کاسه چسبناک بروکلی – وبلاگ اصل وعده های غذایی


این کاسرول خوش ذوق همراه خود چسبناک بروکلی حتی دلچسب ترین اشخاص حقیقی را راضی می تدریجی کدام ممکن است این سبزی واقعا خوب ارزش مصرف کردن دارد.!

ساده در نیم ساعت کنار هم قرار دادن تبدیل می شود، یک غذای جانبی ساده در عصر است. هر دو پروتئین را ترکیب کردن کنید به همان اندازه به حداقل یک وعده غذایی درست تغییر شود.

کاسه پنیر بروکلی در ظرف نان سفید با قاشق سرو می شود.

ممکن است عاشق گل کلم هستم. ممکن است اجتناب کرده اند کلم بروکلی برشته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلم بروکلی بخارپز لذت می برم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویژه به ویژه ساقه های کلم بروکلی برشته شده خامه ای را آرزو می کنم.

متأسفانه همه {اعضای خانواده} ممکن است قبول ندارند کدام ممکن است کلم بروکلی خوش ذوق است، این دلیل است ممکن است این کاسه چسبناک بروکلی را مناسب کردم. این می تواند یک راه قابل اعتقاد برای راه اندازی شد کلم بروکلی به کودک های ظریف است، با این حال بزرگسالان نیز آن را دوست دارند. ممکن است مخصوصاً عاشق ساده جمع کردن آن هستم – ساده در نیم ساعت کنار هم قرار دادن است!

گزاف گویی به:

قطعات

{برای درست} کردن این کاسه خوش ذوق ساده به یک زن و شوهر ماده آسان خواستن دارید. مقیاس گیری های از محسوس در مقوا اصل وعده های غذایی در زیر گنجانده شده است. در همین جا یک نمای عمومی اجتناب کرده اند آنچه ممکن است خواستن دارید معرفی شده است شده است:

کلم بروکلی معاصر: کلم بروکلی منجمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذوب شده نیز کارآمد است، اگرچه معاصر سبک بهتری دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این احساس بهتری دارد.

مایونز: ممکن است سس مایونز اساساً مبتنی بر روغن آووکادو را ترجیح می دهم، با این حال هر سس مایونزی کارآمد {خواهد بود}.

خردل دیژون: این خردل عادی فرانسوی نسبت به خردل زرد خامه تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرکه تر است.

نمک کوشر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل سیاه: اگر اجتناب کرده اند نمک ریز استخدام می کنید، باید مقدار بلعیدن را کاهش دهید، در هر مورد دیگر بالقوه است ظرف خیلی شور شود.

ادویه ها: پودر سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاین. مثبت شوید کدام ممکن است معاصر است! چاشنی کهنه ممکن است به سادگی وعده های غذایی را بی رنگ تدریجی.

چسبناک چدار رنده شده: ممکن است آرزو می کنم اجتناب کرده اند چدار خیلی نوک تیز استفاده کنم. ممکن است عاشق سبک محکم آن هستم.

جهت ها

مناسب کردن کاسه چسبناک بروکلی فوق العاده ساده است. دستورالعمل های از محسوس در مقوا اصل وعده های غذایی در زیر آمده است. در همین جا سطوح اساسی موجود است:

در گذشته اجتناب کرده اند توصیه کلم بروکلی در ظرف پخت، باید {به آرامی} آن را بپزید. می توانید این کار را در مایکروویو انجام دهید.

سپس کلم بروکلی را همراه خود سس خامه ای ترکیب کردن کنید. به حداقل یک ظرف پخت منتقل کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود چسبناک بپاشید. نان تعدادی از دقیقه به همان اندازه جدید شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید حباب بزند.

کلاژی که مراحل درست کردن پنیر بروکلی را نشان می دهد.

توصیه تخصصی

اگر ظرف پخت ممکن است برای مرغ بی خطر است، می توانید این دیگ را در مقابل پختن کباب کنید، کدام ممکن است به معنای واقعی کلمه هستند فرآیند مورد کنجکاوی ممکن است است. چسبناک را سریعاً با بیرون پختن کلم بروکلی اسپرسو ای می کنید.

سوالات معمولاً پرسیده می شود

خواه یا نه باید کلم بروکلی را در گذشته اجتناب کرده اند گذاشتن در قابلمه بپزید؟

آره با این حال مثبت شوید کدام ممکن است آن را کم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم بپزید، در هر مورد دیگر بیش اجتناب کرده اند حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید لطیف احتمالاً وجود خواهد داشت.

خواه یا نه می توانم اجتناب کرده اند کلم بروکلی منجمد استفاده کنم؟

{در این} اصل می توانید اجتناب کرده اند کلم بروکلی معاصر هر دو منجمد بیشترین استفاده را ببرید. متعاقباً یکی اجتناب کرده اند آن غذاهای جانبی است کدام ممکن است در همه زمان ها می توانید مناسب کنید، حتی وقتی محصولات معاصر تان تمام شود.

همراه خود این جاری، اگر اجتناب کرده اند کلم بروکلی معاصر بیشترین استفاده را ببرید، سبک این وعده های غذایی به طرز محسوسی بیشتر تبدیل می شود. متعاقباً در صورت امکان، این شبیه به چیزی است کدام ممکن است ممکن است استفاده می کنم.

تخم مرغ اضافه کنم؟

ممکن است نمی‌کنم، با این حال می‌توانید ۲ به همان اندازه ۳ تخم‌مرغ را همراه خود همزن بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ترکیب کردن سس مایونز ترکیب کردن کنید به همان اندازه کمیت آن تا حد زیادی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلمه سکسی‌تر شود. از جمله تخم مرغ ها آن را به حداقل یک قابلمه تغییر می تدریجی کدام ممکن است می توانید در مقابل برداشتن آن، آن را به حداقل رساندن دهید.

تمایز

ممکن است این اصل را چون آن است هست آرزو می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در همه زمان ها آن را چون آن است نوشته شده نگه می دارم. با این حال اگر می‌خواهید اصل غذای بی نظیر را تنظیم دهید، در همین جا تعدادی از مفهوم برای شما ممکن است موجود است:

  • مقداری پروتئین یادآور مرغ کبابی رنده شده را به کاسرول اضافه کنید. اگر باید سس را حدود ۵۰ نسبت افزایش دهید. متعاقباً ½ فنجان تا حد زیادی سس مایونز اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خردل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه ها را نیز بیش از حد کنید.
  • بیکن پخته دانش شده هر دو بیکن پخته دانش شده را به ترکیب کردن اضافه کنید.
  • اجتناب کرده اند چاشنی های اضافی یادآور پودر پیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید آویشن خشک بیشترین استفاده را ببرید.
  • یک تمایز خوشایند همراه خود این اصل پخت اینجا است کدام ممکن است آن را همراه خود سبک پیتزا مناسب کنید. متعاقباً می توانید آن را به ترتیب مناسب کنید، با این حال در مقابل سس خامه ای (با بیرون خواستن به آب) اجتناب کرده اند ۱ فنجان سس پیتزای با بیرون شکر (یادآور راو) را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مقابل چدار اجتناب کرده اند ۱ فنجان موزارلای دانش شده بیشترین استفاده را ببرید.

ارائه دهندگان پیشنهادی

این می تواند یک غذای جانبی انعطاف پذیر است کدام ممکن است واقعاً همراه خود هر چیزی تکامل دارد. با این حال اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است ممکن است آن را در فر ۴۰۰ سطح فارنهایت می پزم، آرزو می کنم آن را همراه خود غذاهای بی نظیر سرو کنم کدام ممکن است بتوانم در شبیه به فر بپزم. متعاقباً ممکن است بیشتر اوقات آن را همراه خود یکی اجتناب کرده اند اشیا زیر سرو می کنم:

ذخیره سازی باقی مانده

می توانید باقی مانده وعده های غذایی را در یخچال، در ظرف در بسته، حدود ۳ روز نگهداری کنید. یک بار دیگر در فر ۲۵۰ سطح فارنهایت هر دو در مایکروویو همراه خود توانایی ۵۰ نسبت خوب و دنج کنید. علاوه بر این می توانید این ظرف را به همان اندازه سه ماه فریز کنید.

قابلمه پنیر بروکلی در یک ظرف نان بیضی سفید سرو می شود.

👩🏻‍🍳 ممکن است معمولا یک فایل جدید هر دو {به روز} شده کشتی می کنم اصل تهیه به محض در هفته. خواه یا نه این اصل العمل ها را در صندوق پستی شخصی می خواهید؟ اشتراک، ابونمان! در هر بار می توانید اشتراک شخصی را لغو کنید.

مقوا اصل وعده های غذایی

قابلمه پنیر بروکلی.

اصل پین پست در fb اصل چاپ از جمله به کنجکاوی مندی ها

قابلمه چسبناک بروکلی

این کاسه کلم بروکلی خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنیری حتی دلچسب ترین خورندگان را راضی می تدریجی کدام ممکن است کلم بروکلی واقعا خوب ارزش مصرف کردن دارد.

زمان کنار هم قرار دادن سازیپانزدهم از محسوس

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پزپانزدهم از محسوس

کل زمان۳۰ از محسوس

یک مسیر: صفحه جانبی

ظرف ها: آمریکایی

رژیم غذایی: با بیرون گلوتن

سهام: ۶ سهمیه ها

انرژی: ۲۲۵انرژی

جهت ها

  • فر را همراه خود دمای ۴۰۰ سطح فارنهایت خوب و دنج کنید. یک ظرف پخت ۲ لیتری را همراه خود روغن زیتون اسپری کنید.

  • گلچه های بروکلی را در یک واحد کاسه غول پیکر قابل استفاده در مایکروویو قرار دهید. ۲ قاشق غذاخوری آب اضافه کنید. روی آن را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۳ دقیقه روی حرارت بیش از حد قرار دهید به همان اندازه احساسی شود.

  • در همین حین در یک واحد کاسه غول پیکر تولید دیگری سس خامه ای را کنار هم قرار دادن کنید. سس مایونز (هر دو خامه تلخ)، خردل دیژون، نمک کوشر، فلفل سیاه، پودر سیر، فلفل کاین را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمی اجتناب کرده اند چسبناک چدار رنده شده را همراه خود هم ترکیب کردن کنید. به سختی آب اضافه کنید به همان اندازه ترکیب کردن باز نشده شود، حدود ۱ قاشق غذاخوری.

  • کلم بروکلی را خوشایند آبکش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سس خامه ای اضافه کنید. {به آرامی} پرتاب کنید به همان اندازه محافظت داده شود.

  • کلم بروکلی پیچیده شده را به ظرف پخت کنار هم قرار دادن شده منتقل کنید. روی آن را به سختی همراه خود روغن زیتون اسپری کنید. چدار باقی مانده را به طور مساوی روی آن بپاشید.

  • کاسرول را به مدت ۱۵ به همان اندازه ۲۰ دقیقه بپزید به همان اندازه اسپرسو ای طلایی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید احاطه حاشیه از ها حباب بزند. در گذشته اجتناب کرده اند سرو ۵ دقیقه آرامش دهید.

نظر

اگر ظرف پخت ممکن است برای گریل کردن بی خطر است، می توانید فقط آن را در طبقه وسط فر بجوشانید به همان اندازه اسپرسو ای شود، ۲ به همان اندازه ۳ دقیقه. این به معنای واقعی کلمه هستند فرآیند بهتری است از {تضمین می کند} کدام ممکن است کلم بروکلی بیش اجتناب کرده اند حد پخته نشود. {در این} اصل می توانید اجتناب کرده اند کلم بروکلی معاصر هر دو منجمد بیشترین استفاده را ببرید. متعاقباً یکی اجتناب کرده اند آن غذاهای جانبی است کدام ممکن است در همه زمان ها می توانید مناسب کنید، حتی وقتی محصولات معاصر تان تمام شود. همراه خود این جاری، اگر اجتناب کرده اند کلم بروکلی معاصر بیشترین استفاده را ببرید، سبک این وعده های غذایی به طرز محسوسی بیشتر تبدیل می شود. متعاقباً در صورت امکان، این شبیه به چیزی است کدام ممکن است ممکن است استفاده می کنم.

نظر های شخصی را اضافه کنید

وظیفه تخلیهمتعدد اجتناب کرده اند اصل العمل های ما کم کربوهیدرات (هر دو کتو) را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گلوتن هستند، با این حال برخی اجتناب کرده اند آنها اینطور نیستند. لطفاً در گذشته اجتناب کرده اند استفاده بازرسی کنید کدام ممکن است اصل وعده های غذایی همراه خود نیازهای ممکن است تکامل دارد. محصولات پیشنهاد شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتبط با بیرون گلوتن تضمین نمی شوند. دانش خورده شدن تقریبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع کربوهیدرات ها برای ادغام کردن الکل قند نمی شود. دانش خورده شدن بالقوه است تشکیل خطا باشد، متعاقباً لطفاً آنها را به طور بی طرفانه بازرسی کنید. اصل العمل ها بالقوه است تشکیل خطا باشند، متعاقباً لطفاً هنگام مشاهده آنها اجتناب کرده اند ذهن سلیم بیشترین استفاده را ببرید. لطفاً در گذشته اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند هر یک اجتناب کرده اند اصل العمل های ما، شرایط استفاده ما را {به دقت} بیاموزید.

خورده شدن در هر وعده

انرژی: ۲۲۵انرژی | کربوهیدرات ها: ۴g | پروتئین: ۷g | چربی: ۲۰g | چربی های اشباع شده: ۶g | سدیم: ۴۳۷میلی خوب و دنج | اساسی: ۲g | قند: ۳g

یک اصل وعده های غذایی را اجتناب کرده اند بازو ندهید! ممکن است معمولا هفته ای یکبار اصل پخت جدید هر دو {به روز} شده را پست می کنم. خواه یا نه آنها را در صندوق درگاه شخصی می خواهید؟ اشتراک، ابونمان!

نماد پینترست نماد فیس بوک نماد یوتیوب آیکون اینستاگرام نماد توییتر

❤️ در موجود است شکسته نشده بدهیم! ممکن است را در پینترست، fb، یوتیوب، اینستاگرام هر دو توییتر.رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/