چگونه من و دین در رابطه مان زندگی می کنیم


امروز کمی به اشتراک می گذارم ناهمسان – و بیشتر شخصی – طبق رژیم غذایی معمول و نکات تغذیه ای من. با این حال ، برای رفاه مهم است … پایداری a رابطه سالم و عاشقانهبه تیم JSHealth پیشنهاد کرد که من در مورد آن بنویسم – بنابراین فکر می کنم اینجا است… هاها!

من در خانه ای بزرگ شدم ، جایی که روابط با کیفیت همیشه در اولویت بود. مادرم مشاور روابط و روابط جنسی بود که اغلب نظرات خود را با او در میان می گذاشت. همچنین ، والدین من همیشه ازدواج خود را بر هر چیز دیگری اولویت می دادند ، که می دانم بسیار نادر است. او نوار را بالا برد!

بنابراین به جرات می توان گفت که ازدواج من هیچ (و به طرق مختلف) ندارد همچنین خیلی زیاد) مهمترین چیز در زندگی من است. تمام نقطه.

ازدواج چیز زیبایی است. من همیشه از جهات مختلف معتقد بودم که این گران ترین سفر در زندگی است – برای یادگیری نیمه دیگر خود. همکاری مشترک برای ایجاد رابطه عمیق تر و معنادارتر از طریق شادی ها و چالش های زندگی ، به یکی از رضایت بخش ترین تجربیات تبدیل شده است.

یک رابطه سالم برای دین و من در اولویت است – ما در آستانه ورود به یازدهمین سال زندگی مشترک هستیم. من می خواهم چیزهایی را که به ما نزدیک هستند و به هم مرتبط هستند به اشتراک بگذارم ، حتی زمانی که ما در حال ایجاد یک تجارت مشترک هستیم (که حداقل می تواند بسیار استرس زا باشد!):

  • آخر هفته ها – ما سعی می کنیم از همه کارها (در چند سال گذشته) اجتناب کنیم و از زمان با کیفیت زیادی در کنار هم لذت ببریم. پیاده روی ، رفتن به باشگاه ورزشی و تهیه غذا با هم. اگر بچه داشتیم ، فقط باید به این زمان با کیفیت می پیوستیم و همچنین مطمئن می شدم که من به تنهایی می نویسم!
  • این فناوری هر شب ساعت 21:30 خاموش می شود – زندگی ما را تغییر داد! (باشه خوب! شاید بعضی شبها برای دین ساعت 10 شب باشد هااا).
  • در اتاق خواب تلفن وجود ندارد – این امر به اتاق خواب ما کمک می کند تا یک مکان مغذی ، آرام ، آرام و مغذی برای حضور در کنار هم باشیم.
  • تعطیلات مشترک سالانه – بیش از کریسمس هر سال ، از آغاز JSHealth ، دین و من دو هفته را صرف می کنیم ، فقط ما دو نفر ، و مدتی را با هم می گذرانیم. به این ترتیب ما از یک سال کاری قوی بهبود می یابیم. ترک رسانه های اجتماعی در این مدت بسیار مهم است.
  • اجتناب از مقایسه / نظر دیگران – من به یاد دارم که در روابطی بودم که به آنچه دیگران فکر می کردند بسیار علاقه مند بودم. من به طور طبیعی فردی شاد هستم و خودم را بسیار نگران این می دانم که دیگران در کل چه فکر می کنند. اما وقتی با دین ملاقات کردم ، به یاد می آورم که احساس می کنم بقیه جهان اهمیتی ندارند. حقیقت این است که من و دین احساس می کنیم دنیای ما بسیار گران است – بقیه چیزها واقعا مهم نیست. یادآوری این نکته بسیار مهم است. از آنجا که مردم بسیار قضاوت کننده و گاهی حسود هستند – شما نمی توانید از رابطه خود مراقبت کنید. در ابتدای ازدواج ما ، من شنیدم که شخصی در مورد دین خیلی بد و غیر واقعی می گوید … و این به من یادآوری کرد که لغو قضاوت دیگران و تمرکز بر حقیقت شما چقدر مهم است.
  • پرهیز از کمال – ما هر دو یک نوع آدمی هستیم – ما فشار زیادی را بر خود وارد می کنیم تا آن را درست و کامل کنیم. ما واقعاً سخت کار می کنیم تا اجازه ندهیم این بخشی از روابط ما باشد. به عنوان مثال ، اگر ما در طول هفته به اندازه ای که دوست داریم وقت نگذرانیم. یا برخی از هفته ها صمیمیت ما به دلیل خستگی ناشی از کار کمتر از دیگران است ، این طبیعی است. من فکر می کنم در این دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم ، ما انتظار داریم همه چیز همیشه بی نقص باشد. وقتی این فشار را رها می کنید ، به وضوح می بینید که مهم این است که بیشتر اوقات چه اتفاقی می افتد. ما همیشه به خود یادآوری می کنیم که “لازم نیست همیشه کامل باشد”.
  • کاهش استرس جنسی مثبت – من دوست ندارم زیاد درباره زندگی جنسی خود صحبت کنم زیرا می دانم که چنین داستانی می تواند منجر به مقایسه شود. داشتن یک مادر به عنوان روانشناس ، می دانم که رابطه جنسی چقدر مهم است ، اما برای باردار شدن و باردار شدن نیز اهمیت دارد. من و دین هر دو برای نزدیکی رابطه خود ارزش قائل هستیم و مطمئن هستیم که وقت خود را با هم می گذرانیم که منجر به میل طبیعی و زندگی جنسی داغ می شود. من به شما می گویم ، رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود. شما بدن خود را به خوبی می شناسید. من همچنین معتقدم که بدن باید احساس آرامش کند – بنابراین کاهش استرس زندگی یک فرد است و برای زنده ماندن عشق بسیار مهم است.
  • ما می دانیم چه چیزی مهم است اما ازدواج ما حرف اول را زد. بقیه اولویت دوم است. ما با هم کار می کنیم بنابراین این طرز فکر مهم است و ممکن است دلیل مهمی برای همکاری خوب ما باشد. اگر کار و تجارت حرف اول را بزند ، فشار زیادی به ما وارد می کند.
  • برای خوب و بد بودن با یکدیگر – ما یک زندگی زیبا و پر برکت داریم اما من همچنین در دو سال گذشته پس از آنکه دچار آسیب شخصی شدم و علائم PTSD را برای من ایجاد کرد ، سلامت روانی خود را با چالشی جدی روبرو کردم. اضطرابی که احساس کردم مربوط به از دست دادن عزیزانم بود. بزرگترین ترس من بر روی سطح قرار گرفت. برای شفافیت صد درصدی ، احساس کردم افراد نزدیکم را از دست خواهم داد. من ایده های بسیار بدی در مورد باخت داشتم. دین بسیار قوی و فداکار بود. و من ممکن است روزی همین کار را برای او انجام دهم. این زندگی است – کامل نیست و مواقعی وجود دارد که پر از درد است. شما باید آن انتخاب آگاهانه را انجام دهید تا در کنار هم خوب و بد باشید. اگرچه دو سال گذشته بسیار سخت بود ، اما آنها واقعاً از ما استقبال کردند. بنابراین روزهای سخت به شما کمک می کند تا با زندگی و عزیزان خود ارتباط عمیق تری برقرار کنید.
  • توجه – اگر یکدیگر را ندارید ، همه چیز مشکل است. احتمالاً دلیل اصلی این است که ما می توانیم هر روز با هم کار کنیم.

هیچ یک از موارد بالا به خوبی انجام نمی شود و گاهی اوقات شکست می خوریم. و این هم خوب است این که “ما تمام تلاش خود را می کنیم” مهمترین چیز است.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که فرهنگ رسانه ای ما (فیلم ، کتاب و …) عشق و روابط را تا حدی ستوده است که ممکن است غیرقابل دسترسی به نظر برسند. من آن را به وضوح در کار و زندگی شخصی خود می بینم. خواندن پست اخیر اینستاگرام را هرگز فراموش نمی کنم: یک رابطه عاشقانه سالم احساسی است کاسه گرم بلغور جو دوسر با دارچین و عسلبه احساس امنیت ، گرما در داخل و راست. برای روح مفید است. این کیکی نیست که براق ، یخ و شکلات بالا در آن چکه کند.

و حقیقت دارد. یک رابطه جایی است که دو نفر دور هم جمع می شوند و تجربه ای ناقص ، اما شاید تغییر دهنده زندگی را آغاز می کنند که در آن شما در مورد خود و هسته دیگران یاد می گیرید ، که معنا ، شادی و زیبایی زیادی را در اطراف شما به ارمغان می آورد.

مقایسه روابط خود با دیگران واقعاً مضر است زیرا هر رابطه بسیار متفاوت است.

من فقط می توانم هر روز دعا کنم که این عشق و شادی بزرگ تا پایان عمر ادامه یابد.

عاشق جس x

دیدگاهتان را بنویسید