چرا به Shop DNA نیاز دارید؟


در حالی که ژنومیک معماری ژنتیکی و معاصر آنقدر پیچیدگی دارد که وین واتسون و فرانسیس کریک چارچوب مارپیچ دوگانه DNA را ترسیم کردند، منطقه واقعی در واقع به هیچ وجه سست نیست. همراه با بسته های غربالگری مشتری، تمام دقت فزاینده و همچنین عوامل کاهش هزینه، رونق خوبی در ارائه نرم افزارهایی مانند حفظ DNA افراد با توجه به استفاده طولانی مدت وجود داشته است.

مزایا

دلیل اصلی در نظر گرفتن فضای ذخیره سازی DNA برای توسعه طولانی مدت مراقبت های بهداشتی و پزشکی ایده آل است. با وجود صدای غیرمعمول، این واقعاً دلیل اصلی سرمایه‌گذاری سالانه هزاران دلاری مردم در فضای ذخیره‌سازی یخچال است. با این حال، به جای تلاش برای احیای کل بدن یا حتی توسعه گونه‌های کاملاً جدید با انجماد اندام‌های داخلی به عنوان محرک‌های انجماد، فضای ذخیره‌سازی DNA برنامه‌های مفیدتری را فراهم می‌کند.

اول، استفاده از یک آزمایش DNA جامع و بدون آسیب به هر کسی اجازه می‌دهد تا آن را برای DNA نفوذ کرده به جو ارزیابی کند و بنابراین شناسایی زودهنگام ممکن است در رابطه با بیماری مفید باشد. این مفهوم خاص آنچنان که در تحقیقات کنونی نشان می‌دهد که بسیاری از بیماری‌ها، برای مثال بیشتر سرطان‌ها، ممکن است از آسیب محیطی به DNA ناشی شوند، چندان قابل تصور نیست.

دوم، ارزیابی ژنوم های خصوصی مرتبط با تعداد زیادی از افراد قبلاً به عنوان وسیله ای برای شناسایی جهش هایی استفاده شده است که ممکن است در ساخت درمان برای بیماری های شدید مفید باشد. با ارزیابی نمونه‌های ژنتیکی در سراسر کشورها، دانشمندان می‌خواهند برخی از ویژگی‌های مرتبط با انعطاف‌پذیری ژنتیکی را که می‌تواند به اکتشافات غیرقابل تصوری منجر شود، حذف کنند. نمونه‌های DNA حفاظت‌شده ممکن است این موضوع را با تحقیقات ساده در عمل و همچنین غیرتهاجمی برای افراد مرتبط کند.

ثالثاً، نمونه‌های DNA حفاظت‌شده آن‌ها اکثریت تأثیرات فوری و سودمند را بر ناشناس ماندن افراد دارد. اخیراً، پیوند واقعی هنوز با Full Rich 3 در انگلستان مرتبط است و پس از غربالگری نهایی DNA تأیید شد، بنابراین معمای چند صد ساله حل شد. با توجه به موارد مرتبط با کمبود در کودکان و همچنین بزرگسالان، این نوع غربالگری در این زمان قابل اجرا است. به عنوان مثال، DNA بلافاصله حفظ شده یک کودک را می توان در موارد مرتبط با آدم ربایی به منظور تأیید هویت مرتبط با تداوم، یا حتی در صورتی که کودک مذکور در یک منطقه خاص قرار دارد، استفاده کرد.

عمل

جمع آوری نمونه های DNA در رابطه با فضای ذخیره سازی قطعا یک روش بسیار ساده و بدون درد است. یک بسته مختلف در واقع به یک فرد جذاب تحویل داده می شود، پس از آن او از لوازم واقعی عرضه شده برای گرفتن سواب گونه استفاده می کند. این سواب خاص شامل تمام DNA مورد نیاز بافت گونه جمع‌آوری‌شده برای هر آزمایشگاهی برای جمع‌آوری و ارزیابی و همچنین ذخیره‌سازی بدون مشکل است. ترکیب با DNA که به تنهایی برای مشکلاتی که ممکن است در داخل آن تحمل کند بسیار خوشمزه به نظر می رسد، به عنوان مثال یک اتاق، بسیار سرد، و همچنین قرار دادن آن در فضای ذخیره سازی، هیچ خطر جدی مرتبط با آسیب را ایجاد نمی کند.

فضای ذخیره‌سازی DNA، اساساً، در واقع نوعی پوشش بیمه است که ارزش فوری و بلندمدت از حداقل نرخ‌ها دارد و نمونه‌های DNA را می‌توان با حداقل ۲ دلار در ماه ذخیره کرد. با توجه به میزان واقعی توسعه نرم‌افزاری که DNA افراد فراهم می‌کند، داشتن توانایی دسترسی بدون زحمت به ژنوم شخصی یک فرد ممکن است ارزش کاهش قیمت را داشته باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/