پیامی برای محافظت از یوزپلنگ


پیامی برای محافظت از یوزپلنگ

ایرانسل وجود یوزپلنگ ایرانی، حفاظت و صیانت از این گونه در خطر انقراض را به اطلاع مسافران می رساند.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در چارچوب مسئولیت اجتماعی خود، با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و مشتریان فعال در این حوزه، به مسافرانی که در خانه ایرانیان تردد می کنند آسیایی). ) یوزپلنگ، برای حفاظت از این گونه جانوری.

تصادفات جاده ای دومین عامل مرگ و میر یوزپلنگ ایرانی است. از آنجایی که جاده میامی – عباس آباد در استان سمنان از دل مهم ترین روستای این گونه بزرگ ایران می گذرد، ایرانسل از ابتدای شهریور ۱۴۰۱ پیامکی برای رهگذران خانه یوزپلنگ ایرانی ارسال می کند. . و در هنگام عبور از این منطقه احتیاط لازم است.

پیامی برای محافظت از یوزپلنگ

ایرانسل اولین ارائه دهنده ۵G در ایران و پیشرو در کاهش شکاف دیجیتال و ارائه خدمات ارتباطی و تلاش برای رفع کمبود ارتباط در سطح کشور به ویژه در مناطقی که فاقد ارتباط بوده است، در سال های اخیر با مدیریت بسیاری از فعالیت ها از جمله ساخت و ساز و… ساخت و ساز. کاشت درخت و کمک به کاهش ردپای کربن، اهدای وجوه آنلاین رایگان به گروه های مختلف در زمان شیوع ویروس کرونا، راه اندازی اولین مرکز اطلاع رسانی برای مشتریان ناشنوا و هدف پاسخگویی بهتر. به گروه های فعال، حمایت از شرکت های آموزشی و کسب و کارهای نوپا و غیره برای ارائه خدمات به مشترکین خود و اعضای جامعه در حوزه سرمایه گذاری و مسئولیت اجتماعی (CSR-CSI).

ایرانسل نیز سال گذشته برای اولین بار در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، «گزارش پایداری کسب و کار» خود را منتشر کرد.

این گزارش بر بررسی تأثیرات اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی کسب و کار ایرانسل بر جامعه ایران و مروری کوتاه بر شاخص ها، فعالیت ها، دستاوردها و چالش های ایرانسل برای پایش و مدیریت تأثیرات اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی کسب وکارهای ایرانسل تمرکز دارد. مبنای طراحی، اتخاذ، ارزیابی و در نهایت مقایسه سالانه شاخص های عملکرد سازمان در زمینه «سود» و «کسب و کار مسئولانه» در نظر گرفته شده است.

هفته گذشته در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۴۰۱، ایرانسل برای دومین سال متوالی در دومین جشنواره «روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی» موفق به دریافت «جایزه ۶ ستاره مسئولیت اجتماعی» و «سفیر و مروج» شد. جایزه مسئولیت اجتماعی روابط عمومی».

ایرانسل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با دریافت این دو جایزه توانست در بین برندگان این رویداد قرار گیرد و بالاترین جایزه این رویداد را در حوزه مسئولیت اجتماعی کسب کند.

اطلاعات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین