۷ نکته امنیتی مهم برای مخفی‌کردن واتساپ اجتناب کرده اند شر مزاحمان


چگونه در واتساپ به کسی که ما را بلاک کرده است پیام بدهیم؟

تهران (پانا) – {در این} گزارش مجدد به نکاتی ردیابی می‌شودکه ارائه می دهیم کمک می‌تدریجی به همان اندازه در استفاده اجتناب کرده اند واتساپ تخصص بهتری داشته باشید.

به گزارش ثریا، واتساپ یکی اجتناب کرده اند مورد پسند‌ترین ابزار‌های ارتباط در سیاره است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این یکی اجتناب کرده اند ایمن‌ترین این سیستم برای برقراری ارجاع به دیگران است. همراه خود این جاری، این بدان معنا نیست کدام ممکن است نمی‌توانید اقدامات بیشتری انجام دهید به همان اندازه مثبت شوید کدام ممکن است تخصص واتساپ خواهید کرد به سختی اصولاً {به سمت} حریم شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی اینترنت می‌رود. در همین جا هفت نکته اجتناب کرده اند واتساپ موجود است کدام ممکن است می‌تواند ارائه می دهیم کمک تدریجی به همان اندازه پیام‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فایل‌های خصوصی شخصی را ایمن‌تر کنید.

تأیید ۲ مرحله‌ای را پرانرژی کنید

پرانرژی کردن تأیید ۲ مرحله‌ای برای حساب واتساپ شخصی یکی اجتناب کرده اند بهتر از کار‌هایی است کدام ممکن است می‌توانید برای افزایش حریم شخصی شخصی انجام دهید. علاوه بر این یکی اجتناب کرده اند آسان‌ترین گام‌ها برای برداشتن است، از تنها کاری کدام ممکن است باید انجام دهید اینجا است کدام ممکن است این عملکرد خانه را روشن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب لایه امنیتی اضافی برای جلوگیری اجتناب کرده اند ورود غیرمجاز بدست آمده کنید.

تایید ۲ مرحله‌ای

برای امتحان کردن این، به Settings/ Account/ Two Step Verification را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی دکمه “Activate” فشار کنید. اجتناب کرده اند خواهید کرد درخواست شده است می‌شود کدام ممکن است خوب پین منحصر به شخص شش رقمی را وارد کنید کدام ممکن است روزی کدام ممکن است می‌خواهید به تجهیزات جدیدی اصلاح دهید مفید {خواهد بود}. با بیرون این پین شش رقمی، فردی عکس نمی‌تواند در نظر گرفتن خواهید کرد ورود داشته باشد.

لینک‌های ناشناخته را تجزیه و تحلیل کنید

بدست آمده لینک‌های مخرب ۹ تنها در واتساپ، اما علاوه بر این در تمامی پلتفرم‌های ارتباطی اجتناب کرده اند پست الکترونیکی گرفته به همان اندازه دایرکت‌های اینستاگرام خوب ضرر غول پیکر است. چیزی کدام ممکن است اوضاع را جدی تر می‌تدریجی اینجا است کدام ممکن است به طور معمول است قابل انجام است اجتناب کرده اند {افرادی که} می‌شناسید پیوند‌های مخرب بدست آمده کنید کدام ممکن است قابل انجام است خودشان فریب خورده باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی خوب پیوند مخرب فشار کنند. تجزیه و تحلیل برخی اجتناب کرده اند پیوند‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیام‌های پاره کردن کدام ممکن است این امروز‌ها چاپ شده می‌شود، کنار اجتناب کرده اند محتوای متنی‌های روزمره کدام ممکن است قابل انجام است خصوصی قابل مقایسه با یکی اجتناب کرده اند {اعضای خانواده} برای شما ممکن است کشتی تدریجی، قابل انجام است فوق العاده سخت باشد.

همراه خود این جاری، می‌توانید همراه خود تأیید پیوندی کدام ممکن است به تازگی بدست آمده کرده اید، اجتناب کرده اند درگیر شدن به این صفحات شبکه بدون شک خطرناک اجتناب کنید. می‌توانید این کار را همراه خود فشار تمدید شده روی آن انجام دهید به همان اندازه آن را کپی کنید (کنترل کنید، اگر به مقیاس کافی فشار ندهید، سرانجام پیوند را در پنجره مرورگر باز می‌کنید). پس اجتناب کرده اند تکرار کردن، می‌توانید آن را در هر موقعیت یابی تجزیه و تحلیل پیوند قابل مقایسه با ScanURL، PhishTank، Norton Safe Web را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایرین جایگذاری کنید.

اعلان‌های امنیتی را پرانرژی کنید

اعلان‌های امنیتی واتساپ به مشتریان اطلاع می‌دهند کدام ممکن است چه روزی قابل انجام است چت‌هایشان کشف نشده خطر قرار گیرد. واتساپ رمزگذاری سرتاسری را بین ۲ دستگاهی کدام ممکن است در جاری ارتباط هستند پیاده سازی می‌تدریجی. اگر یکی اجتناب کرده اند این ۲ حساب به ۱ تجهیزات جدید منتقل شود، خوب هشدار فوری به همه چت‌ها کشتی می‌شود کدام ممکن است اصلاح را خاص می‌تدریجی. به همین دلیل، اگر حساب واتساپ خواهید کرد هک شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند جای دیگر وارد آن شده اید، مخاطبین خواهید کرد متوجه خواهند شد کدام ممکن است خواه یا نه این عملکرد را پرانرژی کرده اند هر دو خیر. برای روشن کردن اعلان‌های امنیتی، به Settings/ Account/ Security بروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهم اعلان‌های امنیتی را روشن کنید.

اگر خوب تلفن عجیب و غریب را گم کردید در اسرع وقت اجتناب کرده اند سیستم خارج شوید

اگر گوشی معقول شخصی را همراه خود سیم مقوا در موجود در آن گم کنید، ترمیم شخصی گوشی می‌تواند فوق العاده سخت باشد. خوشبختانه، پلتفرم‌هایی قابل مقایسه با اندروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید iOS ارائه می دهیم این امکان را می‌دهند کدام ممکن است اجتناب کرده اند راه در اطراف گوشی شخصی را پاک کنید. همراه خود این جاری، اگر می‌خواهید ساده اجتناب کرده اند ورود به واتساپ اجتناب کرده اند طریق تلفن عجیب و غریب جلوگیری کنید، می‌توانید برای عجله خوب سیم مقوا تکراری بدست آمده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را در یک واحد تلفن جدید هر دو یدکی قرار دهید. واتساپ را {در این} تلفن جدید دانلود کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استفاده اجتناب کرده اند سیم مقوا جدید شخصی برای OTP وارد آن شوید. همراه خود ورود در نظر گرفتن شخصی اجتناب کرده اند این تجهیزات جدید خواهید کرد فوراً اجتناب کرده اند تلفن عجیب و غریب شخصی خارج می‌شوید.

اجتناب کرده اند خوب عکس پروفایل منحصر به فرد بیشترین استفاده را ببرید

خواه یا نه می‌دانستید کدام ممکن است مردمان می‌توانند همراه خود توسط دست تکل عکس نمایه‌تان، عمیق زیادی دانستن درباره خواهید کرد پیدا کنند؟ اگر تصویر نمایه واتساپ خواهید کرد همانند سایر پلتفرم‌ها قابل مقایسه با فیس‌بوک هر دو لینکدین است، تنها کاری کدام ممکن است باید انجام دهد اینجا است کدام ممکن است عکس نمایه واتساپ خواهید کرد را دانلود هر دو اسکرین‌شات کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را اجتناب کرده اند طریق Google Images خواستار معکوس کنید. این کار آن‌ها را به صفحه fb هر دو هر رسانه اجتماعی عکس هدایت می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطلاعاتی قابل مقایسه با عنوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفتر خواهید کرد را آرم می‌دهد.

همراه خود این جاری، جلوگیری اجتناب کرده اند این امر آسان‌تر اجتناب کرده اند آن چیزی است کدام ممکن است در نظر گرفته شده می‌کنید. تنها کاری کدام ممکن است باید انجام دهید اینجا است کدام ممکن است تصویر نمایه شخصی را اجتناب کرده اند اعداد ذخیره نشده پنهان کنید، این کار را می‌توانید همراه خود درگیر شدن به Settings/ Account/ Privacy/ Profile photo and switching the option to ‘My contacts’ انجام دهید. اجتناب کرده اند طرف تولید دیگری، می‌توانید فقط اجتناب کرده اند خوب عکس نمایه منحصر به شخص در واتساپ بیشترین استفاده را ببرید کدام ممکن است در هیچ پلتفرم عکس اجتناب کرده اند آن استفاده نکرده اید.

رسانه واتساپ را اجتناب کرده اند گالری مخفی کنید

می‌توانید همراه خود {پنهان کردن} عکسها، گیف‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویدیو‌های واتساپ در گالری گوشی شخصی اجتناب کرده اند حاضر آن‌ها جلوگیری کنید. برای امتحان کردن این، کافی است به Settings/ Chats/ Media Visibility بروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهم را خاموش کنید. پس اجتناب کرده اند این، فایل‌های رسانه‌ای واتساپ تنها اجتناب کرده اند طریق این سیستم دیده شده خواهند بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر این سیستم‌های گالری نمی‌توانند آن را بیانیه کنند.

در صورت عدم استفاده اجتناب کرده اند واتساپ شبکه خارج شوید

واتساپ شبکه فوق العاده {مفید است}، ویژه به ویژه اگر برای توافق همراه خود همکاران در دسکتاپ هر دو کامپیوتر لپ تاپ اجرایی شخصی به واتساپ خواستن دارید. همراه خود این جاری، خواهید کرد علاوه بر این این خطر را دارید کدام ممکن است داده‌های واتساپ شخصی را کشف نشده دیگران قرار دهید کدام ممکن است قابل انجام است اجتناب کرده اند آن کامپیوتر خصوصی استفاده کنند. به این دلیل است که هدف است کدام ممکن است برخلاف این سیستم واتساپ در تلفن خواهید کرد، واتساپ شبکه هر بار کدام ممکن است مرورگر را باز می‌کنید مستقیماً خواهید کرد را وارد می‌تدریجی.

برای جلوگیری اجتناب کرده اند این امر، فقط اجتناب کرده اند واتساپ شبکه اجتناب کرده اند خوب کامپیوتر اجرایی هر دو نهایی خارج شوید، روزی کدام ممکن است قرار نیست برای مدت زمان بسیار طولانی در آنجا استفاده شود. علاوه بر این می‌توانید اجتناب کرده اند اعلان شبکه واتساپ در تلفن شخصی برای اطمینان از پرانرژی بودن واتساپ شبکه در کامپیوتر خصوصی بیشترین استفاده را ببرید.