پرهزینه ترین دانشکده جهان توسط کدام ملت قرار دارد؟


شنبه ۲۷ آوریل ۱۴۰۱ – ۰۱:۰۰

مدرسه کمک هزینه تحصیلی

تهران (پانا) – «له زمانی» پرهزینه ترین دانشکده جهان است. شهریه سالانه برای هر اطلاعات آموز؛ حدود ۱۳۰۰۰۰ دلار است. این دانشکده در ملت سوئیس واقع شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرهزینه ترین دانشکده جهان است.

به گزارش نمناک، به معنای واقعی کلمه هستند این ملت اتحادیه اروپا هر ساله چنین مدارسی را می سازد، حدود ۱۰ دانشکده همراه خود شهریه بالای ۷۵ هزار دلار در سال موجود است کدام ممکن است این دانشکده پرهزینه ترین آنهاست.

چون آن است در بخش های مختلف نمناک می خوانید، مردمان قلمرو به معنای واقعی کلمه هستند این وضعیت را دانشکده شاهان می دانند، از اشخاص حقیقی مهمی در آنجا تحصیل کرده بودند کدام ممکن است اجتناب کرده اند جمله آنها شاه ایران بود. آقاخان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرنسس ماری شانتال یونان. بعد از همه اشخاص حقیقی ستاره فیلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ثروتمند عکس نیز در آنجا تحصیل کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است شهریه آن فوق العاده بالاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید هرکسی توان تیز کردن آن را ندارد.

این دانشکده در سال ۱۸۸۰ توسط خصوصی به تماس گرفتن پل کارن ساخته شد کدام ممکن است برای ادغام کردن ۲ مجتمع زیبایی شناختی همراه خود پایین تنیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید استخر است. حتی عالی سالن ضیافت عظیم نیز دارد.

چشم اندازها این دانشکده فوق العاده عظیم است، بیش اجتناب کرده اند ۱۵۰ معلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۲۰ اطلاعات آموز دارد. در هر گروه منطقیکمتر اجتناب کرده اند ۱۰ اطلاعات آموز موجود است به همان اندازه عالی معلم فرصتی داشته باشد به هر اطلاعات آموز ملاحظه کافی داشته باشد، قطعاً جای سوال کردن نیست کدام ممکن است ساده ثروتمندترین خانوار ها می توانند فرزندان شخصی را {در این} دانشکده گزارش شناسایی کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ جای اشخاص حقیقی روال. اشخاص حقیقی

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/