چگونه آیفون گم شده یا دزدیده شده را حتی در صورت خاموش بودن پیدا کنیم


چگونه آیفون دزدیده شده را ردیابی کنیم؟ وقتی متوجه می شوید که آیفون شما گم شده یا به سرقت رفته است، می تواند باعث نگرانی و نگرانی زیادی شود. از دست دادن گوشی یکی از بدترین چیزهاست. زیرا ممکن است اطلاعات مهم و شخصی خود را از دست بدهید.

شاید این اتفاق برای شما هم افتاده باشد و به این فکر کرده باشید که چگونه آیفون دزدیده شده خود را قبل از گزارش دادن به پلیس پیدا کنید. زیرا همه ما می دانیم که از دست دادن یک دستگاه میلیونی و از دست دادن تمام اطلاعات شخصی و فایل های شخصی چقدر خطرناک و ترسناک است.

به شما توصیه می کنیم اگر در این شرایط قرار گرفتید، قبل از هر چیز آرامش خود را حفظ کنید و به این نکته توجه داشته باشید که اپل برای راحتی مشتریان در صورت گم شدن یا دزدیده شدن گوشی های موبایل طراحی کرده است. پیدایش خواهی کرد.

در این مقاله از سایت پیشگام شما می خواهیم در مورد روش های ردیابی آیفون دزدیده شده صحبت کنیم و برای شما توضیح دهیم که چگونه آیفون دزدیده شده را پیدا کنید. تا پایان این مقاله جالب با ما همراه باشید. ممکن است اطلاعات این مقاله برای شما مفید باشد.

راه های پیدا کردن آیفون دزدیده شده

خبر خوب این است که شرکت اپل در حال خروج است iOS 8 بعداً یک گزینه بسیار مفید و مبتکرانه را اضافه کرد که به دارندگان تلفن امکان می دهد به راحتی تلفن خود را پیدا کنند.

شما می توانید در کمترین زمان گوشی موبایل گم شده یا دزدیده شده خود را پیدا کنید و با استفاده از این قابلیت آیفون می توانید اطلاعات و فایل های شخصی خود را بازیابی کنید.

نحوه ردیابی آیفون دزدیده شده با استفاده از ردیاب

شما باید قبل از گم شدن یا دزدیده شدن این قابلیت را در گوشی خود فعال کنید تا بتوانید به راحتی از چنین ویژگی هایی استفاده کنید.

زمانی که در شرایطی قرار می گیرید که استفاده از این قابلیت آیفون ضروری است، باید برنامه نویسی کنید آیفون من را پیدا کنید در تلفن یا دستگاه دیگری (لپ تاپ یا رایانه متصل به سیستم). ios) و پس از وارد کردن اطلاعات مربوط به گوشی گم شده در آن، طبق روال زیر اقدام کنید:

  1. اول، موضوع آیفون من را پیدا کنید در تلفن یا سیستم ios آن را باز کنید و به تمام اطلاعات شخصی تلفن همراه خود دسترسی پیدا کنید.
  2. وارد منوی تنظیمات شوید، ابتدا روی نام خود و سپس روی نماد جستجو کلیک کنید.
  3. در مرحله سوم انتخاب دستگاه من را پیدا کن اگر توانایی را انتخاب کنید دستگاه من را پیدا کن بر روی گوشی شما فعال می شود، به شما کمک می کند آیفون دزدیده شده خود را پیدا کنید. این ویژگی نشان می دهد که کجا گوشی شما گم شده یا روشن شده است.

ردیابی آیفون دزدیده شده با استفاده از آن iCloyd

افرادی که آیفون دارند می توانند به راحتی گوشی خود را ردیابی کرده و با استفاده از یکی دیگر از ویژگی های مفید این سری گوشی های محبوب پیدا کنند.

  1. برای این کار ابتدا وارد بخش شوید شناسایی روی تلفن آیفون شما با انتخاب می شوید iCloyd انتخاب کنید.
  2. به پایین صفحه بروید و روی گزینه کلیک کنید آیفون را پیدا کنید روی آن کلیک کنید. با انجام این کار صفحه جدیدی برای شما باز می شود.
  3. در این مرحله بر روی گزینه کلیک کنید آخرین پست را ارسال کنید روی آن کلیک کنید. با این کار می توانید موقعیت جغرافیایی دستگاه خود را به روز رسانی و ذخیره کنید. به این ترتیب می توانید بدون تغییر مکان دقیق آن را پیدا کنید.

چگونه با استفاده از آیفون دزدیده شده را ردیابی کنیم آی پد

برای ردیابی آیفون دزدیده شده که خاموش شده است، می توانید آن را با استفاده از iPad پیدا کنید و مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. بفرمایید تو، بیا تو برنامه من را پیدا کنید و گزینه ها برگه دستگاه کشتن
  2. گزینه ها دستورالعمل ها برای مشاهده مراحل رسیدن به گوشی، آن را انتخاب کنید.
  1. اگر آیفون شما به اینترنت دسترسی ندارد؛ اما واضح است، این یک انتخاب است پخش صدا فشار دهید تا زمانی که به تلفن نزدیک هستید آن را بشنوید.
  2. در این مرحله، اگر تلفن شما خاموش است، این گزینه است وقتی پیدا شد اطلاع دهید هنگامی که تلفن شما ردیابی می شود، اعلان دریافت کنید. به این ترتیب می توانید مکان دقیق تلفن همراه خود را مشاهده کنید.

نحوه ردیابی آیفون مرده

تمام مراحلی که تاکنون در مقاله بررسی کردیم، زمانی که گوشی شما روشن یا به اینترنت متصل است، کار می کند. اما ردیابی زمانی که تلفن به پایان می رسد متفاوت است. حالا اگه انرژی داری آیفون من را پیدا کنید فعال می شود، اگر تماس با قرار دادن آن در حالت به پایان برسد حالت مخفی گوشی قفل است و می توانید اطلاعات آن را حذف کنید.

در نتیجه، وقتی تلفن شما آنلاین می شود، تمام این عملکردها و فعالیت ها روی آیفون شما تأثیر می گذارد. با ورود به سیستم می توانید این گزینه را غیرفعال کنید کلمه عبور به راحتی در آیفون خود تبدیل کنید حالت مخفی برداشتن

اگر آیفون من را پیدا کنید نشد چیکار کنیم

اگر توانایی دارید آیفون من را پیدا کنید شما گوشی خود را فعال نکرده اید، برای محافظت از آن، موارد زیر را انجام دهید:

شما باید رمز عبور Apple ID خود را تغییر دهید تا افراد دیگر بتوانند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند iCloyd رمز عبور همه حساب ها را در تمام شبکه های مجازی مانند اینستاگرام، توییتر، فیس بوک و غیره تغییر نمی دهید. البته توجه داشته باشید که در این روش امکان ردیابی آیفون دزدیده شده وجود ندارد. همچنین در این زمان سرقت آیفون خود را به مجریان قانون گزارش دهید و شماره سریال آن را در اختیار آنها قرار دهید.

نتیجه

گم شدن یا سرقت آیفون یکی از بدترین اتفاقاتی است که ممکن است برای صاحبان گوشی بیفتد. برای ردیابی آیفون دزدیده شده باید مراحل صحیح را بدانید تا بتوانید در این شرایط از آن استفاده کنید.

در این مقاله از سایت پیشگامیت نحوه ردیابی آیفون دزدیده شده را برای شما شرح داده ایم که در صورت نیاز می توانید از این روش ها برای یافتن آیفون دزدیده شده استفاده کنید. اگر اطلاعاتی در مورد این زمینه دارید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.