چاقی کودکان – هیچ کس نگفت تغییر آسان است

چاقی کودکان یک مشکل جدی در آمریکا است. سالانه بیش از ۳ میلیون مورد چاقی در دوران کودکی در ایالات متحده وجود دارد که می تواند مشکلات جدی برای سلامتی ایجاد کند. چاقی در کودکان می تواند باعث فشار خون بالا، کلسترول بالا و دیابت شود. کودکانی که اضافه وزن دارند اغلب هدف قلدری و شرم چاقی قرار می گیرند که منجر به کاهش عزت نفس و افسردگی می شود.

چاقی دوران کودکی در آمریکا به یک اپیدمی تبدیل شده است و قسمت غم انگیز این داستان این است که بدون مداخله پزشک بسیار قابل درمان است. کودکان فقط به والدین خود نیاز دارند که فعالانه به زندگی آنها علاقه مند شوند و تصمیم بگیرند که زمان تغییر فرا رسیده است.

علل اصلی چاقی ژنتیک، متابولیسم، تغذیه و عادات ورزشی است. هیچ کاری نمی توانید برای تغییر ساختار ژنتیکی خود انجام دهید، اما مطمئناً می توانید عادات غذایی و ورزش خود را تغییر دهید. ساده ترین کار این است که عادات غذایی فرزندان خود را زیر نظر داشته باشید و آنها را مسئول نگه دارید. من از تجربه شخصی خود می‌دانم که بچه‌ها زمان زیادی را صرف دستگاه‌ها می‌کنند. من فکر می کنم مهم است که مدت زمانی را که جلوی صفحه می گذرانید محدود کنید، آنها را برای بازی کردن و سوزاندن مقداری انرژی هدایت کنید. محدود کردن زمان صفحه نمایش با برخی از فناوری‌های اپلیکیشن موبایل و کمی تلاش والدین آسان است.

چگونه می توان چاقی کودکان را بدون پزشک درمان کرد؟ از یک برنامه غذایی سالم ساختار یافته ساده استفاده کنید. کودکان از راهنمایی های والدین خود در مورد اینکه چه بخورند پیروی می کنند، بنابراین به عنوان والدین مهم است که نمونه های خوبی از آنچه باید به طور روزانه بخورند ارائه دهید.

سعی کنید از برنامه های موبایل رایگان برای پیگیری کالری آنها استفاده کنید و تمرینات آنها را ثبت کنید تا مطمئن شوید که هدف روزانه خود را حفظ می کنند. تغییر واقعی یک شبه اتفاق نمی افتد، اما لازم است والدین انتظارات مناسبی را از فرزندان خود داشته باشند. بچه‌ها با مثال یاد می‌گیرند، بنابراین اگر شما یک پدر هستید و سبک زندگی سالمی دارید، فرزندانتان نیز احتمالاً همین کار را می‌کنند.

بسیاری از والدین شکایت دارند که دادن غذای سالم به فرزندانشان بسیار گران است. اینها معمولاً همان والدینی هستند که به طور معمول فست فود می خرند. تغذیه سالم نباید اتلاف وقت و یا یک فعالیت پرهزینه باشد. بله، این یک تغییر سبک زندگی است، اما برای طول عمر است زندگی تو.

خوردن یک وعده غذایی سالم و متعادل نباید بیش از این هزینه داشته باشد ده (۱۰ دلار) دلار در روز اگر درست انجام دهید. به خاطر داشته باشید که وزن سالم با ۹۵ درصد رژیم غذایی و ۵ درصد ورزش به دست می آید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر