چگونه می توان تولید کننده سویا Equol شد


برخی از باکتری های روده ای می توانند مزایای غذاهای سویا را افزایش دهند ، در نتیجه حتی بیشتر مغز استخوان ، کنترل بهتر علائم یائسگی و افزایش خطر سرطان پروستات.، ولی چگونه می توانیم رشد این باکتری های خوب را تقویت کنیم؟

یائسگی است مشخص شده توسط با کاهش استروژن ، که باعث ایجاد علائم ناراحت کننده در آب گرم می شود [also known as hot flashes]، تعریق شبانه ، اختلالات خواب و خشکی واژن. در میان این علائم ناسالم ، آب گرم توسط بسیاری از زنان رایج ترین گزارش شده است. ” شاید با مقاله کوتاه من آشنا باشید شواهد موجود در مورد نقش فیتواستروژن های سویا برای کاهش این علائم ارایه شده من ساحل ویدیو سویا غذاها و یائسگیبه من گفتگو تجزیه و تحلیل نهایی من به تازگی ویدیو، چگونه می توان تولید کننده Equol را تبدیل کردبه اگرچه توازن شواهد نمرات به آه فواید من هستم، نتایج مطالعه فردی در همه جا وجود دارد. بله ، در برخی مطالعات طوس 20 ، 30 ، حتی 40 درصد بهتر از کنترل است ، اما برخی هیچ تاثیری نشان نداده اند، همانطور که مشاهده می کنید 0:38 در داخل من ویدیوبه

این شگفت انگیز است اشاره شد جوامع حرفه ای مانند کالج آمریکایی Oمتخصص زنان و متخصص زنانs رانتی ، تیآهنگ اضافی ممکن است کار کند ، اما شواهد متناقض است. این ممکن است تا حدی به این دلیل باشد که زیرساخت مورد استفاده از قسمت های مختلف سویا استخراج شده است. منt شاید خوب خواهد بود اگر، بجای، من اهل غذا هستم مورد استفاده قرار گرفتبه مقدار مصرف آن تقریباً دو برابر غذاهای سنتی سویا در روز خواهد بود-مثلا، دو فنجان شیر سویابه در واقع ، آن همان چیزی است که در زنان مسن در ژاپن مشاهده می کنید در حال انجام، و آنها دارای پایین ترین قیمت لامپ های داغ در جهان است. با این حال، حتی مطالعات روی غذاهای سویا ، برخلاف مکمل ها ، انجام شده است گزارش شده نتایج متناقض چرا این همه هماهنگی؟ ممکن است مربوط به باکتری های روده باشد.

مردم کی هستند جون غذاهای تهیه شده از لوبیا ، که دارای ایزوفلاون ها باعث سلامتی می شوند ، تمایل به داشتن سطوح پایین بیماریهای مزمن مختلف، مانند “بیماریهای قلبی عروقی ، پوکی استخوان و برخی سرطانها مانند سرطان سینه ، سرطان پروستات و سرطان روده بزرگ” ، بنابراین جآه آناگا با خوردن غذاهای پرچرب این حفاظت را بدست آورید؟ منt ممکن است کمی سخت تر از آن باشد. در معده باکتری هایی وجود دارند که می توانند ایزوفلاون ها را از سویا به ترکیب مفیدتری به نام تبدیل کنند همان، اما nهمه افراد می توانند این تغییر را ایجاد کنندبه چرا که نه؟ بزیرا همه افراد روده ای از نوع خود ندارند که آنها را می سازد. وجود دارد دو نوع مردم در جهان: تولیدکنندگان equol و تولید کنندگان غیر equol ، بستگی به گل موجود در روده آنها دارد. تیبه او شاید کمکم کنید محاسبه تنوع مزایای سلامتی که در مطالعات بالینی مشاهده می کنیم. ممکن است توضیح دهد که چرا برخی افراد از سویا بیشتر از دیگران سود می برند.

مثلا، ممکن است به یاد داشته باشید a تحصیلات را پوشش دادم ساحل درباره ظاهر شیر سویا جلوگیری مهره ها – مهره های زنان باردار – در هنگام زایمان، که در 2: 3 نشان می دهم2 من ویدیوبه خوب، اگر شما جدا کنیدشماe زنان به equol و همان تولید کنندگان ، آن را دریافت خواهید کرد سویا در معادله کار کرد غیر ازتهیه کنندگان، ولی است به نظر می رسد در زنان مبتلا به باکتری معده بهتر عمل می کند می توان سویا را به سطح بعدی برسانید.

زنهای ژاپنی متعادل تر انجام دادن هرچه سویا بیشتر بخورند ، احتمال نقایص مادرزادی در آنها کمتر است، همانطور که در 2:55 در داخل مشاهده می کنید ویدیوبه در برخی از مطالعات پیشنهاد می دهد مردانی که اکولول تولید می کنند ممکن است سرطان پروستات کمتری داشته باشند. اگر چنین است ، مالاها من باید تحقیق کردن امکان پذیری بهبود محیط روده به کارتی تولید equol فقط تعداد کمی از بزرگسالان غربی می توان تولید کردن equol ، در kastoo تقریبا هر نوع حیوانی ظاهر می شود قادر تولید کردن بدون آن مسئله. در واقع اینطور است پیدا شد اسم او زیرا اولین بار کشف شد معادنبه منجالب ، اسب equol تولید کنید در حین آه تابستان ، ولی این نیست آه زمستان ، زیرا تابستان است وقتی باکتری در معده آنها وجود داردو دسترسی به فیتواستروژن ها در گیاهانبه تیکلاه اولین مرجع ما بود که در equol از گیاهان ساخته شده است.

“این س thenال مهمی را ایجاد می کند ، به عنوان مثال ، جآه آناگا کسی را برای انجام این کار انتخاب کنید nاوهt معادله ای بسازید و آن را به equol تبدیل کنیدتهیه کننده؟ در حقیقت، ممکن است آن را به عقب انجام دهید؛ هاستفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها، که ماساکس فلور روده ، به احتمال زیاد این کار را انجام می دهد “با خلاص شدن از شر آن آفات شما خوب هستند ، اما چگونه می توانید این کار را انجام دهید هیدید اشکالات خوب است؟ استراتژی های پیشنهادی عبارتند از تغییر رژیم غذایی یا پروبیوتیک ها

روشهای طبیعی پروبیوتیک ظاهر نمی شود کمکم کنید، با اينكه، پس تغییرات رژیم چطور؟ آنصف افراد ژاپنی و کره ای می توانند تولید کردن equol ، اما فقط مانند زیر یکی داخل هفت آمریکایی ها می توانبه آیا منبودن زیرا در آسیا مقدار زیادی سویا مصرف می شود؟ این منطقی خواهد بود: مناگر سویا زیاد بخورید ، ممکن است در روده خود باکتری ایجاد کنید که می تواند سویا را هضم کند. آ ماه مواجهه با ایزوفلاون سویا ظاهر نشد روتختی isleeg-تولید کنندگان غیر تولید کننده، اگر چهبه آبعد از فقط دو هفته نوشیدن سه لیوان شیر سویا در روز، با این حال، سه آه لیکس زنان بود روتختیویرایش کهکشانی isleeg-تهیه کنندگان. همانطور که در 4: 4 مشاهده می کنید5 من ویدیو، fیا مثلا، آ زن آغاز شده خیلی سخت انجام همه کارها همان اصلابه پس از دو هفته نوشیدن شیر سویا ، او دوباره آن را دریافت کرد عینک اکول خوب چه زمانی محققان کمی مست، اما منبرای همه زنان کار نمی کند و وقتی که محققان تلاش کرد همان تست برای مردان ، هیچ اتفاقی نیفتاد. بتخته نقاشی آک

هیچ گروه غربی وجود ندارد با سطوح بالاتر تولید equol از جانب سازمان بهداشت جهانیمتر آناگا شاید قادر به یافتن اشاره کند؟ سبزیجات سبز دارند از بالاترین سطح تولیدی که تاکنون ثبت شده است و هستند بیشتر دور به احتمال زیاد بودن تولیدکنندگان equol مانند همتایان غیر گیاهی خود Wبه او؟ محققان با توجه به داده های متعارض سویا ، فکر نکنید که ناشی از سویا است، ولی میتوانی بودن زیرا آنها مقدار زیادی پروبیوتیک می خورند، سیدا فیبر؟ آما، مالاها دمصرف چربی های رژیمی کاهش می دهد توانایی فلور روده برای ایجاد معادله ، یا مالاها است دارد با مصرف کلسترول ارتباط داردبه تحلیل و بررسی خوراکی ها آه تولید کنندگان equol، به نظر می رسد آنها هستند هستند به احتمال زیاد cunista مقدار زیاد کربوهیدراتهیدراته کردنs ، پروتئین گیاهی و فیبربه

Rبازرسان تلاش کردند پرداخت مردم مواد مغذی را به سویا اضافه می کنند ، اما به نظر نمی رسد این کار مثر باشد. در مورد کسانی که غذاهای گیاهی می خورند هر چه باشد ، ممکن است به زودی باشد بودن تنها آسیایی ها همچنان به رژیم غذایی خود ادامه می دهند.

باز شدن TAKEAWAYS

 • تعادل شواهد نشان می دهد که سویا در کاهش علائم یائسگی مفید است.
 • خوردن غذاهای تهیه شده از سویا ممکن است تعداد بیماریهای مزمن از جمله بیماریهای قلبی ، پوکی استخوان و سرطان سینه ، سرطان پروستات و سرطان روده بزرگ را کاهش دهد.
 • برخی از باکتری های روده می توانند ایزوفلاونهای سویا را در سویا جایگزین کنند ، که ممکن است حتی مثرتر باشد ، اما هر کس نوع باکتری مخصوص به خود را برای این کار ندارد.
 • این تفاوت بین گیاهان سویا ممکن است به توضیح تفاوت مزایای سویا در مطالعات کمک کند.
 • به عنوان مثال ، کسانی که باکتری های روده ای دارند و قادر به ایجاد تعادل هستند ، ممکن است علائم یائسگی و سرطان پروستات را تجربه کنند.
 • فقط تعداد کمی از بزرگسالان غربی می توانند معادله ایجاد کنند ، اگرچه به نظر می رسد همه گونه های دیگر حیوانات قادر به انجام این معادله هستند.
 • Equol از گیاهان ساخته شده است.
 • سبزیجات در بین بالاترین میزان تولید اکوول قرار دارند و بیش از چهار برابر بیشتر از سبزیجات بدون سبزیجات اکول تولید می کنند.

آنچه که می توانست با خیال راحت به کنترل آتش کمک کندآشی؟ تحقیق کردن من ویدیو فیتواستروژن های سویا برای فشارهای دائمی یائسگیبه

خوردن غذاهای گیاهی اثرات متفاوتی بر سلامت باکتری های خوب روده دارد. برای مثال ببینید:

 • میکروبیوم: درون داستان
 • میکروبیوم: ما چیزی هستیم که آنها می خورند
 • فلاش بک جمعه: پری بیوتیک ها – مراقبت از باغ سرپوشیده ما
 • آن چیست؟ IYOnoolaha Gut Microbiome Enterotype؟
 • چطور عوض کنیم IYOانتروتیپ ما
 • نحوه تدوین استراتژی معده سالم
 • چگونه می توان مشارکت کننده ارشد واکسیناسیون مدفوع شد
 • چگونه سطح TMAO خود را کاهش دهیم
 • فلش بک جمعه: روده دیس بیوزیس – گرسنگی میکروبی
 • آیا فیبر در جلوگیری از التهاب م effectiveثر است؟
 • فواید بذر کتان برای عفونت
 • فواید خرما برای سلامت روده

سلامتی،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز آن را ندارید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و برنامه های زنده من را تماشا کنید:

 • 2019: کاهش وزن مبتنی بر شواهد
 • 2016: چگونه نمی میریم: نقش غذا در پیشگیری ، دستگیری و رهایی 15 قاتل برتر
 • 2015: رژیم غذایی به عنوان یک دارو: پیشگیری و درمان ترسناک ترین بیماری ها
 • 2014: جدول به قدرت: مبارزه با معلولیت غذا
 • 2013: بیش از اپل در روز
 • 2012: ریشه های علل مرگ

دیدگاهتان را بنویسید