یک کتاب خوب برای شناخت بلوک


یک کتاب خوب برای شناخت بلوک

گزارش کردن گلو تا همین اواخر، من چیزی در مورد ارزهای دیجیتال، بیت کوین و بلاک چین نمی دانستم و راستش را بخواهید.

البته به این معنی نیست که من چیزی نمی دانم. اطلاعات من در مورد سکه های جنازه محدود به اخبار است، واقعیت این است که من نمی دانم این بلاک چین چگونه کار می کند، تفاوت بین سکه های جنازه و پولی که ما می شناسیم چیست و چرا ایجاد شده است؟

اینها چیزهایی است که من نمی دانم و صادقانه بگویم من تمام تلاشم را کرده ام که بفهمم اما به دلایلی هنوز در جهل غرق می شوم.

من فکر می کنم برای اینکه بفهمید بلاک چین چگونه کار می کند، مثلاً چگونه بیت کوین به دست می آید، باید یک سری اطلاعات قبلی داشته باشید که هیچکس مثل من ندارد.

چیزی که اکنون می دانم این است که برای درک جنبه های فنی ارزهای دیجیتال، علاوه بر درک انواع موضوعات، باید درک کاملی از موضوعاتی مانند حسابداری و امور مالی داشته باشیم تا آنها را درک کنیم.

برای به دست آوردن این دانش اندک، فصل ششم و هفتم کتاب «تکنولوژی های انقلابی» (کتاب آمه) را خواندم.

یعنی نه ریاضی می فهمم نه حسابداری و نه مفاهیم، ​​پس با خوندن این دو فصل کم کم می دونم مهم ترین چیزی که یاد گرفتم اینه که بی حرکت باشم. چیزی در مورد ارز دیجیتال نمی دانم و احتمالاً نمی دانم.

اما تو مثل من نیستی. بنابراین، اگر می‌خواهید منبع دقیقی در مورد ارزهای دیجیتال بخوانید، پیشنهاد می‌کنم از کتاب دیدن کنید.

نویسنده به وضوح در مورد درک زنجیره بلوک نوشت: “درک آن به معنای اولیه دشوار است مگر برای افرادی که می دانند و بسیار قدرتمند هستند.”

بنابراین کسانی از شما که تحصیل کرده، توانمند هستید و می خواهید در مورد آنچه ساتوشی ناکاموتو خلق کرده است بدانید، از خواندن این کتاب لذت خواهید برد.

مقدمه سایر فصول کتاب را در لینک های زیر بخوانید:

کتاب فناوری های انقلابی; گوشی هوشمند را بررسی کنید

اگر در خانه دوربین مداربسته دارید، سلام به مردم دنیا

عطر کباب و یال پلنگچال

چاپگرهای سه بعدی و آینده بشریت

شما می توانید این کتاب را به صورت فیزیکی از این لینک دریافت کنید

انتهای پیام

نویسنده: رضا ساکی

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا دیدن