۱۰ واقعیت مهم با توجه به ویتامین D


خرد و ویتامین د باجای باس مهمانی

تهران (پانا) – ضعیف ویتامین D ممکن است عواقب زیادی بر هیکل داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند عواقب ضعیف ویتامین D به همان اندازه سال ها بر هیکل خواهید کرد باقی {می ماند}.

به گزارش نمناک، حدود منصفانه میلیارد نفر در سیاره اجتناب کرده اند ضعیف ویتامین D مبارزه کردن می برند. ضعیف ویتامین D {به دلیل} عدم قرار تکل کشف نشده آفتاب خورشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم غذایی نامناسب رخ می دهد.

علل ضعیف ویتامین D

شیوع ضعیف ویتامین D اجتناب کرده اند نوزده دهه هفتاد به ۲ انگیزه مرتفع است: اول اصلاح سبک اقامت به منظور که اشخاص حقیقی کمتر کشف نشده آفتاب خورشید قرار می گیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوم، افزایش استفاده اجتناب کرده اند لوسیون ضد آفتاب روزی کدام ممکن است اشخاص حقیقی کشف نشده آفتاب خورشید هستند با این حال کشف نشده آفتاب خورشید هستند. منافذ و پوست. این ۲ انگیزه باقی مانده است موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی در جاری {افزایش است}. این دلیل است است کدام ممکن است یافتن راه حلی برای ضعیف ویتامین D فوق العاده ضروری است.

مسائل ضعیف ویتامین D

تحقیقات نماد می دهد کدام ممکن است ضعیف ویتامین D ممکن است مسائل جانبی زیادی داشته باشد. متعدد اجتناب کرده اند مسائل جانبی ضعیف ویتامین D ممکن است سال ها یکپارچه داشته باشد. برخی اجتناب کرده اند این مسائل جانبی عبارتند اجتناب کرده اند:

مشکلات قلبی عروقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار خون
مشکلات سیستم عصبی
افزایش احتمال ابتلا به بیشتر سرطان ها، دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری های نقص امنیت

ضعیف ویتامین D همراه خود کاهش توسل به کلسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش بروز پوکی استخوان، به طور قابل توجهی در سنین بالا، خطر شکستگی استخوان (به طور قابل توجهی استخوان لگن) را افزایش می دهد. شکستگی لگن یکی اجتناب کرده اند علل شایع آرامش تمدید شده مدت در بستر، زخم بستر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نابودی در سالمندان است.

دارایی ها ویتامین D

برای مکان یابی راه حلی برای ضعیف ویتامین D، ابتدا باید طیف گسترده ای از دارایی ها ویتامین D را بشناسیم.

ویتامین D حیوانی (D3): ویتامین D در گوشت هر دو روغن حیوانی کشف شد تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها ویتامین D حیوانی برای ادغام کردن ماهی (تا حد زیادی پرورشی)، روغن کبد ماهی، جگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم مرغ است.
ویتامین D2 طبیعی: دارایی ها طبیعی ویتامین D برای ادغام کردن قارچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید آووکادو است.

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند دارایی ها مهم ویتامین D، آفتاب خورشید است. این دارایی ها می توانند تمام ویتامین D می خواست هیکل را تامین کنند. این دلیل است است کدام ممکن است همراه خود خورده شدن صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک اقامت مفید می توانید خواستن شخصی به ویتامین D را با بیرون خواستن به تقویت می کند تامین کنید.

تقویت می کند های ویتامین D

تقویت می کند های زیادی موجود است کدام ممکن است همراه خود ویتامین D غنی شدند. قرص ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کپسول های زیادی وجود دارند کدام ممکن است تشکیل بخشها زیادی ویتامین D هستند. بعد از همه ویتامین D فعلی در تقویت می کند ها هر دو محصولات غنی شده یادآور شیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید غلات نیز باید در هیکل پرانرژی شود. متعدد اجتناب کرده اند بزرگسالان اگر به مقیاس کافی کشف نشده آفتاب خورشید قرار نگیرند، خواستن به بلعیدن تقویت می کند های ویتامین D دارند. علاوه بر این پس اجتناب کرده اند بلعیدن تقویت می کند ویتامین D باید کشف نشده آفتاب خورشید قرار بگیرید.

کار کردن ویتامین D

نکته مهم با توجه به ویتامین D اینجا است کدام ممکن است ویتامین D البته است در هیکل پرانرژی نمی شود. این بدان معناست کدام ممکن است برای پرانرژی شدن ویتامین D در کبد باید کشف نشده آفتاب فرابنفش قرار گیرد. هنگامی کدام ممکن است کشف نشده آفتاب خورشید قرار می گیرید، غذای فعلی در کبد به کلسترول تغییر تبدیل می شود. پس اجتناب کرده اند تغییر وعده های غذایی به کلسترول، آفتاب خورشید این کلسترول را به ویتامین D تغییر می تنبل. این بدان معناست کدام ممکن است حتی وقتی غذاهای تشکیل ویتامین D بخورید، اگر کشف نشده آفتاب خورشید قرار نگیرید، ویتامین D در هیکل خواهید کرد پرانرژی نمی شود.

