وقوع سیل در چهارمحال و بختیاری گزارشی از سیل زده ها گزارش نشده است


خرید از پایین صفحه اصلی و در

وقوع سیل در چهارمحال و بختیاری گزارشی از سیل زده ها گزارش نشده است

گزارش کردن گلو در آخرین روز سیل در چهارمحال و بختیاری شش شهرستان و شهرستان این استان رخ داد. به دلیل تعطیلی رسمی و عدم اطلاع رسانی در مورد مهاجران، رسانه ها آنطور که باید گزارش نمی دادند.

رئیس اداره کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به تداوم بارندگی‌های شدید در این استان گفت: سیل روز یکشنبه شهرستان‌های لردگان، خانمیرزا، فارسان، اردل، کوهرنگ و لاران شهرستان شهرکرد را درگیر کرده است. شهر. .

خسرو کیانی بعدازظهر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بارندگی های شدید در جنوب و غرب استان ظاهر شده است که اگرچه هنوز فوت نکرده اند اما پول را از بین برده اند.

وی ادامه داد: خدمات رسانی و کمک رسانی به مناطق سیل زده در حال انجام است و با تلاش نیروهای ستادی تاکنون آب، برق و گاز در هیچ یک از ولسوالی های دولت گزارش نشده است و فقط برق در مناطق سیل زده قطع شده است. برخی از مناطق شهرستان لردگان و مشکل به سرعت برطرف شد.

ارائه گلونی را دنبال کنید

ویدیوهای دیگر در گلونی آن را نشان می دهد

سیل در چهارمحال و بختیاری

کیانی با اشاره به وضعیت وخیم مناطق مسکونی دولت تصریح کرد: تمام تلاش نیروهای امدادی این است که تلفات جانی نداشته باشد.

بر اساس پیش بینی هواشناسی بارش باران تا روز چهارشنبه در این استان ادامه دارد اما شدت آن برای روزهای شنبه و یکشنبه اعلام شده است.

در جریان سیلاب های موسمی که از چهارشنبه یک هفته بعد در این استان رخ داد، حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار میلیارد ریال در این استان خسارت وارد شد.

اطلاعات سیل را از این لینک بررسی کنید

انتهای پیام

نگرانی ایرانی ها چیست؟
اینجا را ببین

کد نظر: ۲۷۲۵۳۷ زمان نظر دادن: ۱۷:۰۹