۲ انتخاب جدید برای قرمزها برای انتخاب دو نفره Leucadia


چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱ – ۱۱:۵۵

پرسپولیس

تهران (پانا) – قیمت دیاباته در ابتدای فصل نقل و انتقالات ۲۵۰ هزار دلار بود اما پرسپولیس در پیشنهاد جدید خود به این بازیکن با پرداخت ۴۰۰ هزار دلار موافقت کرده است.

مدیران باشگاه پرسپولیس پس از جذب یورگن لوکادیا به درخواست یحیی گل محمدی، مذاکرات جدی خود را از هفته گذشته با شیخ دیابات آغاز کردند. آنها امیدوار بودند مهاجم سابق استقلال را که فصل گذشته در الغرافه قطر حضور داشت به خدمت بگیرند اما به نظر می رسد ماندن این بازیکن در پرسپولیس منتفی شده است. طبق بیانیه اختصاصی پرسپولیس در خصوص جذب دیاباته، پرسپولیس برای اینکه جا برای این مهاجم فرانسوی باز شود، قرارداد شیرزد تامیروف را فسخ کرد اما وقتی همه چیز درست شد، دیابات به مدیریت این باشگاه پاسخ منفی داد. دوشنبه.

با شروع فصل نقل و انتقالات، مدیران پرسپولیس پیشنهاد دیاباته را به یحیی گل محمدی دادند اما در آن زمان یحیی این پیشنهاد را رد کرد. دلیل گل محمدی برای نگرفتن این بازیکن کندی دیاباته بود اما در نهایت گل محمدی به دلیل کمبود مهاجم در بازار نقل و انتقالات با گرفتن دیابات موافقت کرد.

قیمت دیاباته در ابتدای فصل نقل و انتقالات ۲۵۰ هزار دلار بود اما پرسپولیس با پرداخت ۴۰۰ هزار دلار برای پیشنهاد جدید خود به این بازیکن موافقت کرده است. همه چیز در روند مذاکرات به خوبی پیش می رود تا اینکه قرارداد دیاباته به این بازیکن پیشنهاد شد اما در نهایت با اعتراض همسرش برای رفتن به ایران و پاسخ بد به پرسپولیس مواجه شد.

با وجود اینکه دیابات به بازیکنان پرسپولیس گفته بود حاضر نیست به ایران بیاید، اما یکی از مدیران پرسپولیس درباره این پروژه گفت: تا به امروز تلاش می کنیم افکار دیابات را تغییر دهیم اما اگر این اتفاق نیفتد، انتخاب می کنیم. دو قاتل دیگر.” ما ۲ مهاجم از اروپا و برزیل را در نظر گرفتیم و قطعا باشگاه برای جذب مهاجم دیگری تلاش خواهد کرد.