پایتخت به استقبال عید سعید فطر می‌رود


یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ – ۱۰:۴۱

د

تهران (پانا) – مدیرعامل گروه زیباسازی شهر تهران اجتناب کرده اند اجرای پویش «عید امید را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبخند» در راستای استقبال اجتناب کرده اند عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات را انتخاب کنید و انتخاب کنید امور بین‌الملل گروه زیباسازی شهر تهران، رضا یادی اجتناب کرده اند اکران قالب‌های باکلاس روی سازه‌های بازاریابی محیطی همراه خود محوریت عید سعید فطر خبر داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این}‌باره اظهار داشت: همراه خود نزدیک کردن به عید سعید فطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالا یافتن ایام ماه مبارک رمضان، قالب «عید امید را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبخند» در گروه زیباسازی شهر تهران اجرا شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر مبنای آن کلیه سازه‌های باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناطق به این عید فرخنده اختصاص کشف شد.

وی بر اهمیت نشاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید شادمانی در بطن گروه {تأکید کرد}، را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: نشاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید شادمانی در بطن گروه را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بین ساکنان اجتناب کرده اند مباحثی است کدام ممکن است در اکران‌های شهری بر آن تأکید داشتیم به همین خاطر نیز عنوان بی نظیر این قالب بر مبنای لبخند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شادمانی ساکنان محدوده شد.

مدیرعامل گروه زیباسازی شهر تهران {تأکید کرد}: عید سعید فطر سمبل فوق العاده مهمی در بخش بندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گذراندن امتحانی است کدام ممکن است خداوند برای بندگان شخصی در ایام ماه مبارک رمضان تصمیم گیری کرده است، به همین خاطر همواره بر برگزاری شگفت انگیز این عید تأکید شده است.

وی شکسته نشده داد: در همین راستا تمامی سازه‌های باکلاس متعلق به گروه زیباسازی شهر تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به این عید عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مباحث درمورد به آن است اختصاص داده شده است است.

صیادی، دانستن درباره محتوای قالب‌های اکران شده {در این} بخش نیز اظهار کرد: این قالب‌ها همراه خود هدف اصلی بر ادعیه نماز را انتخاب کنید و انتخاب کنید قنوت مشخص عید سعید فطر طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکران شده است.

وی همراه خود تأکید بر اهمیت عید سعید فطر شناخته شده به عنوان منصفانه رویداد مشترک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهم در بین همه مسلمانان جهان، خاص کرد: همراه خود ملاحظه به اینکه عید سعید فطر متعلق به تمام مسلمانان جهان است، سعی کردیم کدام ممکن است در قالب‌های اکران شده اجتناب کرده اند آداب را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسوم تولید دیگری ملت ها نیز استفاده کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ردیابی‌ای به این عوامل مشترک بین‌المللی داشته باشیم.