گرد و غبار و باد در شرق ایران


گرد و غبار و باد در شرق ایران

بر اساس گزارش ها لونی هشدارهای ساعت به این معنی است که اثرات مضر آب و هوای بد تشدید می شود و برنامه زندگی را مختل می کند.

این بدان معناست که سفر به کشور و با هواپیما ممکن است با تاخیر، بسته شدن جاده ها، قطع برق و آسیب احتمالی به جان و اموال انسان ها همراه باشد.

مردم باید برنامه های خود را تغییر دهند و برای محافظت از خود و دارایی خود تلاش کنند.

در این شرایط، افراد ممکن است بخواهند اثرات نامطلوب آب و هوا بر خانواده خود و دیگران را بررسی کنند و راه‌هایی برای به حداقل رساندن اثرات نامطلوب آن قبل از وقوع یک رویداد فاجعه‌بار بیابند.

افسران نیز باید برای ایجاد مشکل آماده باشند. از جمله تجهیزات و خدمات امدادی مانند شهرها، سازمان های آب محلی، صلیب سرخ، مدیرکل راه و شهرسازی.

افزایش گرد و غبار و باد

توضیحات سیستم: ادامه گرادیان فشار و قدرت بادهای ۱۲۰ روزه

زمان شروع: یکشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۹

زمان پایان: مانه ۱۴۰۱/۰۳/۳۰

نوع ریسک: وزش باد شدید، طوفان گرد و غبار، در مناطق مستعد طوفان گرد و غبار و احتمال طوفان شن

منطقه مفید:

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۹: شمال سیستان و بلوچستان، جنوب و شرق خراسان جنوبی و شرق کرمان،

دوشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۳۰: جنوب و شرق خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان

اثرات خطر: ازدحام ترافیک، افزایش آلودگی گرد و غبار، کاهش کیفیت هوا، دید نامناسب، آسیب به سیستم های حساس و آسیب به صنعت کشاورزی، آسیب به سازه های موقت مانند تابلوهای تبلیغاتی و غیره، سقوط از ارتفاعات و از بین بردن درختان و گیاهان. , مشکلات در قطار و هواپیما.

دستورالعمل ها: پرهیز از سفرهای غیرضروری، پارک نکردن در کنار درختان فرسوده و خانه های نیمه کاره، پرهیز از نشستن در فضای باز برای همه گروه ها، مدیریت و محافظت از مشاغل آسیب پذیر در برابر گرد و غبار، تقویت سازه های موقت، پرهیز از پرواز با هلیکوپتر و هواپیماهای سبک، اجتناب از فعالیت های بیابانی

خیزش گرد و خاک و باد در شرق ایران
خیزش گرد و خاک و باد در شرق ایران

ادامه مطلب را از این لینک بخوانید

انتهای پیام/

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا دیدن