چگونه می دانید کدام کتاب ها محبوب هستند؟


برخی از جامعه کتابخوانی و کسانی که قصد شروع مطالعه را دارند می خواهند نام کتاب های محبوب را بدانند. دلیل آنها برای یافتن فهرست پرفروش ها خواندن کتابی است که تعداد زیادی از خوانندگان را به خود جذب کرده است. این کتاب ها نقدهای مثبت و منفی زیادی دارند، زیرا خواننده از منظر افراد مختلف به موضوعی خاص نگاه می کند و با مطالعه جهان بینی قوی می شود.

کتاب‌های داستانی و غیرداستانی که هر هفته، ماه و سال در فهرست پرفروش‌های ملی و بین‌المللی قرار می‌گیرند، فوق‌العاده هستند. کتاب های جالب و غیرداستانی با ایده های جدید گفته می شود که تخیل بسیاری از مردم را به خود جلب می کند.


برای کسانی که خرید آنلاین کتاب برای انتخاب آنها، مهم است که کتابی را بشناسید که فروش خوبی داشته باشد. گروه دیگری از خوانندگان کتاب، نویسندگان هستند. نویسندگان با خواندن آثار دیگران از ایده ها و نوشته های آنها الهام می گیرند. به همین دلیل، کتاب‌های پرفروش می‌توانند نمونه‌ای موفق از نحوه استفاده از سبک نوشتاری، سبک نشانه، پیکربندی داستان و غیره باشند.

از کجا می توانم آمار کتاب را بررسی کنم؟

آمار فروش کتاب مدام در حال تغییر است. بنابراین آمار هفتگی، ماهانه و سالانه پرفروش ترین کتاب ها توسط کتاب ها و سایت های پرمخاطب منتشر می شود. «هفته‌نامه ناشران» و «واتر استونز» از دیگر سایت‌هایی هستند که بر اساس نظر کاربران و پایگاه داده‌ای که دارند، پرفروش‌ترین کتاب‌ها را فهرست می‌کنند.

در گذشته خرید کتاب روانشناسی، کتاب، کتاب کودک و … با مراجعه به هر یک از سایت های فوق، پرفروش ترین کتاب ها را بیابید و بهترین تصمیم را برای خرید کتاب بگیرید. به عنوان مثال، با مراجعه به وب سایت “نیویورک تایمز”، می توانید ببینید که کدام کتاب ها در سپتامبر ۲۰۲۲ بهترین بوده اند. نیویورک تایمز یک نشریه آمریکایی است که به عنوان منبعی برای ملت و تاریخ و حقیقت آن شناخته می شود. این نشریه فروش بخش‌های مختلفی را نشان می‌دهد که هر هفته به‌طور محرمانه فروش کتاب‌های خود را در اختیار این روزنامه قرار می‌دهند. نیویورک تایمز به طور مرتب این تصمیمات را به روز می کند و برای خوانندگان خود ارسال می کند. طبق آمار این سایت، کتاب عشق «ما موفق می‌شویم» نوشته کالین هوور و کتاب توسعه «عادت‌های اتمی» نوشته جیمز کلر، یکی از موفق‌ترین کتاب‌ها در زمینه توسعه شخصی محسوب می‌شوند. در لیست پرفروش ترین کتاب های شهریور ماه.

فروش ماهانه و سالانه کتاب

آگاهی و آگاهی از فروش ماهانه یا سالانه این کتاب ها به ویژه برای خرید کتاب کودکوالدین را برای خرید کتاب های خوب و زیبا راهنمایی می کند. با کمی کند و کاو متوجه می شوید که این کتاب ها بهترین کتاب های این ماه هستند و خوانندگان آنها را به دیگران توصیه می کنند. به عنوان مثال، کتاب «ما موفق خواهیم شد»، نوشته کالین هوور با الهام از زندگی خود و مادرش، نامزد دریافت جایزه بهترین کتاب عشق در سال ۲۰۱۶ و در ژانویه ۲۰۲۲ شد که در ابتدا در New پست شد. لیست پرفروش ترین های یورک تایمز برای به اشتراک گذاشتن در این کتاب شاهد حسادت، آزار عاطفی، عشق و بی مهری در ماهیت روابط انسانی خواهیم بود. به گفته نویسنده، پیام کتاب این است که کسانی که شک می کنند افراد بدی نیستند.

“عادات اتمی” به عنوان اولین کتاب پرفروش سال ۲۰۲۲ در آمازون شناخته شد. این کتاب که هر هفته در فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز به مقام اول یا دوم می‌رسد، در شرف تبدیل شدن به یک جورجنوت است! به این فکر کنید که چه زمانی تصمیم گرفتیم کار جدیدی در زندگی خود انجام دهیم، از شروع یک کسب و کار جدید تا خواندن کتاب. به دلیل انگیزه و هیجان قوی که در ابتدای کار داریم، توانایی خود را برای انجام کارها بیش از حد ارزیابی می کنیم که اغلب منجر به برنامه ریزی اشتباه و شکست می شود. جیمز کلیر، نویسنده کتاب “عادات کوچک”، با ذکر مثالی از تجربه خود از ورزش، توضیح می دهد که چگونه برنامه ریزی ذهنی اشتباه می تواند منجر به تسلیم شدن و انتقاد از خود شود. او معتقد است که کار کم بهتر از بی کار است و در این کتاب می آموزد که چگونه یک شغل نامرئی را به یک شغل کوچک تبدیل کند و خطر شکست را کاهش دهد.با اهداف واقع بینانه کار کنید.