چرا مردم به آیت الله رئیسی رای دادند؟


அக்க்கை ரூஜை பெட்ட்டிய்ப்ப்பு குட்ட்டுக்கு குட்ட்டுக்கு

تهران (پانا) – دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در آستانه یک سالگی دولت، ۱۳ پروژه و فعالیت دولت در یک سال را بررسی کرد.

اسدالله بادامچیان در گفت و گو با پانا در آستانه یک سالگی دولت اظهار داشت: دولت آقای رئیسی در تلاش است تا نتایج منفی کار و جراحی اقتصادی دولت قبل را خنثی کند، دولت اصلاحات سابق کار را به جایی رساند که نیاز به جراحی است، دلیلش هم مشخص است، دولت سابق مشکلات زیادی در حوزه مسکن ایجاد کرد، اینها در حاشیه زندگی می کنند، بدهکار هم هستند که باید از مردم تشکر کنند، دولت رئیسی نیاز به زمان و برنامه دارد تا این وضعیت را درست کنید، در حوزه پول، رئیس دولت مرکزی دولت سابق، قیمت دلار را به ۳۰ هزار تومان رساند و این مجازات بزرگی بود، یا به توانایی های داخلی خود بد فکر کردند و همه به برجام مرتبط هستند، دولت قبلی تحریم ها را بسیار سخت کرده است، زیرا تحریم ها بر وضعیت اقتصادی ما تأثیر گذاشته است و اگر این نوسانات را مدیریت کنیم، خواهیم کرد. جایی برای عصبانیت نیست.”

چرا مردم به آیت الله رئیسی رای دادند؟

وی افزود: اما با وجود این وضعیت، در انتخابات سال گذشته مردم به سه دلیل پای کار آمدند و به دولت رئیسی رای دادند، اول به دلیل نفرت نسبت به دولت اصلاحات معتدل و دولت سابق؛ دوم اینکه امیدوار بودند یک ناب شخص صادق و متفکر و مردمی سر کار می آمد.رئیس جمهور ما علی رفته و ابوتراب، معلوم است که رئیسی قوی بوده که در این بخش خوب عمل کرده است. بارها، می توان با ایده های قوی و متفکرانه جایگزین شد که معتقدند می توانند کشور خود را با قدرت اداره کنند. مردم به این دلیل به آقای رئیسی رأی دادند.»

دبیرکل حزب اسلامی موتلفه گفت: همه دیدند در انتخابات قبلی چه ریاست جمهوری و چه مجلس، اصلاح طلبان رای بسیار کمی به دست آوردند و الان حرفی برای گفتن نیست. الان هم چیزی جز سیاه و زشت و گیج کننده در مسائل تحلیلی برای گفتن باقی نمانده است. آنها چهره ای ندارند که بتوانند به آن اعتماد کنند.”

مدیریت کرونا در ایالت سیزدهم وظیفه بزرگ و مهمی است

بادامچیان گفت: آقای رئیسی بعد از انتخابات می تواند در مسیر درست حرکت کند و مسائل را حل کند. دولت رئیسی در بسیاری از زمینه ها به ویژه در حوزه سلامت و مبارزه با کرونا بسیار موفق بوده است. همه ما ۷۰۰ فوت در روز را در برخی افراد دیده ایم، حتی صفر فوت در روز. این یک کار بزرگ و گران است. همه از دولت منطقه کرونا که دارو و کارهای بشردوستانه در این زمینه ارائه می دهد سپاسگزار هستند. کار به جایی رسیده است که بسیاری از کالاهای داخلی صادر می شود. من خودم در جریان ساخت ماسک بودم و معاون وزیر صلح آمد و خواست قیمت آن ماسک بیشتر شود، گفت پارچه ماسک باید ۷۰ درصد گران شود، اما ما مخالفت کردیم. امیدواریم در این محیط جهانی کرونا، موفقیت دولت آقای آقای. برنج برای ساخت واکسن و فراهم کردن و آماده کردن شرایط اجتماعی. دولت قبلی همه چیز را بسته است».

وزارت امور خارجه دولت سیزدهم برنامه ها را با قوت اجرا کرده و موفق بوده است

این فعال سیاسی همچنین به نقش دیپلماسی اشاره کرد و گفت: در سیاست خارجی، وزارت امور خارجه در همه جا بسیار کارآمد و مؤثر است، از شانگهای گرفته تا بریکس و … بسیار موفق بود، تا حقوق و توانایی ما عمل کن.”

یک جلسه به پایان رسید

وی ادامه داد: من معتقدم پایان یک کنفرانس تمام شده است، وقتی کنفرانسی تمام می شود دو راه دارد رها می شود یا تصمیم بدی می گیرد، محاصره آمریکا دیگر تاثیری نخواهد داشت و ما، آنها می توانند “پس این موفقیت بزرگی است که به دست آمده است و اکنون آمریکایی ها به این فکر می کنند که چه کنند.”

آیت الله رئیسی باید در بخش اقتصادی دولت تجدید نظر کند

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: در حوزه نفت، دولت خیلی خوب عمل کرده است، در حوزه های دیگر هم به موفقیت رسیده است، دولت آقای رئیسی در یک زمینه، در یک حوزه، دولت بسیار موفقی است. در حوزه برخی از وزرای دولت عالی هستند، در حوزه دیگری وزرا از نظر اقتصادی چندان موفق نیستند، مانند وزیر کار که موفق به انجام آن نشده است، کسی که کار، کار و پروژه های سرمایه ای بلد است، وزیر این حوزه باید خیلی به آن توجه کند. جامعه کارگری امیدوارم جانشینش فردی باشد که در این زمینه صلاحیت داشته باشد، مردم به اندازه کافی خوب نباشند، او هم باید بداند کار، کارگر، کارفرما و مشکلاتشان چیست و آنها را حل کند. در آستانه یک سالگی دولت، ته رئیسی بخش اقتصاد خود را اصلاح کند و اگر وزرا می دانند فرد قوی تری در کارشان هست، مانند آقای عبدالملکی بروند.

همه باید به این دولت کمک کنند تا آرمان بشریت را پیش ببرد

وی گفت: در مجموع دولت خیلی خوب عمل می کند، همه باید به این دولت کمک کنند تا دولت بتواند امور عمومی را به خوبی پیش ببرد. فکر می‌کنم در سالگرد انتخابات و اولین سال دولت، همه رسانه‌ها باید این روش‌ها را بررسی کنند تا به دولت کمک کنند. دولت می خواهد که کشور و مردم به سطح بالایی برسند و زندگی خوبی داشته باشند. البته مردم به راهی برای کسب درآمد نیاز دارند. آقای. رئیسی یکی از انقلابی ترین، نجیب ترین، قوی ترین و مؤمن ترین هاست و به خدا هر روز بر موفقیت هایش افزوده خواهد شد. رهبر معظم انقلاب دیدار اخیر با پوتین را بسیار خوب تفسیر کردند و گفتند که شما و رئیس جمهور ما با هم کار می کنید و همدیگر را دنبال می کنید، بنابراین همکاری های دو کشور باید از هم اکنون گسترش یابد.