کاسیانو دو هفته دیگر هزینه گزافی خواهد داد


سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ – ۱۵:۴۶

اسیانو

تهران (پانا) – به دنبال اعلام کادر فنی پرسپولیس مبنی بر جذب آبفشان، این باشگاه با کاسیانو مهاجم برزیلی تیم ویزلا پرتغال صحبت کرد و به توافق رسید.

در روزهای اخیر صحبت های زیادی درباره ماندن کاسیانو در تهران شنیده می شود اما در نهایت مشخص می شود که باشگاه پرسپولیس برای آوردن کاسیانو به تهران باید ۳۰۰ هزار دلار به باشگاه ویزلا بپردازد و … این پول به حساب این واریز می شود. باشگاه پرتغالی، حضور کاسیانو در پرسپولیس لغو شد. این در حالی است که تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از روز شنبه آغاز شده و هنوز مشخص نیست که آیا کاسیانو واجد شرایط پیوستن به پرسپولیس است یا خیر.

بر این اساس موضوع جالبی پیش آمده و آن اینکه اگر باشگاه پرسپولیس نتواند به درخواست باشگاه پرتغالی مبنی بر پرداخت حق الزحمه پاسخ دهد، باید ۲۰۰ هزار دلار دیگر بپردازد! باشگاه ویزلا برای روشن شدن نقش مهاجم برزیلی، یک مهلت دو هفته‌ای برای پرسپولیس در نظر گرفته است تا در این بین، باشگاه ایرانی می‌تواند ۳۰۰ هزار دلار برای حضور کاسیانو به تهران بپردازد، اما اگر اصلاً باشد. در این مدت دو هفته ای، باشگاه پرسپولیس اگر نتواند این هزینه ها را ترتیب دهد و پرداخت کند، نرخ قبولی کاسیانو از ۳۰۰ هزار دلار به ۵۰۰ هزار دلار افزایش می یابد و تعداد سوء استفاده کنندگان برزیل افزایش می یابد. با توجه به این فعالیت کلاهبرداری باشگاه ویزلا، مالکان باشگاه پرسپولیس سعی کردند این مشکل را در اسرع وقت برطرف کنند.

بر این اساس مذاکراتی با بانک شهر نیز انجام شده که پرسپولیسی ها از طریق آن می توانند مبلغ سیصد هزار دلار بابت رضایت نامه کاسیانو بپردازند، اما فعلاً موضوعی وجود دارد؛ در حالی که این موضوع در حال انجام است. شاید در سفر وی خبر تحریم های وحشیانه علیه ایران به این سرمایه ها نرسد، بنابراین اینجا پرسپولیسی ها از اینکه علیرغم تامین ۳۰۰ هزار دلار این پول بلوکه نمی شود که کاسیانو نیز با این پول به تهران نخواهد آمد بسیار ناراحت هستند. مردم چشم قرمز با پول خودشان برسند. این دلایل یافتن کاسیانو را سخت کرده است اما در این بین تلاش می شود تا بحران قیمت پیش نیاید تا بازیکنان پرسپولیس برای رضایت نامه کاسیانو بیش از دویست هزار دلار هزینه نکنند. . باید دید این روند انتقال تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.