۱۵ نشانه ۱۰۰% رحم زن که باید بدانید + باورهای سنتی


یکی از سوالاتی که بسیاری از تازه مادران می پرسند این است که علائم بارداری ۱۰۰ درصد چیست؟ با پیشرفت علم و استفاده از تست ها و سونوگرافی های مختلف می توان جنسیت جنین را دانست اما بسیاری از والدین جوان می خواهند در ماه های اول جنسیت جنین را بدانند که در این مقاله به سراغ آن می رویم. برای اشاره به علائمی که نشان می دهد جنین شما دختر است، هر چند هیچ یک از این علائم صد در صد تضمینی نیست، اما می توان گفت که آزمایش های زیادی وجود دارد. بر اساس علائم ۱۰۰% جنین پسر.

چگونه از وضعیت جنین خود مطلع شوم؟ به عنوان مثال، چه کسی شروع به گوش دادن می کند؟

شما واقعاً می خواهید بدانید که از این به بعد چه احساسی در خود و شکمتان دارید. باید بدانید که هر هفته جنین شما موقعیت جدیدی پیدا می کند و هر هفته اندام های جدیدی در حال رشد هستند. به عنوان مثال، در عرض یک هفته، او شروع به شنیدن، دیدن یا ضربان قلب می کند. علاوه بر همه اینها، هر هفته چالش ها و موقعیت هایی دارید که باید قبل از وقوع آن ها را آماده کنید تا هیچ غافلگیری نداشته باشید. اگر می خواهید همه این روش ها و نکات را بدانید، می توانید اپلیکیشن نعنا را نصب کرده و از چرخه بارداری آن استفاده کنید. با کمک این چرخه، از روند هفتگی بارداری خود کاملا آگاه خواهید شد. از طریق لینک زیر می توانید وارد اپلیکیشن وابسته شوید.

کاربرد چرخه بارداری نعنا

کاربرد چرخه بارداری نعنا

۱۵ مورد از علائم ۱۰۰% رحم زن

تهوع بد صبحگاهی

از زمان های قدیم اعتقاد بر این بوده است که یک زن باردار با حالت تهوع شدید صبحگاهی دختری به دنیا می آورد. . به گفته محققان، مادرانی که دارای رحم زنانه هستند، مقاومت قوی تری در برابر باکتری هایی که باعث تهوع می شوند، دارند.

حال و هوا عوض می شود

تغییرات هورمونی در دوران بارداری می تواند باعث نوسانات خلقی شود. طبق اعتقاد برخی از مادرانی که فرزند دختر به دنیا آورده اند، سطح استروژن بالاتر است و در نتیجه نوسانات خلقی بیشتر است.

گردی شکم مادر

نشانه های صد در صد رحم زن

نشانه های صد در صد رحم زن

یکی دیگر از باورهای قدیمی می گوید که هر چه وزن در دوران بارداری در رحم و دور مادر باردار بیشتر باشد، احتمال دختر شدن جنین او بیشتر می شود. البته از نظر علمی این نظریه مبنای منطقی ندارد و مواردی مانند وزن جنین و فرم بدن مادر به بدن شکل می دهد.

میل به طعم

اعتقاد دیگری وجود دارد که می گوید مادرانی که زن به دنیا آورده اند از ماه سوم میل به غذای شیرین پیدا می کنند، مادران در دوران بارداری میل به خوردن برخی غذاها پیدا می کنند، طبق گفته های گذشته اگر این میل به خوردن شیرین باشد. غذا، جنین دختر است و اگر تمایل بیشتری به خوردن غذای شور در مادر داشته باشد، پسر است. باید بگوییم که این قضیه مبنای علمی ندارد.

تغییرات پوست و مو

یکی دیگر از نشانه های دختر دار شدن موهای تیره و پوست چرب در ماه چهارم بارداری است. تغییر در میزان چربی پوست و تغییر بافت مو به دلیل تغییرات هورمونی زیاد و تغییر در رژیم غذایی مادر باردار در این دوران است که گاهی اوقات به دلیل آکنه های پوستی ایجاد می شود.

ضربان قلب جنین و ۱۰۰% جنین های دختر

می گویند اگر جنین قلب قوی داشته باشد دختر به دنیا می آورید. به گفته این افراد، اگر ضربان قلب بالای ۱۶۰ باشد، جنین دختر است. اگرچه این موضوع پیش پا افتاده به نظر می رسد، اما باید بدانید که ۱۰۰ درصد نیست.

موقعیت جنین

نکته دیگری که این باورهای باستانی نشان می دهد این است که جنین های دختر معمولاً در قسمت بالایی رحم مادر و جنین های پسر در قسمت پایین رحم قرار می گیرند. لازم به ذکر است که قرار گرفتن جنین در رحم به عواملی مانند فرم بدن، افزایش وزن، سطح آمادگی جسمانی و قدرت عضلات شکم بستگی دارد.

استرس زیاد و علائم ۱۰۰% رحم زن

شاید شنیده باشید که زنانی که قبل از بارداری اضافه وزن دارند، بیشتر احتمال دارد فرزند دختر داشته باشند. طبق یک مطالعه تحقیقاتی، هر چه هورمون کورتیزول در بدن مادر باردار بیشتر باشد، احتمال دختردار شدن او بیشتر می شود.

اندازه سینه سمت چپ

اگر در دوران بارداری احساس می کنید که سینه چپ شما بزرگتر از سینه راست است، می توانیم بگوییم که در رحم مادر دختر شده اید.

خوابیدن به پهلوی راست

اگر در دوران بارداری به پهلوی راست بخوابید، ممکن است کودک شما دختر باشد.

تعیین جنسیت و جوش شیرین

یک قاشق چای خوری پودر را در یک لیوان آب حل کنید، مقدار کمی از ادرار خود را روی آن بریزید، اگر با مخلوط شدن گاز خارج شود، جنین پسر است و اگر واکنشی مشاهده نکردید، جنین شما می میرد. یک دختر

موی نازک

اگر موهای شما در دوران بارداری نازک و کدر شود، کودک در رحم دختر است.

رنگ ادرار و علائم بارداری ۱۰۰% زنانه

طبق باورهای باستانی اگر ادرار مادران باردار زرد باشد، رحم آنها دختر است.

طبیعت مادر

مادرانی که در دوران بارداری بسیار خونسرد و آرام هستند احتمالاً دختر به دنیا می آورند.

یک خط چاپی زیر ناف

اگر خط چاپی زیر شکم مادر ظاهر شود، کودک در رحم دختر است، به خصوص اگر این خط در قسمت پایین شکم مادر کشیده شود.

نحوه خوردن نان

جالبه که بزرگترها میگن اگه سر نون رو نخوری (یعنی پسر داشتی) میری تو هسته نان می خوای بخوری یعنی دختره میره. . !

راه رفتن با اشتیاق

آیا در دوران بارداری به راه رفتن خود توجه کرده اید؟ اگر با زیبایی بیشتر راه بروی، یعنی دختر خواهی داشت.

پاها زیبا و صاف هستند

آیا پاها قبل از بارداری صاف و زیبا هستند؟ اگر خوش شانس هستید، پاهایتان ورم نمی کند و دختر باردار هستید، این یک باور بسیار قوی است.

تست گردش خون چشم

این خیلی متفاوت است! اگر پلک خود را پایین بکشید و انتهای چشم چپ خود را V شکل دهید، دختر دارید.

زنی که خوب غذا می خورد!

اگر شریک زندگی شما تمایل زیادی دارد، به این معنی است که دختری در راه است.

زرد تیره

هنگامی که نیاز به ادرار دارید، به رنگ ادرار گوش دهید. اگر زرد تیره است، به این معنی است که شما در انتظار یک دختر هستید.

مروری بر علائم دستگاه تناسلی زنانه

با این اوصاف، فراموش نکنید که تنها راه مطمئن برای تعیین جنسیت جنین، سونوگرافی در هفته بیستم است. با این حال، اگر حوصله ندارید و می خواهید در اسرع وقت جنسیت کودک خود را بدانید، داستان های زیادی از مادربزرگ ها و بزرگ ترها سرنخ کوچکی در مورد جنسیت کودک شما می دهند. علاوه بر آنچه در بالا توضیح دادیم، به علائم زیر نیز توجه کنید:

ضربان قلب نوزاد بیشتر از ۱۴۰ ضربه در دقیقه است.

بیشتر اوقات شما شکم گرد دارید.

قدت بلندتر به نظر میرسه

خیلی خوب به نظر نمی رسید.

در طول دوازده هفته اول، حالت تهوع را تجربه خواهید کرد.

سینه چپ بزرگتر از سینه راست است.

حداقل برای یک دقیقه در آینه به خود نگاه می کنید، اما مردمک چشمتان تکان نمی خورد.

شما غذاهای شیرین، مانند آب میوه، میوه و انواع کیک ها را دوست دارید.

هنگامی که حلقه ازدواج خود را مانند آونگ جلوی شکم خود می چرخانید، به جای عقب و جلو شدن به طرفین می چرخد.

شما پوست روشنی دارید.

شما متفاوت از قبل به نظر می رسید.

وقتی به دست های خود نگاه کنید، می بینید که کف دست ها بیرون هستند.

در دوران بارداری همسرتان شما را دوست خواهد داشت.

شما واقعاً می خواهید سیر بخورید، اما نمی توانید آن را بو کنید.

هنگام تلاش برای باردار شدن، سن خود را به ماه بارداری اضافه کنید تا عدد را پیدا کنید.

مو نازک تر می شود.

شما به پهلوی راست می خوابید.

هنگام خواب، بالش شما رو به جنوب است.

ادرار شما زرد تیره است.

اولین کلمه فرزند شما “ماما” است.

در تصویر اولتراسوند، فک پایین نوزاد گرد و بالای سر نوزاد مخروطی است. این حالت نظریه جمجمه نامیده می شود، به گفته برخی از مادران باردار، کاملاً صحیح است.

من با تو صحبت میکنم

بیشتر مواردی که در بالا به آن پرداختیم، علائم صد در صد نوزادان دختر است که مبنای علمی ندارند و بر اساس باورهای اجداد ما و تجربیاتی که آنها داشته اند جمع آوری شده است.

می توان گفت هیچکدام از این علائم ضمانت ۱۰۰ درصدی رحم دختر نیست، اما بهتر است برای تعیین جنسیت فرزندتان از روش های مطمئنی مانند سونوگرافی و آزمایش های موجود استفاده کنید. نکته مهم بعدی که باید به آن اشاره کنیم این است که آنچه در شکم شماست حاصل لطف خداوند است و باید خدا را شکر کنید.

منبع: netmums, babycentre

۴.۱/۵ – (۲۱ امتیاز)