کنسرت شهاب رمضان پس از هشت سال دوری از صحنه برگزار شد


کنسرت شهاب رمضان پس از هشت سال دوری از صحنه برگزار شد

کنسرت شهاب رمضان یکشنبه شب در برج میلاد برگزار شد که آخرین اجرای او هشت سال پیش بود.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی نوای سپند، شامگاه ۱۱ مرداد ماه شهاب رمضان پس از سال ها دوری از صحنه، در مرکز همایش های برج میلاد با مخاطبان خود دیدار کرد و پیش از این در آغاز ایام سوگواری محرم و صفر می توانست. . به عنوان یک خواننده صحنه، جایگاه خود را در موسیقی پاپ پس بگیرد

رمضان در این کنسرت منتخبی از آهنگ های جدید و قدیمی خود و قطعات زیادی از آلبوم های «جشن تنهایی» و «عاشقانه» را اجرا کرد.

کنسرت با آهنگ «لحظه ها» از آلبوم «جشن تنهایی» آغاز شد و سپس با ترانه های «رد کارپت»، «دروغ چرا»، «جشن تنهایی»، «خوشبختم»، «هرجا بروم»، «اگر تو» اجرا شد. برو کی می مانی؟” ، «عشق ناگفته»، «عاشقانه»، «اینطوری نگو»، «چه زیباتر از تو»، «دلم برای تو تنگ است» و «غمگین».

در این کنسرت تمرکز اصلی بر روی اجرای قسمت های جدید ماه مبارک رمضان و موسیقی و موسیقی نیما معین به تهیه کنندگی علی بیات است که او نیز در سالن حضور داشت.

رمضان در پایان کنسرت سه قطعه «هفته سرخ»، «اینجوری نگو» و «نگفت عشق» اجرا کرد.

این خواننده در بخشی از این کنسرت درباره خاطرات فراوان خود از آلبوم «جشن تنهایی» که در سال ۱۳۹۱ منتشر شد، گفت: این آلبوم را با عشق و علاقه ساختم و با همین عشق آن را برای شما انجام خواهم داد. “

اعضای ارکستر شهاب رمضان به رهبری سعید شمس، نوازندگان کیبورد مسعود کیانی (درامز)، مهران اسلامی (گیتار الکتریک)، اشکان شیرعلی (گیتار باس)، ساسان هاشمی (کیبورد)، یاسر شیرازی فر (پرکاشن)، امیر سهراب ستاری. (ویولن). ، مهراش (کیبورد) در حال ساخت است و دیشب پخش شد.

کنسرت شهاب رمضان در ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ به همت کانون فرهنگ و هنر «نوای سپند» و مدیریت مهدی اسفندیار در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.

کارهای شهاب رمضان را از این لینک ببینید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا دیدن