذاهای مغذی و متعادل بخورید که واقعاً از آن لذت می برید. به شما این امکان را می دهد که به دستورات گرسنگی و سیری خود گوش دهید و از چرخه غذا خارج شوید. شما حتی یک احساس احترام و شفقت قوی برای خود و بدن خود خواهید داشت.

این دقیقاً همان چیزی است که من به افراد یاد می دهم چگونه یک روش تغذیه ذهنی بسازند. ما مراحل بهبود رژیم غذایی شما را طی می کنیم. ما به شما می آموزیم که چگونه روابط جدیدی ایجاد کنید که اجازه رشد ، ثبات و حمایت را می دهد.

شما می توانید کارگاه آموزشی رایگان ما را تماشا کنید تا بیاموزید که چگونه و چگونه بین غذاهای خود تعادل ایجاد کنید تا از هوس و هوس غذایی جلوگیری کنید ، وزن متعادلی داشته باشید و با رژیم غذایی و بدن خود رابطه خوبی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید