پرسپولیس با یک غریبه به توافق می رسد


جمعه ۳۱ تیر ۱۴۰۱ – ۱۹:۱۹

لوگوی پرسپولیس

تهران (پانا) – معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه با یک مهاجم خارجی به توافق رسیده است.

به گزارش باشگاه پرسپولیس، محمد محمدی درباره وضعیت نقل و انتقالات جدید باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا باید بگویم که نگرانی هواداران از نقل و انتقالات را درک می کنم، اما شک نداشته باشند که دیگر باشگاه نیست. برای یک روز و در این زمان با گزینه هایی که توسط کادر فنی نصب، بحث و انتخاب شده است، با این توقع که یک نفر دیگر بپیوندد.

وی افزود: این خبر که وزارت ورزش به پرسپولیس گفته است نقل و انتقالات را متوقف کند کذب محض است و معاونت حقوقی باشگاه نیز از افرادی که ابتدا این اطلاعات را منتشر کرده اند شکایت کرده است. همچنین سقفی برای روند نقل و انتقالات پرسپولیس برای جذب مربی یا بازیکن خارجی تعیین نشده است و اینها دروغ و اشتباه برخی افراد است.

وی در مورد معرفی این بازیکن خارجی نیز گفت: به توافق و گزینه رسیده ایم و امیدواریم به خدا او پس از انجام تشریفات و مراحل انتقال به تهران بیاید و پس از عقد قرارداد رسمی به تیم ملحق شود. ” همچنین ۶-۷ گزینه دیگر در این ستون توسط کادر فنی برای ما ارسال شد، دو نفر از آنها قرارداد دارند، آنها و باشگاهشان میلیون ها دلار از پرسپولیس می خواهند که در اختیار ما نیست. به عنوان مثال، بازیکنی از آمریکای جنوبی یک میلیون دلار و باشگاه او سه میلیون دلار برای این توافق می خواستند. در مورد گزینه های دیگری هم که از سوی کادر فنی مطرح شده بود صحبت کردیم اما به نتیجه نرسیدیم و مذاکرات به پایان رسید.

یحیی گل محمدی، رئیس ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره شرایط جدید انتخاب دستیار گفت: پیش از این دو گزینه خارجی به باشگاه معرفی شده بودند. یکی از آنها با باشگاه قرارداد نبست و سایر کادر فنی حاضر به آوردن او شدند. در حال حاضر یک مربی خارجی برای این سمت به باشگاه جذب شده و در حال مذاکره با او هستیم.

وی درباره اردوی خارجی ها در پرسپولیس نیز گفت: باید بگویم که اردوی باکیفیتی در قیصر برگزار کرده ایم، اما به دلیل نبود پرواز مستقیم به این شهر، به دلیل هواپیمای ترافیکی این روزها در ما دچار مشکل شده ایم. کشور. و زمان زیادی که برای آماده سازی هواپیما صرف شد، پرواز به هفته آینده موکول شد، اما از آنجایی که برنامه های آماده سازی تیم قبل از شروع فصل مشخص شده بود و زمان ما در پایان سفر به ترکیه، اردوی ترکیه بیشترین است. ممکن است برکنار شود.

وی در پایان گفت: همانطور که در خبر آمده است، باشگاه در چند هفته اخیر تعدادی طلبکار را مشخص کرد که تعدادی از آنها از بازیکنان سابق تیم هستند. ضمنا بخشی دیگر از درخواست های اعضای تیم مربوط به دوره قبل به صورت فوری پرداخت خواهد شد. آقای درویش شبانه روز برای رفع مشکلات باشگاه تلاش می کند و از هواداران می خواهم در فرصت باقی مانده تا شروع لیگ از تیم حمایت کنند تا بتوانیم با هم سود ببریم.