کمبوجیه کارگردان پدرخوانده بود


کمبوجیه کارگردان پدرخوانده بود

فهرست بازیگران حاضر در برنامه رئالیتی شو «پدر مرد» به میزبانی سعید ابوطالب اعلام شد.

گزارش کردن گلو با اعلام لیست بازیگران رئالیتی شو «پدرخوانده» مشخص می شود که سعید ابوطالب سازنده این سریال جدید و بهترین رئالیتی شو «شب های مافیا» را تولید کرده است.

ابوطالب که به‌عنوان مهم‌ترین تهیه‌کننده پروژه‌های ایرانی در واقعیت‌شوها شناخته می‌شود و سابقه پروژه‌سازی در زمینه‌های مختلف را نیز دارد، پیش از این گفته بود «پدرخوانده» موقعیتی بسیار سخت و زیباتر از «شب‌های مافیا» است. به نظر می رسد بازیکنان یک ماه است که مشغول مطالعه و تمرین برای مسابقات بوده اند.

لوکیشن این رئالیتی شو انبار مافیای سیسیل ایتالیا است و در یک سناریوی ۱۱ نفره شامل سه مافیا و یک پدرخوانده قدرتمند، ۷ شهروند و یک ماموریت ویژه اتفاق می افتد.

ابوطالب گفت: لحظات پایانی این رئالیتی شو با دوربین ۳۶۰ درجه فیلمبرداری می شود.

فضای رویداد
فضای رویداد

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون و کارگردان «هیئت سرنوشت» با حضور هنرمندانی چون پژمان بازغی، بهاره افشاری، ترلان پروانه، امیرمهدی جهله، امیرعلی نبویان، مجید واشقانی، امیرحسین رستمی، سمیرا حسن پور، سیما تیرانداز، کامران، تفتی، شکیب شجره، عباس غزالی. ، علی صالحی، فرزاد حسنی، بیژن بنفشه خواه، سیدجواد هاشمی، باربد بابایی، ارسلان قاسمی، صحرا اسداللهی، سپند امیرسلیمانی، کمند امیرسلیمانی، حسین سلیمانی، علی سندی مقابل)، میثم درویشان پور، میرخطابی ها و مجتبی ها. هستند کسانی که جلوی دوربین این واقعیت هستند.

در آینده بازیگران دیگری جلوی دوربین خواهند رفت. «پدرخوانده» برای پخش در نت فیلم در دسترس قرار گرفته و به زودی پخش خواهد شد.

سعید ابوطالب: شب های مافیایی نمی تواند ادامه پیدا کند، ما داریم خدا می سازیم

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین