پایداری شبکه ایرانسل در بندر خمر با وجود زلزله


پایداری شبکه ایرانسل در بندر خمر با وجود زلزله

در پی وقوع زمین لرزه ۶.۱ ریشتری در حوالی «بندر خرم» در استان هرمزگان، شبکه ایرانسل پایدارتر شده و با مشترکان خود همکاری می کند.

گزارش کردن گلو به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ایرانسل؛ اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با مانیتورینگ ۱۰۰% شبکه به صورت ۲۴ ساعته همواره منتظر رفع مشکلات جزئی و ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مشترکین خود می باشد.

ایرانسل در صورت درخواست سایر اپراتورها آماده میزبانی از مشترکین خود با تور سراسری است.

بامداد امروز شنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲:۲۰ زمین لرزه ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین در حوالی بندر خمر در استان هرمزگان رخ داد.

ایرانسل از ابتدای راه‌اندازی شبکه خود، طرح پایداری شبکه در مواقع بروز بحران را اجرا کرده است تا در زمان وقوع بلایایی مانند بلایای طبیعی، ریسک به تجربه مشترکین کاهش یابد.

راه اندازی شبکه ایرانسل در بندر خمر

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل (ایرانسل) در سال ۱۳۸۳ با سرمایه گذاری مشترک شرکت توسعه الکترونیک ایران (۵۱ درصد) و گروه MTN آفریقای جنوبی (۴۹ درصد) تأسیس شد.

در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران، ایرانسل به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.

ایرانسل پروانه بهره برداری دوم تلفن همراه را از سازمان ملی ارتباطات رادیویی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ۱۵ آذر ۱۳۸۳ دریافت کرد.

ایرانسل برخی از خدمات خود را برای مخاطبان توضیح می دهد:

سریع ترین شبکه

با سریع‌ترین اینترنت موبایل کشور، همیشه با دنیا صحبت کنید، از اخبار و رویدادهای روز مطلع شوید، صفحات مجازی وب‌سایت‌ها را با کیفیتی آسان‌تر، سریع‌تر و بهتر بخوانید.

پوشش عالی

مهم نیست کجا هستید، در خانه یا محل کار، در شهر خود، یا در سفر، در خیابان یا خیابان … شما در دنیای ایرانسل هستید. هر کجا که هستید ما شما را با بیشترین برد و آنتن ملی داریم.

پشتیبانی

ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین پشتیبانی را به شما ارائه دهیم. ما به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته آماده همکاری با شما هستیم. کمک به شما افتخار ماست.

نظرات ایرانسل را می توانید از این لینک بخوانید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را بررسی کن