چه خبر است در KERF Land؟


در اینجا + موارد جدید در KERF Land را بازگردانید!

بچه ها حالتون چطوره؟ ما چندین روز متوالی را به پایان رساندیم و امیدوارم خورشید دوباره غروب کند! پشت درخت ما نیز شروع به زرد شدن می کند. (من به معنای واقعی کلمه تقریباً نوشتم “من عاشق سپتامبر هستم!”

در اینجا چیزی است که در دنیای ما جدید است.

چه چیزی در عشق جدید است؟

در سالگرد ازدواج ما ، توماس و من تصمیم گرفتیم که قرار ملاقات بگذاریم. معلمان TGF! خوشبختانه ما انعطاف پذیری کار خود را داریم تا بتوانیم یک ناهار طولانی بخوریم. ای کاش وقتی پسرها در مدرسه هستند همین کار را بکنیم.

مقصد ما Croshet Vineyard & Brewery بود. منظره از بالای کوه دیدنی بود.

ویرجینیا زیبا!

مزرعه + پرواز شراب

ما هر 4 جامعه ای که نمونه داشتند را امتحان کردیم. من به طرز شگفت انگیزی عاشق ale ale بودم. من در چند سال گذشته IPA را گذرانده ام و فراموش کرده ام که چقدر کهربا یا شاخ و برگ خوب پاییزی را دوست دارم. شراب هم خیلی خوب بود. فرانک کابین مورد علاقه من از چهار موردی بود که با هم مشترک بودیم.

تخته پنیر

برای ناهار یک بشقاب پنیر و پیتزا به اشتراک گذاشتیم. هر دو خوب بودند….

و صادقانه بگویم ، من طرفدار پوسته پیتزا نیستم. ما همچنین طرفدار کارکنان بی وجدان نبودیم که درب منزل به استقبال ما آمدند و به ما غذا دادند. با دلتا در اطراف ، من فکر می کنم همه کارکنان سرویس غذا از ماسک استفاده کردند و ما احساس ناراحتی کردیم. بنابراین در حالی که دیدگاه ها عالی بود و من نفرت برای انتقاد ، من می گویم جایی برای بهبود در بخش خدمات وجود دارد.

شام زیر نور شمع

از آنجا که ما در خانه شام ​​خوردیم ، منتظر ماندیم تا بخوابیم توس و با هم یک شام آبی آماده کردیم! ماهی پخته ، سیب زمینی بو داده و مرغ برشته. (مازن برای تماشای فیلم در فضای باز مجاور بود – Kid Land را در زیر ببینید!)

چه جدید در غذا است

Blue Apron به تازگی غذاهای Heat & Eat را راه اندازی کرده است. ظروف یک وعده هستند ، در یخچال قرار می گیرند و در کمتر از 5 دقیقه در مایکروویو آماده می شوند.

وانمود کردم که غذای باقی مانده را دوباره گرم می کنم و فکر کردم طعم آن شبیه چیزی است که از ابتدا پخته شده است! شما می توانید آن را در هر برنامه غذایی قرار دهید – بگویید اگر شب ورزشی در خانه دارید وقتی می توانید معمولاً غذای فست فود بخورید یا برای شام غلات بخورید. همه دستور العمل ها را اینجا ببینید.

همچنین در قسمت گرما و غذا ظروف جدید Harvest Harvest Daily قرار داده شده است. بر خلاف غذاهای Blue Apron که در یخچال نگهداری می شوند و باید به مدت 5 روز یا بیشتر مصرف شوند ، کاسه منجمد می شود تا شما را در شبهای ورزشی غیر منتظره یا هنگامی که چیزی شما را از پختن برنامه ای که شما برنامه ریزی کرده اید ، نگه دارید. یا مانند من ، وقتی با یخچال کاملاً خالی که معمولاً آن را بدیهی می دانید ، رایگان به خانه می آیید. با مخلوط کردن و متعادل کردن غذاها از نوشابه تا نان تا بستنی می توانید تا 40 دلار تخفیف از Harvest Daily بگیرید.

غذای سیب زمینی شیرین و برنج Hash Rash Wild بسیار عالی بود – گرم و سیر کننده.

بازگشت تمپه

من همیشه تمپه می خوردم و بی دلیل به سن فکر می کردم. من یک بسته برداشتم و آن را برای ناهار در اتاقم سرخ کردم و کمی سس سویا اضافه کردم. بهترین سالاد! ساختار آن را دوست دارم.

یک وعده غذایی کوچک

من فلفل ها را با چاقوی تیز برش می دهم در حالی که موز را با چنگال خرد می کنم.

برخی از غذاهای آبی ما دیر شده است:

کاسه گوشت گاو ، برنج و کدو سبز –

کره میسو با برنج گوشت گاو و هویج –

شام پیتر 3 راه

این شام قرار بود در خدمت ساختار ژیروسکوپ باشد. اینجا پیتای توماس است که او را از وسط تا کرد و مثل تاکو خورد!

من ترجیح می دهم تا جایی که می توانم با چنگال غذا بخورم ، بنابراین به جای آن یک کاسه ژیروسکوپ درست کردم و از پیتا در کنارم لذت بردم. (خودشه!)

و اینم سالاد شماره 2 که شب بعد خوردم !!

خانواده اسموتی سبز

تقریباً در نیمی از روزهای هفته ما یک دسر عالی – یک دسر عالی برای کل خانواده – درست می کنیم. مواد اصلی آن موز ، شیر ، پروتئین وانیل ، اسفناج و گاهی کره بادام زمینی است. بچه ها آن را دوست دارند ، و مطمئناً یک صبحانه عالی برای همه ما زمانی است که همه ما در یک چیز مشترک هستیم!

وافل در آخر هفته

توماس جانور معروف پدرش را از ابتدا ساخت. یوسافکا کدو تنبل نوسا را ​​روی سرم گذاشتم!

چه جدید در زمین است بچه

صبح سرد ، بعد از ظهر گرم! این روزها هیچ وقت نمی دانم چه بپوشم.

نمایش خانوادگی پوت

و همه ما امروز فصل بارانی را پر کردیم ، اما بدون قطره از طریق ضربه زدن با توپ ضربه زدیم!

شام خانوادگی در برازوس

با عرض تسلیت! اون چیپس اوو سسو!

شب فیلم همسایه

همسایه های ما صفحه نمایش و پروژکتور تهیه کردند و همه بچه ها را به تماشای فیلم در حیاط خود دعوت کردند. چه تمرین گسترده ای!

به عکس بروید

B عاشق پازل است و همه این کارها را با خواندن خود در مدرسه انجام می دهد. او بسیار بامزه و باهوش است !! (به قسمتهایی که سگها جویده یا دوست داشتند توجه کنید …)

بیس بال فام

ما هر شنبه یک خانواده بیس بال هستیم. بازیها معمولاً حدود 11 است ، بنابراین ما خود را برای بیکنیک آماده می کنیم و باید یکی از دو ماشین را در نیمه راه رها کنیم تا در خانه بخوابیم. من نمی دانم خانواده های دارای 3.4.5 فرزند چگونه این کار را می کنند!؟

B واقعاً وارد بسکتبال نمی شود – او ترجیح می دهد در ماشینهای کثیف بزرگ بازی کند ، به ماشینهای مراقبت از چمن نگاه کند یا در زمین بازی نزدیک بازی کند ، بنابراین من و T باید بفهمیم چه کسی “می نشیند” و به تماشای Mazen می پردازد. بازی! تیم او هر هفته کمی بهتر می شود.

ماشین مراقبت چمن ذکر شده 🙂

بسته های خواب جدید

توس ، کیسه خواب خود را دوست دارد ، و ما Kyte Baby را دوست داریم! من دو بوتیک بچه لوبیای سبز دیگر در اینجا در شهر برداشتم زیرا تعدادی از آنها را داریم مسائل با پوشک معطر در صبح که باید اغلب شستشو شود. اندازه هر دو 18-36 ماه و 1.0 درجه می باشد. خیلی نرم!

چه خبر است برای من؟

ساخت سالن بدنسازی زیرزمینی ما بهترین تصمیم بود. من واقعاً آن را دوست دارم و منتظر یک فضای سرگرم کننده و هیجان انگیز هستم. همچنین: Peloton نیز بهترین سرمایه گذاری بود. قیمت ما 10 برابر شد من این روزها 99٪ بوت کمپ می کنم تا ترکیبی از قدرت و دوچرخه را بدست آورم. من عاشق انواع مختلف دوچرخه – قدرت – دوچرخه – قدرت هستم. وقتی مشغول کار هستم به 30 دقیقه و 45 روز دیگر باز می مانند. واقعیت جالب: من هنوز 60 دقیقه کلاس Peloton انجام نداده ام! من نمی دانم که چگونه کلاس های گروهی را هر ساعت در همه زمان ها انجام می دادم. 45 بهترین است.

مادران جدید در بالکن !! من به رنگ زرد اهمیتی نمی دهم ، بنابراین مادران زرد در لیست من نیستند ، خرید نکنید! بنفش + نارنجی بهترین ترکیب هالووین در تمام دوران است. بعدی: کدو تنبل!دیدگاهتان را بنویسید