۰ تا ۱۰۰ بارداری شما را برای گسترش خانواده آماده می کند! – نعنا


آیا می خواهید شغلتان موفق باشد؟! بنابراین، اولین اصل برای باردار شدن، درک اهمیت ملاقات تخمک و اسپرم در اندام تناسلی زنانه است. تازه شروع است تلاش برای بچه دار شدن هر دو موفق می شوند. اما اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید و می خواهید در مورد صد بارداری بدانید، خواندن این مقاله را خط به خط فراموش نکنید!

چگونه می توانم در مدت زمان بسیار کوتاه باردار شوم؟ 🤰

با استفاده از اپلیکیشن نعنا ۲ تا ۶ ماهه می توانید باردار شوید 😇 می توانید جنسیت فرزند آینده خود را اعم از پسر یا دختر انتخاب کنید 👶👧 همین الان وارد Apply Mint شوید و شرایط خود و همسرتان را انتخاب کنید. توسط پزشک به صورت رایگان آنالیز می شود.

بیش از هشت زن از هر ده زن زیر چهل سال می‌توانستند در عرض یک سال باردار شوند، اگر فعالیت جنسی مشابهی داشتند. بیش از ۹ زوج از هر ۱۰ زوج در عرض دو سال به نتیجه می رسند.

چرا مهم است که در صفر تا صد بارداری همیشه کنار هم بمانیم؟

حتما تعجب می کنید که ماجرای بارداری از اینجا شروع شد! اما حقیقت دارد. اگر می خواهید بدانید که منظور ما از یک پسر بی خیال چیست، این جمله را فراموش نکنید:

زن و شوهر باید هر ۲-۳ روز یکبار رابطه جنسی محافظت نشده داشته باشند. زمان خاصی لازم نیست و نباید خود را برای خوابیدن نزدیک نوزاد اذیت کنید. فقط خودت باش و بی حرکت

البته شناسایی زمان تخمک گذاری برای ایجاد ارتباط خوب است. اما نکته اصلی این است که ۲-۳ روز خواب شانس باردار شدن شما را افزایش می دهد. فراموش نکنید که اسپرم می تواند ۲-۳ روز در بدن یک زن زندگی کند، بنابراین در زمان تخمک گذاری با اسپرم تازه آماده خواهید شد.

با خواندن این بخش، ممکن است این تصور را داشته باشید که بدون آن می خوابید. اما تاکید می کنیم که این رابطه برای دوستان خوبی برنامه ریزی شده است و توجه به یکدیگر را فراموش نکنید. شما در حال تلاش هستید، فقط به باردار شدن فکر نکنید.

آغاز یک داستان عجیب و شگفت انگیز!

سیکل قاعدگی شما از اولین روز پریود شروع می شود و در روز اول پریود به پایان می رسد. پس شروع بارداری از صفر تا صد از این نقطه و این چرخه.

تخم های ماده در تخمدان ها ماهی یک بار می رسد.

◄ دیواره داخلی رحم ضخیم می شود تا محیطی برای تخمک های بارور شده ایجاد شود.

تخمک گذاری زمانی اتفاق می افتد که تخمک رشد می کند و از تخمدان ها آزاد می شود.

◄ در دوران بارداری، جریان شکمی– فاصله بین شاخک ها و رحم نازک تر و واضح تر می شود تا اسپرم به راحتی از آن عبور کرده و به تخمک برسد.

◄ اهمیت بارداری از صفر تا صد این است که اگر خواب هستیدمیلیون ها اسپرم به سمت دهانه رحم، از آنجا به رحم و سپس به لوله فالوپ شنا می کنند تا به تخمک بالغ برسند.

◄ اگر اسپرم در زمان لقاح یا ظرف ۲۴ ساعت در بدن زن باشد، ممکن است تخمک بارور شود (هر تخمک تنها توسط یک اسپرم بارور می شود).

لقاح تخمک حرکت آن به سمت رحم و آغاز تقسیم سلولی است.

هنگامی که تخمک به رحم می رسد، لانه گزینی اتفاق می افتد و در دیواره رحم قرار می گیرد. شروع بارداری از صفر تا صد از این به بعد! به یاد داشته باشید که بسیاری از تخم های بارور شده که کاشته نمی شوند از بدن خارج می شوند.

◄ اگر تخمک لقاح نداشته باشد به معنای بازجذب در بدن، کاهش سطح هورمون ها و ریزش دیواره رحم است و این یعنی شروع مرحله بعد از خونریزی در سیکل قاعدگی شما.

یک قسمت از بارداری از صفر تا صد مربوط به جنین و لقاح تخمک است.

یک قسمت از بارداری از صفر تا صد مربوط به جنین و لقاح تخمک است.

◄ با این شروع کوچک و شگفت انگیز از صفر تا صد زن باردار، زمان سفر به فضا با نماد است. کارهایی که برای باردار شدن باید انجام داد آگاه باشید

دلیل اول – بهترین زمان برای خواب

می بینید که ما هم در مورد موضوع می نویسیم. فراموش نکنید که تمرکز روی این قسمت احتمال نتیجه را افزایش می دهد. بنابراین باید هر ۲-۳ روز بخوابید.

با مشاهده این قسمت متوجه خواهید شد که اسپرم با کیفیت بالا در طول دوره کمون منتظر تخمک است. به طور کلی داشتن یک سبک زندگی سالم به موفقیت شما کمک می کند.

به یاد داشته باشید، اگر بدانید چه زمانی تخمک گذاری در چرخه قاعدگی شما اتفاق می افتد، شانس بیشتری برای باردار شدن در روزهای نزدیک به تخمک گذاری خواهید داشت. سپس در روزهایی که تخمک آزاد می شود این برنامه را انجام دهید. به این معنی نیست که تاریخ تولد بهترین روز برداشت است در یک چرخه است

علامت دوم – بهترین دارو برای بارداری

ممکن است تعجب کنید، اما انتخاب این است داروی مناسب باردار شدن است همچنین بی تاثیر نیست. اساساً هیچ تفاوتی در نتیجه وجود ندارد. زیرا دلیل اصلی کاهش اسپرم در هرم است. اسپرم وارد می شود، به سمت دهانه رحم شنا می کند و وارد رحم می شود، سپس به لوله فالوپ می رسد و به تخمک بارور شده می رسد.

نفوذ عمیق برای دسترسی بهتر اسپرم به تخمک مفید است. بنابراین توصیه می کنیم که زن بنشیند یا در سگ باشد.

جالب است بدانید که ایده هایی در مورد تثبیت پاهای زن پس از زایمان وجود دارد زیرا رنگ اسپرم در رحم با این روش بهتر است. اما ما آن را تصحیح می کنیم زیرا این گفته پشتوانه علمی ندارد.

مسیر شاخک ها تا رحم مسیر مستقیمی نیست پس اگر اسپرم نرسید نگران نباشید و خیلی تلاش کنید. اما توصیه می کنیم پس از پایان رابطه مدتی صبر کنید و به استراحت بپردازید.

من با تو صحبت میکنم

روزهای تلاش برای بچه دار شدن بدون شک از سخت ترین و سخت ترین روزهای زندگی مشترک هر زوج است. اگر برای تشکیل خانواده جدی هستید، باید شرایط بارداری را بدانید و خود را برای رعایت تمام اطلاعات آماده کنید.

منبع: tommys

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