کوفته مرغ پخته شده – وبلاگ اصل غذای مفید


مناسب کردن کوفته مرغ در فر فوق العاده ساده است. سبک آن همراه خود سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارمزان، بافتی تمیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک برتر دارد.

می توانید آن را چون آن است هست خواستن کنید هر دو در یک واحد سس خوش ذوق فرو کنید. وقتی معاصر پخته شوند برتر هستند، با این حال بقیه ها نیز برتر هستند.

کوفته مرغ در یک کاسه سفید با سس سرو می شود.

این کوفته های خوش ذوق را مادرشوهرم به ممکن است راه اندازی شد کرد. به غیر اجتناب کرده اند کوفته بوقلمون، ممکن است در همه زمان ها کوفته گوشت مناسب می کنم (این کوفته های پرخطر برتر هستند). با این حال وقتی اصل پخت او را چشیدم، گیر کردم!

باید اذعان داشت کدام ممکن است کوفته مرغ به ابعاد کوفته گوشت سبک دار نیست. با این حال آنها همراه خود اندام ظریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیبای شخصی جبران می کنند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را به همان اندازه حد امکان ساده کنید – فقط آن را در فر قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید.

گزاف گویی به:

اجزا

{برای درست} کردن کوفته های خوش ذوق ساده به یک زن و شوهر ماده آسان خواستن دارید. ابعاد گیری های از محسوس در مقوا اصل وعده های غذایی در زیر گنجانده شده است. در همین جا یک نمای عمومی اجتناب کرده اند آنچه ممکن است خواستن دارید معرفی شده است شده است:

مرغ دانش شده: از نزدیک پیشنهاد می کنم اجتناب کرده اند ران مرغ چرخ شده بیشترین استفاده را ببرید ۹ سینه مرغ. سینه مرغ خیلی خشک است.

آرد پارمزان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بادام: هر دوی این داروها به محافظت آب موجود در کوفته‌های مرغ در حین پخت کمک می‌کنند (درست مثل اگر اجتناب کرده اند پودر سوخاری استفاده می‌کردید). پارمزان نیز سبک a فوق العاده ای می دهد. حتما اجتناب کرده اند چسبناک پارمزان رنده شده بیشترین استفاده را ببرید ۹ پارمزان رنده شده.

تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس مایونز: این داروها خامه را به کوفته ها اضافه می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خشک شدن بیش اجتناب کرده اند حد کوفته ها در حین پخت جلوگیری می کنند.

نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل سیاه: در صورت استفاده اجتناب کرده اند نمک ریز باید مقدار مصرفی را کم کرد وگرنه قابل انجام است کوفته ها خیلی شور شوند.

ادویه ها: ممکن است آرزو می کنم اجتناب کرده اند پودر سیر، پودر پیاز، پاپریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آویشن استفاده کنم. در صورت تمایل می توانید اجتناب کرده اند چاشنی های تولید دیگری بیشترین استفاده را ببرید – به بحث زیر با توجه به متفاوت ها مراجعه کنید.

جهت ها

مناسب کردن این کوفته مرغ ساده است! برای دستورالعمل های از محسوس، به مقوا اصل وعده های غذایی بروید. در همین جا سطوح اساسی موجود است:

ابتدا داروها را ترکیب کردن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیب کردن را به تعیین کنید ۳۰ کوفته در آورید. آنها را روی یک ورقه پخت بچینید، با بیرون اینکه {به یکدیگر} برخورد کنند.

کلاژ مراحل 1-4 را برای تهیه کوفته مرغ نشان می دهد.

حالا کوفته ها را به مدت ربع ساعت در فر همراه خود دمای ۴۰۰ سطح فارنهایت بپزید، سپس آن را برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ دقیقه تولید دیگری بپزید به همان اندازه طرف تولید دیگری هم سرخ شود.

یک کلاژ که مراحل 5-8 را برای تهیه کوفته مرغ نشان می دهد.

توصیه تخصصی

این ترکیب کردن به همان اندازه حدی پنیری {خواهد بود}، به همین دلیل {کمک می کند} به همان اندازه هنگام تعیین کنید دادن به کوفته ها اجتناب کرده اند دستان شخصی مرطوب بیشترین استفاده را ببرید. ممکن است اجتناب کرده اند یک قاشق ابعاد گیری استفاده می کنم به همان اندازه مشخص شوم کدام ممکن است ابعاد آن تقریباً همان است.

سوالات معمولاً پرسیده می شود

آرد سوخاری اضافه کنم؟

نیازی به آن است نیست. پارمزان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد بادام شناخته شده به عنوان پرکننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسباننده فوق العاده برتر حرکت می کنند.

خواه یا نه می توانم این کوفته ها را غیر از پختن در فر سرخ کنم؟

آره اگر سرخ کردنی را ترجیح می دهید، می توانید دستورالعمل های این اصل پخت کوفته بوقلمون را دنبال کنید.

چرا کوفته های ممکن است سکسی هستند؟

وقتی ترکیب کردن را بیش از حد بپزید، کوفته ها سکسی می شوند. هنگام ترکیب کردن کردن داروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنگام تشکیل کوفته بیشتر {است تا} حد امکان {به آرامی} همراه خود آن رفتار کنید.

تمایز

در همین جا تعدادی از اندیشه برای امتحان کردن اگر بافت ماجراجویی می کنید موجود است:

  • می توانید سس مایونز را همراه خود خردل دیژون متفاوت کنید. ممکن است عاشق این خردل فرانسوی خامه‌ای هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده می‌کنم کدام ممکن است سبک برتر به این کوفته‌ها اضافه می‌تنبل.
  • غیر از پودر سیر اجتناب کرده اند ۱ قاشق غذاخوری سیر دانش شده بیشترین استفاده را ببرید. ممکن است احتمال دارد استفاده اجتناب کرده اند پودر دارم از این همان چیزی است که در همه زمان ها داشتم.
  • ½ فنجان سبزی معاصر دانش شده یادآور جعفری هر دو گشنیز را اضافه کنید.
  • غیر از پاپریکا اجتناب کرده اند پاپریکا دودی هر دو پودر چیلی بیشترین استفاده را ببرید.

شرکت ها پیشنهادی

ممکن است معمولاً کوفته های خوش ذوق را روی بستری اجتناب کرده اند برنج گل کلم هر دو پوره کلم بروکلی سرو می کنم.

سپس سبزیجاتی را اضافه می کنم کدام ممکن است می توانم در شبیه به فر ۴۰۰ سطح فارنهایت تفت بدهم، یادآور مارچوبه تفت داده شده، فلفل دلمه ای برشته هر دو گل کلم تفت داده شده یخ زده.

گاهی این کوفته ها را شناخته شده به عنوان پیش وعده های غذایی سرو می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد همراه خود سس دیپینگ سرو می کنم (مطابق عکس ها). فقط ½ فنجان خامه تلخ را همراه خود ۱ قاشق غذاخوری سس چیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱ قاشق غذاخوری سس سویا (هر دو یک متفاوت با بیرون گلوتن) ترکیب کردن کنید.

ذخیره سازی باقی مانده

بقیه وعده های غذایی را می توانید به همان اندازه ۴ روز در یخچال را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرف دربسته نگهداری کنید. آنها واقعاً خوشایند می یادآور را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک آنها به ابعاد غذاهای که هنوز است. {به آرامی} در مایکروویو، درپوش، همراه خود امکانات ۵۰٪ خوب و دنج کنید.

کوفته مرغ در یک کاسه سفید با یک دستمال قرمز مربعی سرو می شود.

👩🏻‍🍳 ممکن است معمولا یک فایل جدید هر دو {به روز} شده کشتی می کنم اصل تهیه به محض در هفته. خواه یا نه این اصل العمل ها را در صندوق پستی شخصی می خواهید؟ نمایندگی کردن! در در هر زمان که می توانید اشتراک شخصی را لغو کنید.

مقوا اصل وعده های غذایی

کوفته مرغ.

اصل پین پست در fb محتوای متنی را به اشتراک بگذارید اصل چاپ از جمله به کنجکاوی مندی ها

توپ مرغ کبابی

مناسب کردن کوفته مرغ در فر فوق العاده ساده است. سبک آن همراه خود سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارمزان، بافتی تمیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک برتر دارد.

زمان کنار هم قرار دادن سازیپانزدهم از محسوس

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز۲۰ از محسوس

زمان کل۳۵ از محسوس

یک مسیر: صفحه مین

ظرف ها: آمریکایی

سهام: ۵ سهمیه ها

انرژی: ۲۶۰انرژی

جهت ها

  • فر را همراه خود دمای ۴۰۰ سطح فارنهایت خوب و دنج کنید، سینی فر عظیم را همراه خود یک بدنه کاغذ روغنی هر دو کاغذ نچسب بپوشانید.

  • در یک واحد کاسه همراه خود ابعاد متوسط، همراه خود دستان شخصی همه داروها را همراه خود هم ترکیب کردن کنید. این ترکیب کردن پنیری {خواهد بود}، با این حال این باعث تبدیل می شود کدام ممکن است کوفته ها ناخوشایند شوند.

  • همراه خود انگشت خیس ترکیب کردن را به تعیین کنید ۳۰ کوفته در آورید. چون آن است در فیلم آرم داده شده است می توانید اجتناب کرده اند یک قاشق ابعاد گیری برای جدا کردن آن بیشترین استفاده را ببرید.

  • کوفته ها را با بیرون تصمیم همراه خود یکدیگر روی ورقه پخت کنار هم قرار دادن شده قرار دهید. آنها را به مدت ربع ساعت بپزید.

  • همه آنها را به طرف تولید دیگری برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ دقیقه تولید دیگری بپزید به همان اندازه طرف دوم هم سرخ شود. فوراً آن را پا بگذارید.

نظر

ممکن است از نزدیک پیشنهاد می کنم اجتناب کرده اند ران مرغ آسیاب شده بیشترین استفاده را ببرید ۹ سینه مرغ. سینه مرغ خیلی خشک است. این ترکیب کردن به همان اندازه حدی پنیری {خواهد بود}، به همین دلیل {کمک می کند} به همان اندازه هنگام تعیین کنید دادن به کوفته ها اجتناب کرده اند دستان شخصی مرطوب بیشترین استفاده را ببرید. ممکن است اجتناب کرده اند یک قاشق ابعاد گیری استفاده می کنم به همان اندازه مشخص شوم کدام ممکن است ابعاد آن تقریباً همان است. برای اینکه مشخص شوید کوفته‌ها غیر از کوفته‌های سکسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید متراکم، سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید پف‌دار هستند، هنگام ترکیب کردن کردن داروها همراه خود هم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنگام مناسب کردن کوفته‌ها به ترکیب کردن فشار وارد نکنید.

نظر های شخصی را اضافه کنید

پاسخگویی تخلیهمتنوع اجتناب کرده اند اصل العمل های ما کم کربوهیدرات (هر دو کتو) را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گلوتن هستند، با این حال برخی اجتناب کرده اند آنها اینطور نیستند. لطفاً در گذشته اجتناب کرده اند استفاده بازرسی کنید کدام ممکن است اصل وعده های غذایی همراه خود نیازهای ممکن است تکامل دارد. محصولات پیشنهاد شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتبط با بیرون گلوتن تضمین نمی شوند. دانش خورده شدن تقریبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع کربوهیدرات ها برای ادغام کردن الکل قند نمی شود. دانش خورده شدن قابل انجام است تشکیل خطا باشد، به همین دلیل لطفاً آنها را به طور بی طرفانه بازرسی کنید. اصل العمل ها قابل انجام است تشکیل خطا باشند، به همین دلیل لطفاً هنگام مطابقت با آنها اجتناب کرده اند ذهن سلیم بیشترین استفاده را ببرید. لطفاً در گذشته اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند هر یک اجتناب کرده اند اصل العمل های ما، شرایط استفاده ما را {به دقت} بیاموزید.

خورده شدن در هر وعده

سرویس: ۶کوفتا | انرژی: ۲۶۰انرژی | کربوهیدرات ها: ۴g | پروتئین: ۲۰g | چربی: ۱۸g | چربی های اشباع شده: ۴g | سدیم: ۶۳۶میلی خوب و دنج | اساسی: ۱g

یک اصل وعده های غذایی را اجتناب کرده اند انگشت ندهید! ممکن است معمولا هفته ای یکبار اصل پخت جدید هر دو {به روز} شده را پست می کنم. خواه یا نه آنها را در صندوق درگاه شخصی می خواهید؟ نمایندگی کردن!

نماد پینترست نماد فیس بوک نماد یوتیوب آیکون اینستاگرام نماد توییتر

❤️ موجود است شکسته نشده بدهیم! ممکن است را در پینترست، fb، یوتیوب، اینستاگرام هر دو توییتر.رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/