وحید موسوی در وسط جدید آواز می خواند و موسیقی بومی می خواند


وحید موسوی در وسط جدید آواز می خواند و موسیقی بومی می خواند

بر مقدمه بررسی ها گالن سید وحید موسوی در سومین اجرا اجتناب کرده اند نیمه هشتم مقدماتی فصل سوم مسابقه استعدادیابی عصر جدید، قطعه ای موسیقایی برای لوری حاضر کرد.

همراه خود رای داوران این نمایندگی کننده به مرحله بعد راه کشف شد.

اجرای وحید موسوی

این اجرا را در ویدیوی زیر تبصره کنید:

تذکر گلونی را دنبال کنید

عصر جدید منصفانه مسابقه استعدادیابی تلویزیونی است کدام ممکن است توسط رادیو و تلویزیون ساخت و منتشر شده تبدیل می شود.

این این سیستم به تهیه کنندگی احسان علیخانی در گذشته تاریخی ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ اجتناب کرده اند جامعه سه منتشر شده شد و فصل دوم این این سیستم نیز اجتناب کرده اند ۶ اسفند ۱۳۹۶ و فصل سوم در نوروز ۱۴۰۱ تحریک کردن شد.

{در این} این سیستم، نمایندگی کنندگان به صورت شخص خاص هر دو گروهی در منطقه های مختلف نمایندگی می کنند و مهارت های منحصر به فرد حاضر و انتخاب کردن شخصی را آرم می دهند.

هر نمایندگی کننده همراه خود آرم دادن مستقیم استعدادهای شخصی سعی می تنبل داوران و تماشاگران را خرس تاثیر قرار دهد.

ژاله صامتی همراه خود سابقه ظاهر شدن در سینما و تلویزیون، کارن همایونفر آهنگساز عالی سینما و تلویزیون، مجید اسماعیلی منتقد و درک دانشکده به در کنار امین الحیای بازیگر برگزیده جشنواره فیلم فجر فعلی داوری را بر عهده دارند. اجتناب کرده اند این دوران جدید

آریا عظیمی نژاد، سید بشیر حسینی و رویا نونهالی سه داور دو فصل در گذشته هستند کدام ممکن است تولید دیگری در فصل سوم حضور ندارند.

با این حال {در این} فصل تماشاگران حاضر در سالن همکاری بیشتری برای انتخاب کردن دارند و به ندرت اوقات تذکر جمعی ممکن است صعود نمایندگی کنندگان به سطوح بعدی را تصمیم گیری تنبل.

برای تبصره سایر گزینه ها و اطلاعات عصر جدید فشار کنید

انتهای پیام

ترس ایرانی ها چیست؟
همین جا را مورد توجه قرار گرفت کنرژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/