چگونه می توان در نهایت اولین گام ها را به سمت آن هدف بزرگ ترسناک در سال جاری برداشت


زنی در تماس ویدیویی که نشان می‌دهد چگونه می‌توان گام‌هایی را برای رسیدن به هدف در سال جاری برداشتاهداف کوچکتر و ساده تر چیزی است که همه در هر سال جدید به دنبال آن هستند. شما می دانید من در مورد چه چیزی صحبت می کنم.

هفته ای سه بار می دوم.

به باشگاه بپیوندید و از آن استفاده کنید.

هر روز صبح پانزده دقیقه مدیتیشن کنید.

هر هفته با والدین خود تماس بگیرید.

هر ماه برای مشاغل جدید اقدام کنید.

اینها اهداف ارزشمندی هستند. اهداف مهم آنها ستون فقرات یک سبک زندگی سالم و پایدار را تشکیل می دهند – ستون های خودسازی. اما اجازه دهید با آن روبرو شویم: خسته کننده است. به طور طبیعی شما باید به طور منظم تمرین کنید، استرس را مدیریت کنید، روابط قوی داشته باشید و برای موفقیت حرفه ای تلاش کنید. این قابل مذاکره نیست. اگر آنها را در زندگی شما از دست دادند آنها را هدف قرار دهید، اما برای دستیابی به چیزهای بزرگتر نیز تلاش کنید. برای رسیدن به هدف بزرگ و ترسناکی که همیشه به آن فکر می کردید تلاش کنید.

هدف ترسناک بزرگ شما چیست؟

هر کسی یک (یا بیشتر) دارد. آن هدفی که هنوز مشتاقانه منتظرش هستید، هدفی که در خواب شما را ملاقات می کند، ناپدید نمی شود و کمی غیر واقعی به نظر می رسد.

خب، این غیر واقعی نیست. که آن را اندک غیر واقعی چون واقعی نیست، اینجا و اکنون. شما باید در آن رشد کنید – شما باید فردی شوید که می توانید به هدف برسید. چگونه به هدف بزرگ ترسناک خود می رسید؟

بیایید تجربیاتم را با اهداف خودم در نظر بگیریم (تنها اهدافی که واقعاً می توانم با آنها صحبت کنم). بزرگترین هدف مخوف من برای طولانی ترین زمان این بوده است که “من می خواهم نحوه غذا خوردن یک میلیون نفر را تغییر دهم” (برای بهتر شدن). فهمیدی، اما چه چیزی طول کشید؟ چگونه شروع کردید؟

اول از همه، این بلافاصله اتفاق نمی افتد. حتی “احساسات یک شبه” سالها در حال ساخت هستند. هزاران مرحله قبل از انجام این کار وجود دارد.

اولین قدم برای من این بود که بنشینم، یک وبلاگ سلامت و تناسب اندام به نام Mark’s Daily Apple راه اندازی کنم و اولین پست را بنویسم. این یک گام ساده بود که اگر به اجزای سازنده آن تقسیم شود، چندان دشوار نبود.

این اولین چیزی است که باید در نظر گرفت: هر مرحله باید به راحتی انجام شود. این باید طبیعی باشد، باید چیزی باشد که در آن کاملاً خوب هستید و از آن لذت می برید. نشستم و شروع کردم به نوشتن درباره چیزهایی که می دانم. سلامتی، تناسب اندام، استقامت و تغذیه. اینها موضوعاتی هستند که من تمام عمرم را صرف مطالعه و زندگی در آنها کرده ام، بنابراین نوشتن در مورد آنها “دشوار” نبود. اینها موضوعاتی بودند که عمیقاً به آنها علاقه داشتم و از فکر کردن به آنها لذت می بردم، بنابراین نوشتن در مورد آنها یک “کار” نبود.

نکته دیگری که باید در نظر گرفت این است که هدف شما و گام‌هایی که به سوی آن می‌روید باید بدون پایان باشد. قدم ها به جای اینکه به بن بست برسند، باید به احتمالات و احتمالات زیادی منتهی شوند.

فکر نمی کردم هرگز به هدفم برسم، تا زمانی که این تعداد خوانندگان وبلاگ پیدا کردم. قبل از اینکه بفهمم واقعی بود.

آنجا توقف کردی؟ به من استراحت بده؟

البته که نه. وقتی به یک میلیون رسیدم شروع به نوشتن کتاب کردم. من شروع به فروش گواهینامه های مربی سلامت و اجرای رویدادهای زنده کردم. او به ساختن و انباشتن ادامه داد تا اینکه یک میلیون نفر که متفاوت غذا می خوردند کوچک به نظر می رسید. من شرکت Primal Kitchen را تأسیس کردم و شروع به فروش سس مایونز کردم – به معنای واقعی کلمه نحوه غذا خوردن مردم را با تغییر اجزای یک غذای اصلی در انبار همه تغییر دادم.

هدف به عنوان یک دیدگاه انتزاعی و غیرمستقیم آغاز شد: به افراد کافی روشی متفاوت و سالم‌تر برای تغذیه نشان دهید و اینکه بخش خوبی از آنها رژیم غذایی خود را تغییر دهند.

این به یک پیشرفت ملموس و ساده تبدیل شد: تغییر ترکیبات فیزیکی سس مایونز، سس سالاد، و سایر اقلام متداول شربت خانه به طوری که مردم واقعاً متفاوت غذا بخورند. و تصور کنید چه چیزی؟ کار کرد. همه به این دلیل که اهداف من و اقدامات لازم برای رسیدن به آنها منجر به نتایج غیرمنتظره ای شد.

اما واقعا؟ مهمترین چیز همیشه؟ عمل کنید.

طول می کشد عمل کنید. یک شغل پیشنهاد. انجام کارها ما آن را انجام می دهیم. برای بالا رفتن از پله ها پا را بالا بیاورید. برای نوشتن پست وبلاگ انگشتان خود را بلغزانید. هر چه لازم است، باید حرکت کنید، عمل کنید و عمل کنید. و سپس شما خواهید بود.

نکته مهم در مورد اهداف ترسناک بزرگ این است که آنها تبدیل شده و به اهداف بزرگتر و بهتر تبدیل می شوند. هنگامی که به آن ضربه زدید، به رشد خود ادامه می دهد، بنابراین برای ادامه دادن باید به رشد خود ادامه دهید. این راز همه اینهاست.

باور کن می دانم.

سس استیک 80*640


درباره نویسنده

مارک سیسون بنیانگذار Mark’s Daily Apple، پدرخوانده جنبش اولیه غذا و سبک زندگی است. مجله نیویورک تایمز نویسنده پرفروش رژیم تنظیم مجدد کتو. آخرین کتاب او است کتو برای زندگیدر آن، او درباره چگونگی ترکیب رژیم کتو با یک سبک زندگی اولیه برای سلامتی و طول عمر بهینه بحث کرد. مارک نویسنده چندین کتاب دیگر نیز هست، از جمله طرح اولیهمارک که با توربوشارژ کردن رشد جنبش اولیه/باستانی در سال ۲۰۰۹ شناخته می شود. پس از گذراندن سه دهه تحقیق و آموزش مردم در مورد اینکه چرا غذا عنصر کلیدی برای دستیابی و حفظ سلامتی مطلوب است، مارک Primal Kitchen را راه اندازی کرد، یک شرکت مواد غذایی واقعی که ایجاد می کند. ملزومات آشپزخانه اولیه/پالئو، کتو و Complete 30 سازگار با محیط زیست.

اگر می خواهید یک آواتار به همه نظرات خود اضافه کنید اینجا را کلیک کنید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/