پخش مینی سریال ایرانی کاشوخین از آمازون


زیرسریال ایرانی کشوخین را از آمازون بخوانید

شبکه آمازون پخش زیرمجموعه کشوخین کیوان محسنی را آغاز کرد.

این مجموعه فرعی به کارگردانی کیوان محسنی و ساخته پویان صدقی در سبکی کاربردی و الهام بخش هم اکنون در پلتفرم جهانی آمازون در دسترس است.

کیوان محسنی فیلمنامه این زیر مجموعه را نوشته و بامداد افشار آهنگساز این سریال است.

مینی سریال کاشوخین در لوکیشن های مختلف داخلی و خارجی از جمله گراش، لار، کوره، خور، دبی (بهار، خیابان شیخ زاهد، الرس، الورقا، صفری الورقا، صفری الورسان) شارجه (دانشگاه آمریکایی شارجه) ، بیدشهر، کرمستج، بندر کنگ و … منتشر شده است.

در این زیرمجموعه آمده است: «هیزم شکنی در جنوب ایران که پس از مرگ یکی از دوستانش در سانحه رانندگی توسط دیگران متهم و مورد انتقاد قرار گرفت، پس از جستجوی مدرک برای قتل دوستش برای انتقام به سفر دیگری رفت.

صالح شهبازی، علی گراشی، مرتضی خانجانی، سروش شاکر، والریا سوتک، فاضل فروتن، علی اکبر طاهریان، مجید راستی و علی کمیلی بازیگران این مینی سریال هستند.

مینی سریال کاشوخین ایرانی

Amazon.com یا Amazon.com یک شرکت تجارت الکترونیک آمریکایی است که در سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس در سیاتل، واشنگتن تاسیس شد.

این شرکت در سال ۱۹۹۵ به عنوان یک کتابفروشی آنلاین شروع به کار کرد، سپس شروع به فروش آنلاین محصولات جدید یا کالاهای ثانویه کرد.

آمازون اکنون طیف گسترده ای از کالاها و محصولات را از کتاب، سی دی و دی وی دی، مجموعه های کامپیوتری گرفته تا لوازم الکترونیکی و خانگی، کیف، کفش و لباس توزیع می کند و امروزه یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین در جهان است.

جف بیزنس، بنیانگذار و مدیرعامل فعلی شرکت، بزرگترین سهامدار با ۱۷ درصد از سهام و گروه سرمایه که ۶ درصد از سهام آمازون را در اختیار دارد، است.

بخشی از سهام آمازون در بورس Nasdaq و بخشی از سهام S&P 500 و Nasdaq-100 معامله می شود.

اینترنت الکسا، عکاسی دیجیتال رویو، گودریدز و داده های فیلم آنلاین توسط آمازون.

در این میان نقدهایی به فیلم های داخلی و خارجی وارد است ارتباط دادن پانوی.

انتهای پیام/

دغدغه های ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن