چهل راوی در رسانه سراسری ساخت تبدیل می شود


چهل راوی در رسانه سراسری ساخت تبدیل می شود

داستان رشادت های مردمان عراق در خدمت حجاج الحسینی در دوران رژیم بعثی کدام ممکن است در قالب مجموعه مستند «چهل راوی» به کارگردانی شاهزاده تاجیک اجتناب کرده اند تلویزیون ساخت شده است.

بر ایده داستان ها گالن امیر تاجیک کارگردان مستند ذکر شد: همراه خود ملاحظه به اهمیت تبیین مقیاس مختلف راهپیمایی غول پیکر شیعیان در اربعین حسینی، مجموعه مستند اربعین راوی در ۱۰ نیمه خوب ساعتی ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند رسانه سراسری چاپ شده تبدیل می شود. “

وی افزود: این سریال کدام ممکن است هر نیمه اجتناب کرده اند آن اقامت خصوصی بی طرفانه خادمان زائران را به تصویر می کشد، همراه خود هدف آرم دادن امتحان شده های شیعیان عراق در خدمت رسانی به زائران اباعبدالله الحسین (علیه السلام) در گذشته تاریخی های مختلف است. اجتناب کرده اند جمله فاصله‌ای کدام ممکن است به اصل صدام، دیکتاتور مخلوع عراق، برای جلوگیری اجتناب کرده اند راهپیمایی اربعین را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمت به زائران ساخت شده‌اند.

تاجیک‌ها می‌گویند: «در زمان رژیم بعث، مقامات هرگونه راهپیمایی هر دو حاضر ارائه دهندگان به زائران را از نزدیک مجازات می‌کرد. در بازدید پیش ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیقاتی کدام ممکن است به عراق داشتم همراه خود خانوار ای شناخته شده شدم کدام ممکن است پدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شش نفرشان ساده برای خدمت به حجاج الحسینی توسط رژیم بعث به مبایعه نامه رسیدند.

اشخاص حقیقی زیادی {در این} جهان حماسه آفریدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجباری بود خاطرات بازماندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیکانشان در گذشته تاریخی گزارش شود. ما باید بدانیم کدام ممکن است گذشته تاریخی چه مسیری را طی کرده است کدام ممکن است پذیرای هزاران و هزاران زائر اجتناب کرده اند در سرتاسر جهان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه شهامتی داشته است.»

سرپرست سابق جامعه مستند سیما همراه خود تقدیر اجتناب کرده اند حمایت جامعه جهانی الکوثر اجتناب کرده اند مونتاژ این سریال ذکر شد: حماسه سازان زیادی این مسیر را طی کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده رسانه سراسری برای گزارش خاطرات شفاهی بازماندگان قابل تقدیر است. “

وی ذکر شد: بیشترین ارائه دهندگان حاضر شده به زائران اباعبدالله در خیابان ای به تماس گرفتن «طریق العلماء» کدام ممکن است اجتناب کرده اند مسجد دشت کوفه آغاز شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه شهر (هند) تویرج در نزدیکی کربلا طولانی کردن دارد، انجام تبدیل می شود. .

زائران برای حضور در شهر کربلا باید در یک روز واحد اجتناب کرده اند بوستان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسیرهای صعب العبور را انتخاب کنید و انتخاب کنید {طاقت فرسا} را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرات حرکت می کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ترتیب خدمت آنان سختی های خاص شخصی را داشت.

متنوع اجتناب کرده اند خدمتکاران دستگیر شده به زندان افتادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی نیز شکنجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مبایعه نامه رسیدند. وی افزود: هدف رژیم بعث جلوگیری اجتناب کرده اند امکان شیوع انقلاب شیعی علیه رژیم دیکتاتوری صدام بود، از در آموزه های امام سوم شیعیان بر مخالفت همراه خود آزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقابله همراه خود تحت سلطه ظالم تاکید شده است.

این مستند نتیجه گیری می تنبل کدام ممکن است «یکی اجتناب کرده اند شخصیت ها ماهیگیر است کدام ممکن است ۲ بار {به دلیل} سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اینجا رسید زائران اجتناب کرده اند این سوی فرات به سوی تولید دیگری، خودرو شخصی را کدام ممکن است تنها وسیله امرار معاش او بود به شومینه کشیده است». شخصیت تولید دیگری «ام حسین» است کدام ممکن است چندین بار دستگیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید زندانی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلب توجه است کدام ممکن است برخلاف رسم رایج در عراق، خانوار این قبیله به بانو معروف هستند; یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند شخصیت های جالب این سریال «ام فاروس» است کدام ممکن است موقعیت اصلی ای در مخفی نگه از گرفتن زائران اجتناب کرده اند توجه رژیم بعثی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمت به آنان داشت.

شخصیت های فوق العاده عکس هم هستند کدام ممکن است {به طور خلاصه} می توان ذکر شد خاطرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید شجاعت شخصی را شناخته شده به عنوان گروهی اجتناب کرده اند مبارزان علیه رژیم بعث بازگو می کنند.

سریال راویان اربعین توسط جامعه جهانی الکوثر در ۱۰ نیمه خوب ساعته ساخت تبدیل می شود کدام ممکن است جدا از این جامعه اجتناب کرده اند سایر جامعه های خارجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسانه سراسری نیز چاپ شده خواهد بود.

انتهای پیام

ترس ایرانی ها چیست؟
همین جا دیده تبدیل می شود

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/