پخش کنندگان همچنان تاجران کیروهو باقی ماندند


    ارلوس ی روش

این روزها پس از اولین دیدار مقدماتی جام جهانی فوتبال ایران، شاهد انتشار پست های ویژه رسانه ای درباره سرمربی سابق ایران هستیم. پورها به دنبال گرفتن جایگاهی است که با سختی در جام جهانی فوتبال قرار گرفته است.

این روزها شاهد رای برخی رسانه ها برای بازگرداندن مربی ای هستیم که در دوران مربیگری تیم ملی فوتبال مالیات بالایی داشته است. این حواشی را می توان از جنگ با یکی از معروف ترین آبفشان های ایران (برانکو ایوانکوویچ) تا بحث تجارت و …. موارد دیگر جستجو کرد. ایران زمانی که این معلم زندگی می کرد غرور خاصی به خود نمی دید اما اکنون پوسترهای خاصی برای بازگرداندن این معلم به ایران می بیند.

کی روش پس از سفر به ایران برای تیم ملی کلمبیا و تمام ستاره هایش در این تیم مشغول به تمرین شد و نتوانست نتایج خوبی کسب کند و از این تیم کنار گذاشته شد. در آخرین زمان ها

زمانی که او در تیم ملی مصر حضور داشت، مورد انتقاد هم تیمی های فوتبالش قرار گرفت، آنها از سبک فوتبال مربی و ساختار دفاعی او انتقاد کردند، جایی که تیم می خواهد برنده شود، اما با بهترین بازیکن مسلمان جهان (محمد صلاح). او نیز نتوانست با او دیدار کند و از جام جهانی و فوتبال دفاعی کنار گذاشته شد.

حالا بعد از ناکامی در اردوی تیم فوتبال ایران در قطر و شکست ایران مقابل تیم ملی الجزایر، بازگشت این مربی به کشور توسط عده ای در اولویت قرار گرفته است. جام جهانی، ما باید شرم گذشته را در این رویداد بزرگ ورزشی ببینیم.

علیرغم ماهیت فوتبال تیم ملی و عملکرد اسکوچیچ، انتقادات زیادی از سوی فوتبالدوستان وجود دارد و این سوال باید از آنها پرسیده شود. بازی با کیروش

آیا نگران هزینه ها و مزایای اسکوچیچ نیستید، سپس کیروش؟

سوال دوم این است که تیم بدون شکست چگونه می تواند در مهمترین اردوی تیم ملی قبل از جام جهانی برای همکاری با کیروش یک بازی مهم برای تیم ملی انجام دهد؟ کی روشی که کارش نشان داده برای رسیدن به هدفش حاضر است با تمام ایران بجنگد، نمونه ای از نبردهایی است که در دوران مسئولیتش با برانکو، مانوئل ژوزه، زهره هراتیان و … انجام داد و به ایران رفت.

نه تنها بهتر است برای استفاده بهتر از اردوهای تیم های ملی فوتبال و بازی های تدارکاتی و تیم های برتر بین المللی برای شانس بیشتر در جام جهانی زمین بسازیم، کیروش و ظاهرش را هم نگوییم؟

این حقیقت دارد فدراسیونی که بعید است این روزها اردوی تیم ملی برپا کند با کمک اصحاب رسانه به دنبال کیروش و هم تیمی هایش است تا انگیزه های اردوی قطر و سایر مشکلات را فراموش کنند. تیم ملی. برای طرفداران فوتبال یک مربی نرم و خوش صحبت مانند اسکوچیچ ایجاد کنید. پاسخ این سوال باید در چند روز آینده با تحرکات گروه کیروشی پور و فدراسیون ها داده شود.

دبیر سازمان ورزش