۱۱۰ نفر از نیروهای شهرداری تهران در کازمین مشغول خدمات رسانی هستند


نادعلی پس از بازدید از فعالیت های شهر تهران در شهرستان «کاظمین» گفت:

جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱ – ۱۳:۳۵

نادعلی

تهران (پانا) – سخنگوی شورای شهر تهران اعلام کرد که در جریان بازدید از محل کار شهرداری تهران در شهر «کاظمین» ۱۱۰ نفر از نیروهای شهرداری تهران برای ارائه خدمات در کاظمین مشغول به کار هستند.

علیرضا نادعلی سخنران و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از فعالیت های شهر تهران در کاظمین حرم ضمن عرض خیر مقدم به خدمات نیروهای شهر تهران در مساجد. در طول مسیر. برخورد با زائران اباعبدالله (ع) در آیین اربعین. وی گفت: حدود ۱۱۰ نفر از دوستان و همکاران ما از گروه های خدمات شهری و فرهنگی از مناطق ۱۶ و ۱۹ به این مکان آمدند.

نادعلی افزود: این تیم زحمات زیادی کشیده و در نهایت ارتباط با حرم امام کاظمین خوب است و می توان از آن در رویدادهای سال آینده استفاده کرد. این پروژه خوبی است که در تمام سفرهایمان از جمله نجف اشرف، سامرا و این مکان دیده ایم.

سخنگوی و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران نیز گفت: همکاران ما با وجود امکانات و تجهیزات محدود مورد نیاز صادقانه کار خود را انجام می دهند. مهمترین چیز سر و صدای مردمی است که به اینجا آمده اند و امیدواریم این اتفاق برای همکاران ما برکت باشد.