چگونه انسداد را مدیریت می کنید؟


MachineGraftge

تهران (پانا) – بیماری حرکت یکی اجتناب کرده اند شایع ترین بیماری های مسافرتی است کدام ممکن است باعث عرق خنک، حالت تهوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفراغ تبدیل می شود. خانمها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان اصولاً آسیب پذیر ماه گرفتگی هستند، با این حال هر کسی قابل انجام است ماه گرفتگی داشته باشد. ممکن است می توانید اقداماتی را انجام دهید به همان اندازه احتمال پایین مصرف کردن شخصی را در حین بازدید کاهش دهید.

به گزارش تابیان، خسوف روزی رخ می دهد کدام ممکن است ذهن نتواند داده ها ارسالی اجتناب کرده اند توجه، گوشه را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکل را درک تنبل. حرکت بیش اجتناب کرده اند حد در ماشین، هواپیما، کشتی هر دو حتی پایین تفریحی ممکن است باعث تحمیل بافت تحریک پذیری، ناراحتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناراحتی در شکم ممکن است شود. برخی اشخاص حقیقی استفراغ می کنند.

{چه کسی} قابل انجام است تصادف تنبل؟

تخمین زده تبدیل می شود کدام ممکن است خوب سوم اشخاص حقیقی اجتناب کرده اند بیماری حرکت هر دو بیماری حرکت مبارزه کردن می برند. خانمها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان بین ۲ به همان اندازه ۱۲ سال اصولاً کشف نشده ماه گرفتگی هستند، با این حال هر کسی قابل انجام است ماه گرفتگی را داشته باشد. عناصر زیر احتمال ابتلا به بیماری حرکت را افزایش می دهند:

سابقه بیماری حرکت در خانوار
داروهای ضد باردار بودن هورمونی
مشکلات گوش خانه
قاعدگی
میگرن
بیماری پارکینسون
باردار بودن

چه چیزی باعث تصادف رانندگی تبدیل می شود؟

ذهن ممکن است علامت هایی را اجتناب کرده اند نیمه هایی اجتناب کرده اند هیکل بدست آمده می تنبل کدام ممکن است حرکت را حس می کنند، مشابه با توجه ها، گوش خانه، ماهیچه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفاصل. وقتی این نیمه ها داده ها متناقضی را به ذهن می فرستند، ذهن نمی داند کدام ممکن است ممکن است ساکن هستید هر دو حرکت می کنید. به همین دلیل پاسخ پیچیده افکار ممکن است ممکن است ممکن است را ناراضی تنبل. شناخته شده به عنوان مثال، هنگامی کدام ممکن است در ماشین هستید:

توجه ها می بینند کدام ممکن است چوب در جاری حرکت هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این حرکت را سند می کنند.
گوش خانه حرکت را حس می تنبل.
بافت عضلانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفاصل بافت می کنند هیکل ممکن است باقی مانده است در حالت نشسته است.
ذهن برداشتن ارتباط بین این پیام ها را حس می تنبل.

شرایط مختلفی ممکن است باعث بیماری حرکت شود:

پارک های موضوعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سینماهای تعدادی از بعدی
در جاری حرکت تحقیق کنید
بودن در اتومبیل، کشتی، قایق، اتوبوس، قطار را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواپیما
تفریحی های ویدیویی

علائم پوسیدگی دندان چیست؟

بیماری حرکت قابل انجام است ممکن است را شگفت زده تنبل. جاری ممکن است برای دوم ای خوشایند است را انتخاب کنید و انتخاب کنید با عجله علائم زیر به نظر می رسد می شوند:

عرق خنک
سرگیجه
خستگی
عوارض
عصبانی شدن
کمبود در هدف اصلی
افزایش ترشح بزاق، حالت تهوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفراغ
رنگ پریدگی
تنگی نفس هر دو بلع هوا

چگونه انسداد را مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با می کنید؟

معامله با پوسیدگی برای ادغام کردن:

آنتی هیستامین ها: معمولا برای معامله با واکنش آلرژیک اجتناب کرده اند آنتی هیستامین ها استفاده تبدیل می شود با این حال می توانند اجتناب کرده اند یبوست جلوگیری کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم را برطرف کنند در واقع ساده آنتی هیستامین ها باعث خواب آلودگی می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ تاثیری ندارند.

چسب ها: چسب های پوستی اسکوپولامین هر دو قرص های خوراکی می توانند اجتناب کرده اند حالت تهوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفراغ جلوگیری کنند. این چسب را حداقل ۴ ساعت در گذشته اجتناب کرده اند پرواز به پایین گوش شخصی بچسبانید. بعد اجتناب کرده اند سه روز چسب را برمی دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب چسب تولید دیگری می چسبانم. این دارو ممکن است باعث خشکی دهان شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده برای بزرگسالان می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مسائل سکته مغزی چیست؟

بیماری حرکت هر دو تصادفات رانندگی ضرر شدید نیستند. به سختی، برخی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی {نمی توانند} استفراغ را متوقف کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند کم آبی هر دو فشار خون زیرین مبارزه کردن می برند.

چگونه اجتناب کرده اند ازدحام جلوگیری کنیم؟

راهبردهای زیر می توانند خطر تشنج را کاهش داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم را در صورت بروز تسکین دهند:

محصولات معطر: گیاهانی مشابه با نعناع، ​​زنجبیل هر دو اسطوخودوس را بو کنید هر دو نعناع فلفلی هر دو شیرین زنجبیل را بمکید.
وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشیدنی: در گذشته اجتناب کرده اند بازدید از آب بنوشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم چرب بخورید. غذاهای با کیفیت حرفه ای، چرب، اسیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرخطر می توانند شکم را ناراحت کنند.
هوای اخیر: کولر خودرو را جدا شخصی بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیشه های ماشین را باز بگذارید.
به دوردست به نظر می رسید کنید: تلفن، تبلت هر دو کتاب شخصی را توسط دست نگیرید، اما علاوه بر این به افق هر دو دوردست به نظر می رسید کنید.
دراز کشیدن: دراز بکشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت امکان چشمان شخصی را ببندید.
بند مچ را ببندید.

همه وقت در بازدید جلوتر باشید. جایی کدام ممکن است می نشینید نیز ممکن است کارآمد باشد:

در قایق: در وسط بنشینید.
در اتوبوس: روی صندلی جدا پنجره بنشینید.
در ماشین: روی صندلی ورودی بنشینید.
در هواپیما: روی بال هواپیما بنشینید.
در قطار: روی صندلی رو به ورودی بنشینید.

تعدادی از نکته اضافی:

هیکل شخصی را همراه خود اقدامات ماشین هماهنگ کنید. مثلا وقتی ماشین می چرخد، ممکن است هم سرتان را {به سمت} ماشین تغییر می دهید، در برابر این آن از دوام نکنید. حواست رو ترکیبی کن.

تنفس شکمی را ورزش کنید. تنفس دیافراگمی (۶ استنشاق دقیقه) باعث تبدیل می شود بافت ناراحتی کنید.

بالا شخصی را ناگهانی تکان ندهید. بالا شخصی را به طور ناگهانی هر دو فوری حرکت ندهید، ویژه به ویژه حرکاتی کدام ممکن است خواستن به تلنگر دارند.

به ضربان قلب شخصی ضربه بزنید فشار ضربان قلب نیز ممکن است اطمینان بخش باشد. ضربان قلب بازو شخصی را پیدا کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگشت وسط را انتخاب کنید و انتخاب کنید ردیابی شخصی را به مدت ۳۰ ثانیه روی آن حفظ کنید.

هر ساعت یکبار اجتناب کرده اند ماشین خارج شوید، در صورت امکان هیکل شخصی را کشش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفس عمیق بکشید.

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/