آفتاب خورشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین D

تا حد زیادی عینک ها رفتن اشعه ماوراء بنفش را مسدود می کنند، به همین دلیل قرار تکل کشف نشده آفتاب خورشید اجتناب کرده اند پایین شیشه کمکی به تجمع ویتامین D در زیر منافذ و پوست نمی شود. لوسیون ضد آفتاب همراه خود SPF = 15 هر دو تا حد زیادی، به همان اندازه ۹۹ سهم اجتناب کرده اند ساخت ویتامین D در منافذ و پوست را متوقف می تنبل. روزانه نیم ساعت قرار تکل کشف نشده آفتاب خورشید خواستن روزانه به ویتامین D را در اکثر فصول سال تامین می تنبل. بلعیدن ویتامین D همراه خود ملاحظه به سن، فصل، شرایط جغرافیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگ منافذ و پوست مشخص است.

ویتامین D را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوکی استخوان

ویتامین D در کنار همراه خود کلسیم ممکن است استحکام استخوان ها را افزایش دهد. ضعیف ویتامین D در هیکل استحکام استخوان ها را کاهش می دهد. اگر کودکان در سنین زیرین ضعیف ویتامین D داشته باشند، قابل انجام است به پوکی استخوان از رنج می برند. پوکی استخوان منصفانه بیماری است کدام ممکن است {به دلیل} عدم استحکام استخوان تحمیل تبدیل می شود. کودکان تحت تأثیر پوکی استخوان قابل انجام است استخوان های شخصی را همراه خود کمترین ضربه بشکنند. به همین دلیل بیشتر است اجتناب کرده اند سنین زیرین میزان ویتامین های هیکل را تجزیه و تحلیل کنید به همان اندازه دچار بیماری های مرتبط همراه خود ویتامین D نشوند.

تاثیر ویتامین D بر مو

ویتامین D تأثیر قابل توجهی بر روی فولیکول های مو دارد. بلعیدن ویتامین D ممکن است عواقب زیادی روی موهای خواهید کرد داشته باشد. برخی اجتناب کرده اند این تأثیرات عبارتند اجتناب کرده اند:

ویتامین D ممکن است اجتناب کرده اند ریزش مو جلوگیری تنبل.
ویتامین D همراه خود تحریک فولیکول‌های مو به انبساط فوری‌تر مو کمک می‌تنبل.

تحقیقات نماد داده است کدام ممکن است ریزش موی متعدد اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی پس اجتناب کرده اند بلعیدن تقویت می کند ویتامین D متوقف تبدیل می شود.

تاثیر ویتامین D بر روی منافذ و پوست

منافذ و پوست ما وقتی کشف نشده آفتاب خورشید قرار خواهد گرفت ممکن است ویتامین D3 ساخت تنبل. این ویتامین محلول در چربی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است اجتناب کرده اند خشکی منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگزما جلوگیری تنبل. بعد از همه باید ملاحظه داشت کدام ممکن است مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند خواص ویتامین D برای منافذ و پوست باید اجتناب کرده اند آن شناخته شده به عنوان تقویت می کند غذایی هر دو لوسیون موضعی استفاده کرد. ویتامین D دارای خواص ضد التهابی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است برای عجله تحریک ناشی اجتناب کرده اند آفتاب سوختگی را اجتناب کرده اند بین ببرد.

خواص ویتامین D برای منافذ و پوست فراتر اجتناب کرده اند اسبابک ها فوق است. ویتامین D دارای خواص آنتی اکسیدانی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است به جوانسازی منافذ و پوست کمک تنبل. وی به تاثیر ویتامین D بر روی منافذ و پوست در افزایش ساخت کلاژن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعمیر چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چروک ردیابی کرد. تاثیر قرص ویتامین D بر روی منافذ و پوست پس اجتناب کرده اند مدت کوتاهی استفاده قابل انجام است خواهید کرد را شگفت زده تنبل.

قرص ویتامین دی برای صورت

منافذ و پوست صورت فوق العاده ظریف است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقبت اجتناب کرده اند آن برای ما فوق العاده ضروری است. قرص ویتامین D3 خواص زیادی برای منافذ و پوست صورت دارد. قرص ویتامین D موقعیت مرطوب کنندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد التهابی برای منافذ و پوست صورت دارد. این ویتامین داروی فوق العاده خوبی برای پیشگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با پسوریازیس است. ویتامین D باعث انبساط را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجدید سلول های منافذ و پوست تبدیل می شود.

علاوه بر این می توانید همراه خود ماساژ دادن مایع همراه خود قرص ویتامین D اجتناب کرده اند تاثیر قرص ویتامین D بر روی منافذ و پوست بهره مند شوید. قرص های ویتامین D را می توان شناخته شده به عنوان منصفانه ضد آفتاب روی منافذ و پوست برای حفاظت اجتناب کرده اند منافذ و پوست استفاده کرد.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/